Savaitgalio horoskopas – gegužės 14–15 d.

2016-05-14, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Saldainiai
Fotolia nuotr. / Saldainiai

Ką mums žada žvaigždės savaitgalį? Sužinokite!

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį būsite nepriekaištingi: kruopštūs, tikslūs ir nuoseklūs, gal net kiek pedantiški. Tačiau tobulas rezultatas šeštadienį bus beveik neįmanomas dėl visokiausių iš toli atklydusių trikdžių. Sekmadienį neapleis noras, kad judate ne pirmyn, o atgal. Ir tai bus viena iš priežasčių, dėl ko į optimizmo vietą kėsinsis pesimizmas.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Net jei savaitgalį jausitės puikiai, vis tiek nepraleisite progos ko nors pakritikuoti. Naivu būtų manyti, kad ir kiti nepasielgs panašiai. Šeštadienį teks grįžti prie nemalonaus nebaigto finansinio klausimo, o sekmadienį – prie neįvykdytų pažadų vaikams arba nepabaigto savo kūrinio. Ir net jei tam stokosite palaikymo ir rėmėjų, vis tiek nesustokite.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį paskyrę savo namams ir šeimai, tikrai nesigailėsite. Svarbu turėti planą ir jo laikytis. Tačiau, nepaisant gerų norų, jūsų antroji pusė į kai kuriuos jūsų veiksmus reaguos netinkamai. Taikiai išsiaiškinę, pasitiksite sekmadienį, kuris jums primins, kaip geriausiai pasirūpinti savo asmenine erdve ir joje gyvenančiais.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalį nemažai laiko išeikvosite kalboms ir išvykoms, tačiau tai padės jums pabėgti nuo nuobodžių niekaip nesibaigiančių buities užduočių. Šeštadienį priversti prie jų sugrįžti, kiek pasispyriosite, sekmadienį bandysite pasislėpti bendravimo sūkuryje, kol galų gale būsite priversti grįžti prie to, kas nebaigta.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgaliui nusistatykite aiškius tikslus ir link jų nuosekliai keliaukite. Tai padės šeštadienį neiššvaistyti nei laiko, nei pinigų abejotinoms pramogoms, o sekmadienį atrasti iki šiol ignoruotą būdą padidinti pajamas ar sutaupyti. Tiesa, dar teks susiimti ir atlikti ne pačius maloniausių atžalų prašymus.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį sėkmė vaikščios paskui tuos, kurie nuosekliai ir nesiblaškydami taisys praeityje padarytas klaidas. Šeštadienį dėl kažko pakovoję su savo namiškiais, sekmadienį niekaip neišsisuksite nuo jų reikalavimų. Neapsiriksite, stiprindami savo pozicijas jau anksčiau išbandytomis priemonėmis.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį vos sutikę pirmąją kliūtį, nepasiduokite nusivylimui ar norui atsiriboti nuo aplinkinio pasaulio. Vienatvę rinkitės tik tuo atveju, jei tokiu būdu atstatytumėte savo jėgas. Šeštadienį poilsiui trukdys nesibaigiančios kalbos vis ta pačia tema. Sekmadienį norėdami kažkam atsidėkoti už paslaugas, turėsite kai ko atsisakyti.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Tobulam savaitgaliui jums reikės draugų. Ir net jei šeštadienį reikėtų su jais bendraujant spręsti kai kurias įsisenėjusias problemas, o sekmadienį grąžinti skolas, tai netrukdys jums gerai pailsėti smagioje draugų kompanijoje, besimėgaujant nuoširdžiais pokalbiais ir sulaukiant simpatijų iš priešingos lyties asmenų.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitgalį neliksite abejingi tam, ką apie jūsų poelgius, apie jūsų asmenybę ir apie jūsų darbo rezultatus mano kiti. Už savo gerą vardą šeštadienį net pakovosite, tikėdamiesi ištaisyti ankstesnes klaidas. Sekmadienį, siekdami teigiamo įvertinimo, užsiversite sau pernelyg daug atsakomybės.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalį būdami atidūs mažiems, iš pirmo žvilgsnio nereikšmingiems dalykams, įgausite daugiau stiprybės, nei keliaudami dideliais žingsniais. Šeštadienį radę priešų verčiau su jais nekovokite, o susitaikykite. Sekmadienį džiaugsmo teiks pokalbiai su vaikais ar romantiškos pramogos, tačiau tik po to, kai įveiskite vidinius barjerus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalį stipresni pasijusite, jei leisite kitiems aktyviai dalyvauti įgyvendinant savo sumanymus. Šeštadienį teks pasistengti dėl draugų, antraip prarasite jų palankumą. Sekmadienį išlošite susivienydami, o ne atsiskirdami, tačiau pasitikėti bus dar sunkiau. Atgaivą teiks naminiai džiaugsmai.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jums neverta vieniems blaškytis po didžiulį šio savaitgalio vandenyną. Ir net jei kito žmogaus buvimas šalia šeštadienį kiek nesutaps su jūsų ambicijomis, išlikite su juo ar ja. Sekmadienį tegul jūsų poilsio nesudrumsčia vienas kitas jums primintas įsipareigojimas. Aptarkite, kas būtina, kad ledai pajudėtų iš vietos.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?