Savaitgalio horoskopas – gegužės 21–22 d.

2016-05-21, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Našlaitės
Fotolia nuotr. / Našlaitės

„Jei tik galite, skirkite šeštadienį vienatvei, maldai, ramiems apmąstymams ir poilsiui. Pasistenkite vengti santykių aiškinimosi bei gyvenimą kardinaliai keičiančių sprendimų, kadangi greičiausiai jie bus priimti dėl nesuvaldomų emocijų. Semadienis bus aktyvus, tačiau tuo pat metu ir agresyvus dėl didžiulės vyriškos energijos sankaupos bei įtemptų aspektų“, – savaitgalį apibūdina astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį pilnatis Šaulio ženkle skatins jus kovoti už turimas žinias ir viską, kuo tikite. Energijos pakaks, tačiau veikiau ne naujiems dalykams kurti ar inicijuoti, o pakoreguoti tai, kas buvo netobulai atlikta praeityje. Jei, nepaisant menkų trikdžių, nenuleisite rankų ir nesiliausite tikėję, anksčiau ar vėliau gausite tai, ko siekiate.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitgalį netrūks prieštaravimų ir nuomonių skirtumų, kai prieisite prie asmeninių ir bendrų finansų temų: dalintis ar pasilikti vien sau? Imtis to, kas siūloma, ar išlikti nepriklausomiems? O jei stokosite palaikymo, vis dėlto nesiliaukite pasitikėję ir taisykite ankstesnius įtrūkimus, užuot ieškoję naujų kelių.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį dėl pilnaties jūsų santykių srityje gali išryškėti priešprieša tarp jūsų noro išlikti savitiems ir tarp būtinybės prisitaikyti prie antrosios pusės poreikių, tikintis tokiu būdu išsaugoti ar sustiprinti santykius. Vienišius gali užvaldyti entuziazmas nerti į naujus ryšius, pamirštant save ir kriterijus, kuriuos turi atitikti jūsų potencialūs partneriai.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalio nuotaikos prieštaringos dėl pilnaties Šaulio ženkle. Viena vertus, norėsite ilsėtis, kita vertus, prieš akis styros kalnai darbų darbelių, kurių neatlikę džiaugsmo nepatirsite. O ir iš peties darbuodamiesi turėsite būti kantrūs ir atidūs savo kūno signalams. Antraip ir ne kaip jausitės, ir užduotys liks neįgyvendintos.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį nepavyks išnykti draugų būryje – norėsite čia parodyti savo išskirtinumą ar įtikinti juos įvykdyti kokį jums patinkantį sumanymą. Turintiems vaikų gali tekti pakovoti už juos, tačiau tokiu būdu prarasti galimybę iš jų sau pasiimti viską, kas geriausia, ar net atsisakyti planuojamų pramogų su savo bičiuliais.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį gyvenimas šeimoje gali būti kiek įtemptas, gliaudant senas problemas ir tikint, kad galima (ar net būtina) pasprukti nuo viso to, randant neatidėliotinų darbų. Tačiau tik tuomet, kai įvykdysite tai, ko anksčiau nepadarėte dėl savo šeimos, visai kitokioje šviesoje išvysite ir savo karjeros perspektyvas.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalis gundys optimistiškais pažadais ir atstums jus, parodydamas išvirkščią visa to, kuo jūs tikite ir ką žinote, pusę. Ir kai jūsų įsitikinimai skirsis nuo jums pateiktos informacijos, jūs nežinosite, kuo patikėti. Jokie įrodinėjimai naudos neduos. Todėl būkite pasiruošę patikslinti savo turimą informaciją ir tik tada priimti sprendimus.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį gali kilti abejonių dėl to, ką pasirinkti – patiems imtis visiškos finansinės atsakomybės ar perleisti ją kitiems. Ar įsigyjant norimus daiktus naudoti bendras lėšas, ar žūtbūt siekti sumokėti viską iš savo kišenės? Svarbu, kad pasirinkimai neapsunkintų nei jūsų, nei kito žmogaus gerų norų neatmestų.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dėl pilnaties jūsų ženkle savaitgalio nuotaikos permainingos – nuo visiško negęstančio optimizmo iki nežinojimo ko imtis. Nuo troškimo viską imti ir atlikti patiems iki poreikio perleisti vairą kitam žmogui. Vis dėlto jums būtų pravartu peržiūrėti, kokie jūsų asmeniniai neįvykdyti sprendimai ir kokios neišpuoselėtos savybės gali praturtinti santykius.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kam jau kam, o jums savaitgalį geriau ilsėtis. Tačiau nieko keisto, jei jūs norėsite įmerkti savo rankas iki alkūnių į kokį nors širdžiai malonų darbelį, tokiu būdu lyg sau įrodydami, kad nevalia tinginiauti. Iš tiesų, tobulas poilsis gali būti kur kas geresnė investicija į jūsų sėkmę, nei nesibaigiantis sukimasis buities darbelių sūkuryje.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalį jūsų bičiulių srityje įvyks pilnatis, išryškinsianti dalykus, kuriuos reikia jūsų komandoje ar ryšiuose su draugais pakoreguoti. Ir jei tarp jūsų kiltų poreikis kai ką išsiaiškinti, nevenkite opių temų – užsimerkti ir pabėgti visada paprasčiau. O kuo geriau įprasminsite save komandoje, tuo aukščiau savo ir kitų akyse iškilsite.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį jūsų profesinių tikslų srityje įvyksianti pilnatis neleis jums ramiai sau leisti savaitgalio šeimos aplinkoje. Todėl tik šį tą atlikę dėl savo karjeros, galų gale galėsite gauti trokštamą atlygį – namiškių pagarbą ir visavertį poilsį. Na, o kol kas taisykite savo padarytas klaidas, antraip nebaigtų darbų krūva nesiliaus slėgusi jūsų pečius.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?