Trečiadienio horoskopas – gegužės 18 d.

2016-05-18, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Gėlių kompozicija.
Fotolia nuotr. / Gėlių kompozicija.

„Dienos fonas atneš poreikį bendrauti, domėtis kitais, skirti susitikimus. Pasistenkite neplanuoti aktyvių veiksmų ar svarbių pokalbių nuo 7.40 iki 8.40 val. bei tarp 17.30 ir 19.30 val. Tai ne tik avaringi, bet ir konfliktiški, sunkiai nuspėjami laiko tarpai“, – apie šią dieną sako astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien galite nemažai nuveikti savo geresnių santykių labui. Užleisdami lyderių pozicijas kam nors kitam, nieko svarbaus neprarasite. Priešingai, įgysite jo ar jos pasitikėjimą. Ir jei dalį dienos tai atrodys paprasta užduotis, vėliau nuspręsite, kad kažkas jums užstoja saulę. Apsidairykite, gal viskas yra priešingai?

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien būsite susirūpinę ne tik dėl atliekamo darbo kokybės, bet ir dėl to, kad visi dalyvaujantys bendroje veikloje jaustųsi puikiai. Deja, norai liks norais, o diena siūlys savus scenarijus, ypač kai kažkas jums užmins ant nuoskaudos, atnaujindamas senas žaizdas. Nenuostabu, jei vakare turėsite smagaus darbelio, kol sureguliuosite buityje įsivyravusį chaosą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums ypatingai rūpės jūsų saviraiška ir neatsispirsite niekam, kas padeda jums ryškiai šviesti minioje. Išties, save geriausiai išreikšite pasitelkę kūrybiškumą, žaismingumą ir gebėjimą priimti įvairių žmonių nuomones. Tačiau vakarop šiuos jūsų planus vienu rankos mostelėjimu šalin patrauks kažkas iš draugų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien savo dienos prioritetu pasirinkę šeimą, nepakenksite savo darbo kokybei, o ją pagerinsite. Net ir ne namuose sugebėsite sukurti jaukią ir savą atmosferą, kurioje visi jaučiasi puikiai. Vakare visus šiuos gerus norus į miltus sutrins netikėti pokyčiai darbe. Na, bet jūs žinote, kas jums svarbiausia, tiesa?

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jūsų judrumas ir noras išlikti įvykių sūkuryje išliks begalinis. Susitikimai, išvykos, derybos, šnekos apie šį bei tą – štai ko jums reikės kaip oro ar vandens. Ir net jei vakare kažkam iš jūsų aplinkos pristigtų tolerancijos kitaip mąstantiems ar kitkuo tikinčiais, viską išsispręsite, būdami diplomatiški.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien daug padarytumėte, kad tik jūsų sąskaita pasipildytų. Todėl norintys kam nors įrodyti savo sugebėjimus ar sulaukti kokio nors atlygio, lai nesėdi rankų sudėję. Tiesa, sunkiai atsispirsite viliojantiems prekybos centrų pasiūlymams, kas vakare gali nesutapti su kito žmogaus planais panaudoti turimas lėšas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien būsite suinteresuoti visus įtikinti, kad grožis ir geri santykiai išgelbės pasaulį. Ir didžiąją dalį dienos nesiginčydami ir nieko neįrodinėdami, visko pasieksite geru savo pavyzdžiu ir akinančia šypsena. Užduotis kiek pasunkės vakarop, kai kažkas bandys jums primesti savo elgesio modelius.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kad ir kokį tikslą šiandien prieš akis turėsite, nepervertinkite savo galių paveikti žmones ar keisti aplinkybes. Ieškokite aplinkkelių į bet kokį tikslą. O jei jis, užuot artėjęs, ims tolti, liaukitės kovoti. Verčiau stebėkite, kur link tai krypsta. Tas pats su dienotvarke, kuri vakarop kelis kartus apsivers aukštyn kojomis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jūsų teigiamos savybės ypač gerai skleisis ne kur kitur, o kolektyve. Čia būsite gerais klausytojais, įkvėpsite kitus naujiems projektams ir, kas žino, gal būtent dabar įgysite pasitikėjimo, kuris leis jums imti komandos vairą į rankas. Na, bet tai ne priežastis manyti, jog esate išskirtiniai – o toks pavojus vakare gali atsėlinti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Panašu, jog šiandien galite nusipelnyti ambicingo žmogaus titulą, kuriam pirmoje vietoje – pergalės darbo vietoje. Tačiau ne tik jūsų pastangos, bet ir jūsų ryšiai bei santykiai su žmonėmis atneš trokštamą rezultatą. Vakarop gali tekti atidėti didžius darbus dėl netikėtai pakrypusių įvykių jūsų namuose.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien turite įtikinėjimo galių, todėl skirkite laiko ir energijos pasidalinti savo mintimis, pataisyti santykius su bendramoksliais ar užsieniečiais. O jei jūsų planuose studijos ar kelionės, grįžkite prie jų dabar. Ir nors vakare netikėtai gautos naujienos paskatins į viską pažvelgti kitu žvilgsniu, tai dar ne priežastis persigalvoti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pasaulis šiandien gali būti toli nuo to idealo, kurį susapnavote nakčia. Nepaisant to, kad viskas ne taip, kaip jūsų vaizduotėje, išbandykite šią dieną kaip nuotykį, kuris gali jums padovanoti ką nors išties nepaprasta. Nesiliaukite rizikuoti, net jei toje kelionėje reikės kažko atsisakyti, prie kažko prisitaikyti ar, galų gale, paprašyti paramos dėl neplanuotų išlaidų.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?