Pirmadienio horoskopas – gegužės 16 d.

2016-05-16, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Mergina važiuoja dviračiu.
Fotolia nuotr. / Mergina važiuoja dviračiu.

Ir vėl nauja savaitė. Kokiais nuotykiais ji prasidės?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien galėsite patys pasirinkti skųstis ar džiaugtis dėl darbų gausos. Labiau tikėtina, kad dūgsite kaip bitelės, žinančios, kaip pritaikyti savo įgūdžius, ir kurstančios viltį, kad už pastangas gaus tiek, kiek nusipelnė. Ir panašu, kad kažkokių paskatinimo dovanėlių galite išties sulaukti. Per dieną pasisotinę darbu, vakare atsigręšite į savo antrąją pusę.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums atgaivą teiks viskas, netgi tokia veikla, kuri paprastai jums neįdomi. Priešingai, jums pavyks jai įkvėpti gyvybės ir prasmės. Teikdami ypatingą dėmesį detalėms ir lengvai savo veiklos dėka save išreiškiantys dar būsite labai kūrybiški. Vakare atsiras neatidėliotinų buities reikalų, kuriuos spręsite kartu su partneriu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien visus įvykius vertinsite žvelgdami per savo labai asmeniško požiūrio langą ir savo dienos prioritetu rinkdamiesi šeimą. Ir net kažkam atrodys, kad užuot pildę savo norus, kažką dėl artimųjų aukojate, jūs būsite kitokios nuomonės. Vakare atsigriebsite, skyrę laiko mėgstamam užsiėmimui ar mylimam žmogui.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien tik būdami judesyje ir turėdami pakankamai informacijos, jausitės ramūs ir užtikrinti. Noriai megsite ryšius su žmonėmis, tokiu būdu įgyvendindami savo asmeninius tikslus ar padėdami kažką įgyvendinti savo komandos nariams. Vakare patiks užsiimti bet kuo, kad tik nereiktų niekur eiti iš namų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jūsų tikslumas, konkretumas ir darbštumas bus stiprybės, padedančios padaryti įspūdį darbdaviams ar vadovams. Ir kuo geriau apskaičiuosite kiekvieną savo žingsnį, tuo labiau priartėsite prie geriausio įmanomo rezultato. Dienos pabaigoje dairykitės pramogų kartu su vaikais ar rinkitės širdžiai mielus užsiėmimus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jūsų poelgiai neliks be atsako, todėl nenorėdami neigiamų pasekmių, turėkite iš anksto paruoštą planą ir konkrečius būdus, padėsiančius juos įgyvendinti. Tokiu būdu bet ką pavyks įtikinti, o jūs tapsite sektinu pavyzdžiu kitiems. Vakare rasite būdų, kaip patobulinti savo namus ar praskaidrinti atmosferą juose.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien kai kas jūsų aplinkoje jums gali nepatikti, tačiau ir su tuo susitaikyti jums bus vieni niekai. Dar viskas bus paprasčiau, jei susirasite vietą, kurioje galėtumėte ramiai pažvelgti į savo baimes, kitus neigiamus jausmus ar emocijas. Dienos pabaigoje užsigeisite parodyti savąjį „aš“, ir tai jūsų teisė.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien netausosite savo energijos draugams ar kolektyvo nariams, prašantiems jiems padėti ar kaip nors pasitarnauti jūsų bendriems tikslams. Tokiu būdu aplink save subursite dar daugiau patikimų žmonių. Vakare iš aktyvaus socialinio gyvenimo scenos pasitrauksite į užkulisius, kuriuose bus galima apmąstyti prabėgusios dienos įvykius.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien geriau už kitus žinosite, ką daryti, kad gautumėte geriausios darbuotojo titulą. Net jei žinosite, kad jokių apdovanojimų nieks jums neįteiks ir kad rezultatų reikės dar palaukti, vis tiek nesiliausite stengtis. Negana to, iš kolegų reikalausite ne mažesnio atsidavimo. Vakare jūsų reikės draugams.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien užsiimdami tuo, kuo tikite, patirsite teigiamų emocijų. Ir savo nuomonės nekeisite. O jei dar galėsite kitus ko nors išmokyti, įgysite gerbėjų ar pasekėjų, išties pažysite. Svarbu, kad vis ką nors organizuodami, planuodami ar diskutuodami, nepamirštumėte tuo pasidžiaugti. Vakare užuot pailsėję, jau regsite rytojaus planus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien būsite padarę tobulą savaitės startą, jei paprastomis ir konkrečiomis priemonėmis atliksite kelis esminius pokyčius, kurie leis užsitarnauti kažkieno pasitikėjimą. Ir kuo geriau atsižvelgsite į šeimos narius, tuo efektyvesnės bus jūsų pastangos. Vakare net ir ankstesnės nesėkmės taps panašios į sėkmę.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien leiskite kitiems vesti jus už rankos, nesistengdami išvengti atsakomybės ar pasislėpti kam nors už nugaros. Pravartu kitų žmonių dėka ko nors naujo išmokti, surinkti žinių ir užmegzti daugiau reikalingų kontaktų. Regis, bus praktiškų patarimų, prisidėsiančių prie jūsų santykių kokybės.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?