Antradienio horoskopas – gegužės 24 d.

2016-05-24, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Mergina
„Fotolia“ nuotr. / Mergina

„Tai darbinga, praktiška ir emociškai šalta diena, tad protingiau ją skirti konkretiems ir rimtiems darbams. Kita vertus, tai mistiška diena, kuriuos metu kiekvieną lydės jam aktualūs ženklai iš aplinkos. Taigi, jeigu šiandien kažkas jus kritikuotų, sakytų komplimentus, duotų netikėtą patarimą – įsiklausykite, kadangi tai greičiausiai turi gilią prasmę“, – tikina astrotarologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien sieksite tobulybės savo darbe ir manysite, kad be gerų darbo rezultatų jūsų diena nueis vėjais. Kiek atšiaurias emocijas gaiva užlies šiokie tokie pokyčiai jausmų pasaulyje, nes Venera pereis į oro ženklą – jūsų bendravimo sritį. Dalytis naujienomis bus gera, tačiau sutiksite ir tokių, kurie norės jus džiuginančius faktus paneigti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien, kai būsite ypatingai susitelkę, įgausite daugiau galių suprasti tai, kas vyksta aplinkui ir iš to sau pasiimti tai, kas geriausia. Be to, prasidėjusi jūsų ženklo valdovės kelionė jūsų vertybių sritimi neleis likti abejingiems tam, kas vyksta jūsų asmeninių finansų srityje. Malonumą turėti mažins priklausomybė nuo kitų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien įtariau nei įprastai žvelgsite į visokias savo gyvenimo aplinkybes ar žmones. Tačiau pabandę pasielgti priešingai, nustebsite dėl rezultatų. Laimei, jūsų ženklą aplankys mažosios laimės planeta, sustiprindama jūsų žavesį. Ir jei jūsų pastangos bus įvertintos netinkamai, turbūt tik dėl to, kad stokosite pasitikėjimo savimi.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien turėtumėte kiek tolėliau pasidėti savo norus, atsižvelgdami į kitą žmogų, kuris turės jums ką gero pasiūlyti. Venera pereis į Dvynių ženklą, todėl išsiilgusiems šiltų jausmų, teks jų dar kiek palūkėti – tai, kas glūdi jūsų širdyje kol kas telieka vien jums. Gaila, kad svajonėse užsibūti šį vakarą jums trukdys reikalų gausa.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien rasite pasitenkinimą kasdieniuose dalykuose, teikdami daug reikšmės tvarkai, taisyklėms, planams ir jums iškeltiems reikalavimams. Džiugins nebent komanda, kurioje nuo šios dienos – vis daugiau teigiamų įspūdžių ir malonaus bendravimo. Svarbu, kad jūsų poreikis save išreikšti neužtemdytų jūsų bendros padangės.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kad ir kuo šiandien nuspręsite užsiimti, būkite tikri, kad pramogaudami, įgyvendindami kūrybinius projektus ar būdami su vaikais, laikotės nustatytų taisyklių. Tiesa, nuo šiol sustiprės džiaugsmas, kurį patiriate lipdami karjeros laiptais. Ir nors žinosite, kaip įtikti darbdaviams, sunkiai šį vakarą sekis susitarti su namiškiais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jausite poreikį rasti vietą, kurioje jūsų nestebi daugybė smalsių akių: namuose, kitoje jums jaukioje įprastoje aplinkoje. O ją turėdami, kursite savas taisykles ir joms paklusite. Dėl jūsų ženklo valdovės Dvynių ženkle, nuo šios dienos jus džiugins tolimos kelionės, knygų skaitymas ar ryšiai su užsieniu. Tiesa, šį vakarą kažkas norės pasiginčyti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien bus rimtų pokalbių ir reikšmingų susitikimų. Turėkite planą ir jo laikykitės, nenukreipdami žvilgsnio nuo savo tikslo. O dėl Veneros Dvynių ženkle, turėsite pasikartoti pasidalijimo ir pasitikėjimo pagrindus, kurie bus smagūs, jei šį vakarą neparklupsite, bandydami įrodyti, kad esate vertesni už kitus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien žinodami, kaip kas ir kur turi būti, tyliai tęsite savo veiklas, nenusižengdami nė vienai taisyklei – tokia jūsų dienos sėkmės sąlyga. Puikios žinios ieškantiems antrosios pusės – Venera jūsų santykių srityje. O raktas į priešingos lyties atstovų širdis – intelektas. Kita vertus, nepersistenkite, kad neišgąsdintumėte.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien būsite susikaupę ir disciplinuoti, siekiantys būti pavyzdžiu ir bet kurioje situacijoje visiems primenantys, kaip reikia ir kaip viskas turi būti. Kasdienybės našta nuo šiol nebus tokia sunki, nes Venera praskaidrins šią jūsų sritį. Ir jei vakare noras pabėgti nuo realybės bus stipresnis už poreikį atlikti pareigas, suderinkite tai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien būsite kuklumo pavyzdžiai, turintys kiek ribotas pasirinkimų galimybes. Kita vertus, stebėkite, kas aplink jus vyksta ir darykite išvadas, kurios pravers ateityje. Jūsų kūrybiškumą ir romantinius jausmus kurstys naujoji Veneros padėtis. Deja, beįsižiebiančias kūrybines mintis ar jausmus šį vakarą pabandys užgesinti draugai ar bendražygiai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien peržiūrėkite savo kolektyvo ar draugų jums suformuotas taisykles, nes jomis vadovaudamiesi turėsite kur kas lengvesnę dieną, nei jas laužydami ar ignoruodami. Meilė namams ir šeimai sustiprės dėl Veneros vietos pokyčių, o jūs puoselėsite namus. Tam šį vakarą trukdys nebent nebaigti darbai.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?