Orai.lt: atkeliauja gausūs lietūs

2016-05-13, orai.lt, orai24.lt, 15min.lt
 „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr. / Lietus
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr. / Lietus

Penktadienį į Lietuvą vėl sugrįžta nerami oro masė su perkūnijomis, ir jau pritvinkusi gerokai daugiau drėgmės, kuri liūtimis išsilies daugiausia vakariniuose šalies rajonuose. Pūs vidutinio stiprumo pietryčių vėjas. Aukščiausia temperatūra kils iki 19–23 laipsnių šilumos.

Savaitgalį numatomi lietingi orai.

Smarkiausi, ilgai trunkantys lietūs bus šeštadienį. Daugiausia vandens išsipils vakariniuose rajonuose. Rytų Lietuvoje lis mažiau ir su pertraukomis, dieną kartais dar pasimatys ir saulė. Temperatūra naktį svyruos tarp 9-14 laipsnių, dieną šalies vakaruose bus apie 16-18, rytinėje šalies pusėje dar kils iki 19-21 laipsnio šilumos. Silpnas vėjas vis dar vyraus iš pietryčių, tik šalies vakaruose jau bus nepastovios krypties.

Sekmadienio naktį lis vis dar gana intensyviai, ypač vakariniuose, centriniuose rajonuose. Sekminių dieną Vakarų Lietuvoje lis jau silpniau, tačiau daugiau lietaus nukeliaus į šiaurės rytinius rajonus. Temperatūra naktį numatoma nuo 10 iki 13 laipsnių., dieną iš vakarų skverbiantis vėsesniam orui bepakils iki 14-16 laipsnių šilumos.

Kitą savaitę numatomi gana vėsūs ir dažnai su lietumis orai.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?