Penktadienio horoskopas – gegužės 13 d.

2016-05-13, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Katinas
Fotolia nuotr. / Katinas

Netikėkite prietarais – mėgaukitės diena!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien būsite kūrybiški ir džiugūs, išradingi ir originalūs. Ir kai geros emocijos liesis per kraštus, labiau seksis išleisti pinigus, nei juos uždirbti. Nenusiminkite, jei negaunate to, ko jums reikia. Verčiau pasinaudokite proga apie tai pasikalbėti ir šį tą išsiaiškinti, tikintis ateityje gauti trokštamas pajamas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien kiek nukreipdami dėmesį nuo savęs palepinkite juo savo artimuosius, net jei nežinote, kaip geriausiai tai įgyvendinti ir net jei to dėmesio patys visa širdimi geidžiate. Iš tiesų, pakaks jo ir jums, nes jūsų asmenybė išsiskirs iš minios, o jums netrūks žinių ir retorinių gebėjimų išreikšti tai, kas jums aktualu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien noras bendrauti ir tokiu būdu apie save pranešti bus jums svarbus kaip oras. Ir tuo metu, kai jūsų vaizduotę žadins originalios draugų idėjos, vis dėlto bus verta šį tą nutylėti. Įsitikinkite, kad tinkamai naudojate jums pasiūlytas gaires ir nusipelnote pasitikėjimo to asmens, kuris jus žavi ar kuris jums yra žūtbūt reikalingas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien kiekvienas jūsų poelgis bus nukreiptas į vertės stiprinimą. Suprasite tai ar ne, tačiau tik tuomet jausitės pakylėti, kai būsite giriami už sugebėjimus ar gerbiami už tai, ką turite. Tiesa, svarbu turėti planą „b“ ir sužadinti draugų ar kolegų susidomėjimą. Tam geriausiai tiks išsamus pokalbis, padėsiantis draugystės ratui suktis visu pajėgumu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jūsų misija išmokyti kitus pasidžiaugti, o tam reikia parodyti tinkamą pavyzdį. Tam tiks ir jūsų asmeninės savybės, ir originalios, kiek stebinančios jūsų žinios ir komplimentai, kurie atidarys visas duris. Tiesa, prireiks keleto savo tikslų korekcijų, kelių tam skirtų pasitarimų ir didelės meilės darbui.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien leiskite kitiems šėlti šios dienos scenoje, sau palikdami ne tokius matomus, bet ne mažiau svarbius darbus. Dėl jų svarbos netrukus galėsite įsitikinti, tačiau kol kas peržiūrėkite savo studijų, kelionių, reklamos ar panašius planus, nevengdami padiskutuoti, išsakant savo nuomonę ar šį tą pakoreguojant.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jums komandinio darbo diena, kai atgalinis ryšys iš kitų žmonių yra svarbiau už viską. Ir gavę padrąsinimą ar pagyrimą iš kolegų, tiesiog pražysite. Tiesa, įmanomi ir keli neatitikimai tarp jūsų ir kitų žmonių norų, ką tinkamai įveiksite, jei gilinsitės į esmę ir atsižvelgsite į ne tik malonias šeimos narių rekomendacijas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien pasistengsite, kad jūsų darbo rezultatai būtų kuo toliau matomi. Ir, regis, išties rasite tinkamų ir net šiek tiek keistų būdų sublizgėti ar atkreipti vadovybės dėmesį. O jei jūsų partneriai to nesupras, rasite, kaip įtikinti. Jums nepasikalbėti jaudinančiomis ar įtraukiančiomis temomis bus tiesiog neįmanoma.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien būdami optimistai ir neretai visažiniai, lengvai praminsite kelią, ypač, jei tokiu būdu nevengsite kiekviename sutiktame žmoguje įžiebti kūrybiškumo ir vilties. O jei kai kurie darbai strigtų, jums bus vieni niekai tai ištaisyti, randant tinkamų žodžių, reikalingų frazių ir įtaigos, kuri taisys net tai, kas atrodys nepataisoma.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jums gali tekti susiduri su keletu prieštaravimų, kuriuos lengviausiai įveiksite, didindami pasitikėjimą vieni kitais. Deja, tam netiks jokie tiesioginiai keliai, ir radę tuos reikalingus aplinkkelius, išlaisvinsite savo kūrybiškumą, pasinaudosite savo įtaiga bei pokyčiais privačiame gyvenime ir nenukentėsite rizikuodami.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandiena kurkite sau puikią dieną, tobulindami ją kitiems. O jei kas imsis šį darbą atlikti už jus – nesipriešinkite, žinodami, kad turite ko iš jų išmokti. Netikėti susitikimai paįvairins dieną, kaip ir kai kurie įstrigę šeimos reikalai. Juos išjudinsite kalbėdami, kalbėdami ir dar kartą kalbėdami apie niekaip neužgyjančias šeimos santykių žaizdas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien būti darbštiems jums bus vieni niekai, kaip ir parodyti savo kuo neįprasčiausius gebėjimus. Ir net jei darbštumas nebus ta priežastis už kurią mokamos premijos, jums pavyks atrasti besižavinčių jūsų darbu. Vakare užvaldys pokalbių magija, kai grįždami prie ankstesnių temų, iš naujo įvertinsite draugystės galią.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?