Penktadienio horoskopas – gegužės 20 d.

2016-05-20, ji24.lt, 15min.lt
Shutterstock nuotr. / Akmenėliai
Shutterstock nuotr. / Akmenėliai

Nuotaikingos ir greitos darbo dienos – ant nosies jau savaitgalis!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte būsite kupini nuojautų ir su jomis susijusių lūkesčių. Kai dalis jų išsipildys, viskas pasirodys pernelyg paprasta, ypač, jei būsite pasiruošę nuoširdžiai dirbti ir išmintingai panaudoti jums suteiktą pagalbą ar lėšas. Vakarop Saulė, pradėjusi kelionę Dvynių ženklu, pasiūlys jums didesnę bendravimo, naujienų, susitikimų, pažinčių ir žinių porciją.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte, rasdami nusiraminimą bičiulių ar komandos narių pažaduose, noriai įsitrauksite į įvairiausias veiklas, kuriose jums bus labai svarbu suteikti džiugių akimirkų kitiems. Ir net jei jūsų galvoje sukiosis nepasitikėjimas, rasite kaip jį išvyti. Vakare Saulė paliks jūsų ženklą, primindama, kad metas pasirūpinti savo materialiuoju pasauliu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dieną pradėsite įsisvajoję apie savo karjeros tikslus. Ir net jei prie jų nepriartėsite, tai jums suteiks įkvėpimo. Vėliau jūsų šeimos nariai turės teigiamos takos jūsų veiklos rezultatams. Vakare Saulė įsikurs jūsų ženkle, pakviesdama jus į šiemetinę jūsų gyvenimo sceną, kurioje galėsite parodyti savo asmenybės išskirtinumą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ryte gausite įkvepiančių žinių, jomis tirpdydami nepasitikėjimo ledus. Vėliau bus tiek kalbų ir susitikimų, kad net galva apsisuks. Laviruodami šiame maloniame labirinte, pagausinsite pažįstamų gretas. Vakare Saulė pakeis ženklą, jus kviesdama rasti nuošalią vietą, kurioje būtų galima apmąstyti prabėgusias dienas ir apsivalyti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Tikėjimas visų aplink jus esančių žmonių geranoriškumu ir palankia visų įvykių baigtimi šiandien jus skatins veikti. Apetitas didės, siekiant įsigyti reikalingų daiktų namams. O pokalbiai su vadovybe nieko neišaiškins. Vakare Saulė pereis jūsų draugų sritį, leisdama jums geriausiai atsiskleisti komandoje.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien, kai susitikimai, išvykos ir bendravimas jus įsuks, jausitės patenkinantys savo smalsumą ir žinių alkį. Vis tiek nesiliaukite ieškoję, klausinėję ir patys teikę pasiūlymus, kurie kartkartėmis nesutaps su kitų nuomone. Vakare Saulė atsidurs Dvynių ženkle, sutelkianti jūsų žvilgsnį į pasiekimus ir padedanti stiprini profesinį autoritetą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien noriai talkinsite tiems, kuriems jūsų pagalba bus reikalinga, kasdienybėje ieškodami įspūdžių. O už savo nesavanaudiškus poelgius nejučiomis sulauksite atlygio. Vakare, kai Saulė jau bus oro ženkle, galėsite apsidairyti kuo plačiau ir nuspręsti, kas jums padeda stiprinti optimizmą ir juo užkrėsti kitus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien šalia jūsų bus saugu ir gera – bent jau taip jūs manysite ir savo kūrybiniais sprendimais išties neabejosite. Be to, turėsite gausią patikimą komandą ir žmonių, su kuriais bus galima apie opias problemas padiskutuoti. Vakare Saulė persikraustys į Dvynių ženklą, primindama jums apie mįsles, kurias būtina išspręsti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ryte jūsų viltis žadins jūsų šeimos nariai, o vėliau pajusite, kad kai kurie užstrigę darbai įgyja pagreitį. Tokiu būdu viltys augs, tačiau turinčių panašią nuomonę darbo aplinkoje bus nepakankama. Vakare prasidės Saulės kelionė Dvynių ženklu – jūsų santykių sritimi, dėl ko būsite mažumėlę priklausomi nuo kito žmogaus poreikių.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien tikėsite visokiomis pasakomis, o reikalui esant ir patys jas paseksite. Ir kai bus apstu tai patvirtinančių žinių, jokie vejai jums bus nebaisūs. Ir net jei jūsų kūrybinės mintys nepasieks bendražygių ausų – savo pasirinkimų nekeisite. Vakare Saulė pereis į Dvynių ženklą, jus kviesdama išreikšti save kasdienių rūpestėlių sūkuryje.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien būsite arba dosnūs stokojantiems, arba kupini vilties, kad jūsų pastangos sulauks trokštamo atlygio. Nesiliaukite būti kūrybiški ir bendradarbiaujantys ir nesileiskite į alinančias diskusijas su namiškiais. Vakare Saulė, pereidama į Dvynių ženklą, atneš į jūsų gyvenimą daugiau džiaugsmo, vaikiško juoko ir kūrybiškumo.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien, būdami mažumėlę išsiblaškę, gal nebūsite labai produktyvūs, tačiau įtaigūs. O tame jums padės kitų žmonių palaikymas. Be to, gali būti pašnekesių, kurių metu jūsų įsitikinimams bus pateikta juos paneigiančių faktų. Vakare dėl Saulės Dvynių ženkle jūsų saviraiškos sritimi taps namai ir šeima, todėl suskubkite įvykdyti šeimos narių prašymus.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?