Sugraudino ne vieną salėje sėdėjusį žiūrovą

2016-05-19, Neformaliojo ugdymo vyr. mokytoja Sonata Vilčiauskienė
Renginio akimirkos.
Renginio akimirkos.

Saulėtas gegužės rytas Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio ugdytinių šeimas sukvietė į šventinį renginį „Prisiglauskime prie mamos ir tėčio, kad vaikystės pasaka nesibaigtų“. Kasmet gegužę koncertai dovanojami vaikučių mamoms. Atsižvelgiant į tai, kad Lietuvos Respublikos Seimas 2016-uosius paskelbė vietos bendruomenių metais, kad gegužės 15-ąją minima Tarptautinė šeimos diena, šiais metais nuspręsta koncertą dedikuoti šeimoms, visai Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio bendruomenei. Stiprinant ugdymo įstaigos bendruomenės glaudžią partnerystę su tėvais, suorganizuotas mamų, tėčių, mokytojų ir vaikų susibūrimas.

Koncertą pradėjo antrokų S. Rupainytės ir V. Grikšo džiaugsmingi žodžiai: „Kaip gera turėti tėvus...“  bei pramoginis jų šokis, skirtas tėčiui ir mamai. Tėveliai išvydo teatro būrelio premjerą „Raudonkepurė“ (vad. Sonata Vilčiauskienė). Gražiausias savo daineles, šokius ir eiles  žiūrovams dovanojo visos ugdymo įstaigos darželio grupės, kurias ruošė auklėtojos ir muzikos vadovė Dalia Svirskaitė. Nedidelę mokyklos-darželio sceną pripildė vadovės Virginijos Šiaudvytienės parengti šokėjai. Pirmokėliai, kurie žengia tik pirmuosius žingsnius mokykloje, padainavo dainą mamai. Šventinį rytmetį tęsė ir dainų pynę tėvams ir seneliams dovanojo mokyklos-darželio choras (vad. D. Svirskaitė). Choristai su didžiuliu nekantrumu laukia vasaros, kai savo rajonui jie atstovaus Lietuvos moksleivių dainų šventėje Vilniuje. Koncerto pabaigoje mokytojos Dalia ir Sonata bei Žemaičių Naumiesčio gimnazijos abiturientė Vygailė Vilčiauskaitė atliko bendrą dainą „Leisk“. Kūrinys, kuris kvietė niekada neprarasti naujų gyvybių ir leisti joms išvysti šį pasaulį, sugraudino ne vieną salėje sėdėjusį žiūrovą.

Šventinį rytmetį baigė įstaigos direktorė Zofija Lydekienė – ji dėkojo būrelių vadovėms, mokytojoms, auklėtojoms, visiems ugdytiniams ir tėvams bei globėjams, kurie organizavo šventę ir joje dalyvavo. Direktorė pažymėjo, koks svarbus ir reikalingas yra tiesioginis visų bendravimas ir buvimas kartu vienoje bendruomenėje.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Žiūrovas2016-05-20
Nuostabus renginys, gražu žiūrėti.. :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
nesvarbu2016-05-20
:) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Nesvarbu2016-05-19
Ka tu cia nusisneki varguoli! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-05-19
kokie šlykštūs renginiai. tai kaip jaustis ir galvoti našlaičiams, kurie skaito šitą straipsnį? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar Jums kada nors buvo įsisiurbusi erkė?