Antradienio horoskopas – gegužės 17 d.

2016-05-17, ji24.lt, 15min.lt
 Shutterstock nuotr. / Mama ir vaikas.
Shutterstock nuotr. / Mama ir vaikas.

Kas gyvenimui suteikia prasmės? Prisiimta atsakomybė už kitą žmogų. Bet pirmiausia vertėtų išmokti atsakyti už save.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jūsų sėkmės raktas – kiti žmonės, todėl nebandykite iškelti savo norų aukščiau to, kas rūpi jūsų partneriams. Tiesa, siekiantiems puikaus rezultato bus pravartu išklausyti ne tik partnerius, bet ir oponentus. Ir visa, ko imsitės dėl jų ar jų paskatinti, kreips jus tobulesnės dienos link.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jūsų darbštumas bus puiki savybė, kurią dar vertėtų papildyti ir atidumu savo kolegoms. Ir tik po to, kai bus tinkamai pasirūpinta atmosfera kolektyve, būtinų darbų sąrašas trumpės, o prieš jus susikaupusių darbų krūva neatrodys tokia neįveikiama. Reikalingi atributai problemoms įveikti – teisingumas ir diplomatija.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Tikėdami, kad šiandien esate verti visko, kas malonu, būsite teisūs. Neteisūs būsite nebent tik dėl to, kad kiti turi tuos malonumus jums suteikti. Užuot lūkuriavę ko nors iš kitų, pabandykite sukurti smagią dieną jiems, pasiūlydami kūrybiškų sprendimų, organizuodami pramogas ar rasdami nykioje veikloje visus užburiančių perliukų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien turite šansą ką nors atlikti dėl savo asmeninio gyvenimo ar geresnių santykių šeimoje, todėl noriai išklausykite namiškių prašymus. Tiesa, ir patys inicijuokite tai, kas mažintų neaiškumus ar nesutarimus. O jei šalia jūsų atsirastų žmogus, kuriam reikia jūsų labai asmeniško patarimo, vadinasi, jūs turite atsakymą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Regis, šiandien niekas netrukdys jums būti judriems džiugiems, smalsiems ir noriai geriantiems į save visokiausią informaciją. Todėl sėkmingai derėsitės, ne ką prasčiau mokysitės ir būsite puikiais tarpininkais, gebančiais sutaikyti priešininkus, o visiškai skirtingiems žmonėms padėsite atrasti nemažai bendrumų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien noras kažką įgyti bus stipresnis už visus kitus jūsų norus. Ir tai nebūtinai bus materialios vertybės – dairysitės padėkų ar kitų ženklų, kurie parodytų, jog esate verti, kad jumis pasitiki ir jus vertina. Vilios gražūs daiktai, o jūs ne tik žinosite, kaip juos išsirinkti, bet ir mokėsite patarti ar parinkti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jūsų buvimas šalia kitiems išties bus tikra šventė. Nepriekaištingai išpainiosite bet kokius nesusipratimų mazgus ir atrasite neskausmingų priemonių sutaikyti susipykusius. Ir kuo švenčiau tikėsite, kad pasaulis gražus, žmonės nuostabūs, o gyvenimas – tikra šventė, tuo sėkmingiau atliksite šį darbą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Vos supratę, kad šiandien ne tik negalite nieko iš esmės pakeisti, bet netgi negalite daryti didelės įtakos šios dienos eigai, leisite sau pasislėpti nuo to, kas jus trikdo. Net jei priežastys pačios keisčiausios ir kitiems nesuprantamos – tai jūsų teisė. Ir beprasmiška kam nors ką nors bandyti paaiškinti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jums tiks veiklos, kurioms atlikti reikia daugybės rankų. Žaisdami komandinius žaidimus ir ieškodami bendraminčių, daug daugiau sau ir komandai nusipelnysite, nei susitelkę tik į save ir į savo tikslus ar poreikius. O jei jūsų grupei reikės lyderio, jums gali pavykti nepriekaištingai atlikti šį vaidmenį.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jūsų pastangos turės būti matomos, kitaip netilpsite savame kailyje. Ir jei savo tikslams pasiekti rinksitės anksčiau nepramintus takus ar tai, kas jums neįprasta, galbūt atrasite šį tą reikšmingo ten, už jūsų komforto zonos ribų. Svarbu, kad rezultatų pamatyti neskubėtumėte, o matydami priešiškus veidus, atrastumėte būdų juos praskaidrinti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jums pavyks į viską žvelgti iš tolimesnės perspektyvos, todėl būsite gerbiami visų, kurie žavisi daugiau žinančiais, daugiau mačiusiais ir daugiau patyrusiais. Ir jūsų žinios bus raktas, kuris padės jums gerinti savo santykių su aplinkiniais kokybę – būsite tie, kurie moko, įtikina ir nukreipia tinkama linkme.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nors į šiandieną nersite lyg į kokį tamsų tunelį, kurio gale vis dar nešviečia nei menkiausia švieselė, vis dėlto tikėsite, kad nesate vienintelės jame. Iš tiesų rasite ne tik bendrakeleivių, bet ir norinčių tapti jūsų sąjungininkais. Jūsų užduotis – patikėti jais ir įgyti pasitikėjimą, net jei dėl to tektų ne kartą perlipti per save.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?