Ketvirtadienio horoskopas – gegužės 19 d.

2016-05-19, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Katinas
Fotolia nuotr. / Katinas

„Protingiausia bus pradėti dienos darbus nuo 10 val. Svarbiausia – pasistengti sudėlioti dienotvarkę taip, kad nereikėtų daryti darbų, kurių nemėgstate arba nesugebate, arba bendrauti su žmonėmis, su kuriais bendrauti nenorite. Šios dienos įvykiai turės tendenciją pasikartoti ir ateityje“, – įžvalgas apie šią dieną pateikia astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien aistros virs, ir jūs neatsiliksite nuo kitų, dieną pradėdami nuo to, jog įtariai žvelgsite į beveik kiekvieną įvykį ar žmogų. Tačiau greitai suprasite, kad laimite ne tada, kai statote sienas tarp savęs ir kitų, o pasitikite kitais ir pelnote jų pasitikėjimą. Tokiu būdu daug lengviau spręsis įvairiausi dienos galvosūkiai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien ir norėsite gauti patarimų ar rekomendacijų iš kitų žmonių, ir abejosite tuo, ką girdite, labiausiai bijodami pasitikėti. Iš tiesų, tik tuomet, kai leisite kitiems žmonėms griežti pirmuoju smuiku ir kai priimsite tai, kas jums siūloma, įgysite jums reikalingų gairių ir stiprybės savo tikslams pasiekti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien visas jūsų mintis užims kasdieniai darbai ir buitis, sveikata ir visa kita, kas surašyta jūsų ilgame dienotvarkės sąraše. Net jame matydami labai aiškias užduotis, negalėsite ramiai reaguoti į aplink jus esantį pasaulį. Ir tik radę patikimų žmonių savo aplinkoje, nustosite kurti kokius nors dramatiškus savo ateities scenarijus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šį rytą patikėsite, kad jums paruošta šauni diena, tačiau labai greitai suprasite, kad tai, kas jums skanu, daugumai – įtartino skonio. Taip ir tęsite, vis kokiu nors mažmožiu bandydami pakeisti jų nuomonę, stiprindami savo kūrybines galias ir žadindami savyje vaiką, kuris, nepaisant nieko, moka džiaugtis aplinkiniu pasauliu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien žinosite, kad svarbiausia – jūsų šeima, ir tik po to, kai būsite tikri dėl namuose esančiųjų gerovės ir saugumo, galėsite pasirūpinti išoriniu pasauliu. Iš tiesų, kad ir kur būsite, kad ir kokias problemas gvildensite, į viską reaguosite labai asmeniškai, viską daug kartų tikrinsite, kol nuspręsite priimti sprendimą.

MergelėMergelė

(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien svarbu neprarasti vilties, net jei ne viskas bus aišku kaip ant delno. Galite rinktis du skirtingus kelius. Pirmas – tai ieškoti reikalingų žmonių, rinkti naujienas, gerinti įgūdžius, kas jums atvers daugiau durų ir suves su reikalingas žmonėmis. Kitas – skeptiškai vertinti viską, kas jus pasiekia, taip atsiribodami tiek nuo juodo, tiek nuo balto.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien ieškosite būdų, kaip nuo kažko apsaugoti save ar kaip sustiprinti iki šiol kurtą pamatą. Tam rinksitės įvairias priemones, apie kurias niekam neatvirausite. Pavyzdžiui, apie savo planus, ką nors įsigyti ar laimėti, iš pradžių nutylėsite ir tik tuomet kitiems pranešite, kai trokštamą laimikį laikysite rankose.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien neabejotinai bus jūsų diena, kai nekreipdami dėmesio į aplinkinių pastabas, vaikščiosite ant pavojingos ribos. Ir net jei niekas nesupras, kodėl taip elgiatės, nesiteiksite kitiems paaiškinti savo elgesio motyvų. Galimas daiktas, kad pasistengsite įteigti kitiems, kad jūsų požiūris, elgesys ir reakcijos – pačios tinkamiausios.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien nieko nepešite, lūkuriuodami dėmesio ar pripažinimo, nes diena skirta visai ne tam. Regis, kur kas prasmingiau jums būtų likti užkulisiuose ar kitoje vietoje, kurioje ilsėdamiesi ir iš kurios saugiai stebėdami įvykius ir susidarydami nuomonę apie žmones bei jų poelgius, priimsite tinkamesnius sprendimus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien visas jums reikalingas priemones parūpins jūsų komanda ar jūsų bičiuliai. Regis, jus sies patikimi vidiniai saitai, kurių dėka sutelksite savo pajėgas ir užtikrinsite sėkmingus bendros veiklos rezultatus. O jei jus užplūstų didžiulis permainų poreikis, jo neužgesintų jokie aplink jus išsirikiavę skeptikai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien, puoselėdami viltis dėl profesinių pasiekimų ir siekdami, kad jūsų pastangos būtų kuo toliau regimos, neieškokite lengvų kelių. Ir tik toks požiūris jums leis jaustis, kad dieną leidžiate prasmingai. Tiesa, jums gali būti sunku prisitaikyti ar patikėti kitų siūlymais, tačiau lengvai nepasiduosite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandieną pradėsite tikėdamiesi kur nors pabėgti nuo realybės arba, priešingai, bandydami ją pertvarkyti pagal savo įsitikinimus ir požiūrį. Deja, šie jūsų norai neišsipildys. Tačiau jūs, dėl dienos įvykių, sunkinsite savo žinių bagažą, didinsite tikėjimą, plėsite ryšius su toli gyvenančiais ir noriai dalinsitės tuo, ką žinote.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?