Pirmadienio horoskopas – gegužės 23 d.

2016-05-23, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Hortenzijos
Fotolia nuotr. / Hortenzijos

„Sėkmingiausi bus tie, kurie pasitiki savimi ir nebijo drąsiai veikti. Palanku skirti laiką tiek darbui, tiek ir meilei. Meilė šiandien bus ugninė, romantiška ir aistringa, nors ir nebūtinai pastovi. Laikas nuo 17.40 iki 19.40 val. palankus susitikti su bendraminčiais, kolegomis arba draugais“, – sako astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jus labiau vilios nuotykiai, o kai jų dairysitės, tai ir rasite. Išradingi, turintys netikėtų įžvalgų, visaip stebinantys ir net tuo kitus gluminantys, ne tik tikėsite savo teismu, bet ir kitus įtikinsite. Net jei bus šalia abejojančių – jų nematysite. O jus apėmęs lengvumo jausmas vers tikėti, kad viskas pasiekiama ranka.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien laimės tikintys ir pasitikintys tais, kurie šalia, sugebantys dalintis ir priimti jiems siūlomas gėrybes, norintys ne statyti sienas tarp savęs ir kitų, bet jas intensyviai griaunantys. Vakarop įvykę perversmai mažumėlę krestelės, vers jums perdėlioti savo mintis ir įsivaizdavimus, bet, laimei, jūsų nenuvils.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums verta atsigręžti į kitus žmones ir ką nors atlikti dėl jų ar jiems prašant. Todėl būkite pasiruošę kartkartėmis atsisakyti savo įgeidžių, pasirinkdami kelrodžiu kitą žmogų. Vakarop netikėti draugų ar komandos narių siurprizai žadins įvairiausius teigiamus jūsų jausmus, tačiau ir keis jūsų santykių eigą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien, būdami pakylėti ir kupini negęstančio optimizmo, įniksite į dienos darbus. Tokiu būdu ir kolegos seks jūsų pavyzdžiu. Tam tikri pasikeitimai jūsų profesiniuose planuose ir prioritetuose įžiebs daugiau užsidegimo, padės rasti nestandartinių ir novatoriškų sprendimų, leis išvengti slegiančių apribojimų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandieną būsite kūrybiški, kupini azarto, gyvenimo džiaugsmo ir įsitikinimo, kad viskas įmanoma. Spinduliuodami viltį pačia geriausia visų įvykių baigtimi, įtikinsite ir kitus. O jei dar vakarop patieksite netikėtų įžvalgų porciją ar pasidalinsite unikaliomis savo žiniomis, jūsų kūryba ar jūsų pasiūlytomis pramogomis susidomės ne vienas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien turėsite kuo įkvėpti savo šeimos narius ir jei ko nors sieksite, tai dėl to, kad taip geriau bus jūsų šeimai. Tiesa, neretai dėvėsite jums patinkančios spalvos akinius ir nenorėsite matyti visos tiesos. Ir kai kažkas sujauks jūsų planus, jums teliks už tai padėkoti, nes permainos reikalingos jūsų namams.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien, negesindami jumyse degančio optimizmo, planuosite daugybę pokalbių, išvykų ir susitikimų. Jų metu gausite reikalingos informacijos ir kitiems galėsite pranešti svarbią žinią. Tiesa, kažkokia jums kito žmogaus pranešta naujiena ar jo planai gali versti kitaip perdėlioti jūsų vakaro planus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jums bus sunku save suturėti, kai kalba pakryps apie jūs vertybes, uždarbius ar gabumus. Nenuostabu, jei būsite linkę kitus įtikinėti dėl to, kuo jūs tikite patys, ir dėl to, ką trokštate turėti. O neišvengiamos jūsų dienotvarkės permainos, užklupusios jus vakarėjant, labiau įkvėps nei nuvils.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien neišvengsite dėmesio, todėl net ir nebandykite. Regis, entuziazmo banga užplūs kaskart, kai galėsite atkreipti kitų dėmesį į save neįprastais poelgiais. Ne gana to, jums reikės save išbandyti labai keistuose amplua, o dauguma jūsų bandymų laisvai save išreikšti ir išsaugoti savo unikalumą bus sėkmingi.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien būsite smagūs, bet ramūs tik tuomet, kai nereikės dažnai rodytis viešumoje ar kitaip atvirauti. Kad ir kuo užsiimsite, įvykių stebėjimas iš šalies eisis sklandžiau už bandymus parodyti save. Vakare namuose įsivyravęs chaosas leis peržiūrėti kai kuriuos jums svarbius giluminius aspektus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien turėsite didelių tikslų, kurių įgyvendinime turbūt dalyvausite ne vieni – mielai jungsitės prie įvairių grupių ar bursite aplink save komandą. Tai pripildys jus pilnatvės. Būdami atviri naujoms idėjoms ir nuoširdžiai vertinantys bendražygių patarimus, vakare būkite pasiruošę įbristi į keistą naujienų srautą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jums rūpės jūsų karjera ir viskas, kas padeda būti iš toliau matomiems. Galbūt net ore sklandys kelios galimybės, kelias link kurių iki šiol buvo jums uždarytas. Vakare, užuot suklupę, kitus maloniai pradžiuginsite, ypač radę jėgų į kai kuriuos dalykus pažvelgti naujai, neįprastai ir laisvai.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?