Sezoną „Mociškių palivarke” atidarė pramogauti atvykusios šeimos

2016-05-24, Kaimo turizmo sodybos „Mociškių palivarkas“ informacija

Nors savaitgalis nelepino kaitria saule ir giedru dangumi, geros nuotaikos ir linksmos draugijos netrūko sezoną atidariusioje kaimo turizmo sodyboje „Mociškių palivarkas“. Gegužės 14 d., šeštadienį, jaukios gamtos apsuptyje pažintiniame ir pramoginiame Tarptautinei šeimos dienai skirtame renginyje laiką praleisti kvietė sodybos šeimininkai. Smagioje iškyloje buvo galima ne tik sužinoti apie sodyboje teikiamas paslaugas, apgyvendinimo galimybes, apžiūrėti patalpas, bet ir aktyviai bei nuotaikingai praleisti dieną.

Smagų renginį pradėjo svečius pasveikinęs ir geriausių emocijų linkėjęs sodybos šeimininkas Sigitas Stonys. Į renginį atvyko, susirinkusiuosius sveikino bei gražia švente pasidžiaugė kunigas Kazys Žutautas, Pagėgių krašto turizmo informacijos centro direktorė Ilona Meirė, Vilkyškių seniūnas Darius Jurkšaitis.

Pastariesiems ir kitiems šeštadienį į Mociškius atvykusiems svečiams veiklos tikrai netrūko. Sportiškiausieji galėjo dalyvauti ar stebėti VšĮ „Sporto ir turizmo centras“ organizuotą paplūdimio tinklinio (2x2) sezono atidarymo turnyrą „Mociškių palivarko“ taurei laimėti. Čia varžėsi keturios merginų ir šešios vaikinų komandos. Po įnirtingų kovų iškovota pirmąja vieta merginų pogrupyje džiaugėsi komandos „Žandai“  (Gabija Brazlauskaitė, Agnė Miščiokaitytė), antrąja - komanda „Linanor“ (Lina Stanislovaitytė ir Norvilė Markauskaitė), trečioji ir ketvirtoji vietos atiteko komandoms „Klaipėdos baldai“ (Darida Čepukaitė ir Viktorija Mišeikytė) ir „MSM“ (Ema Mikutytė ir Dovilė Valiukonytė). Vaikinų grupėje buvo sudaryti du pogrupiai, iš kurių į finalą pateko po dvi komandas. Pirmąsias vietas pogrupiuose užėmusios „Šilas I“ ir „Šilas II“ komandos finale kovojo dėl pirmosios vietos, kurią laimėjo „Šilas II“ komanda (E. Berneckis ir R. Martinavičius). Antroji liko „Šilas I“ komanda (V. Remeikis ir A. Gaudiešius). Pogrupiuose antrosios likusios „Stubriai“ ir „Parazitai“ komandos finale kovojo dėl trečiosios vietos. Po įtemptos kovos pergalę išplėšė „Parazitai“ komandos vyrai (E. Maciukevičius ir G. Šulcas), kurie džiaugėsi laimėta trečiąja vieta.

Sodybos svečiai taip pat galėjo paplaukioti baidarėmis, pasimėgauti lietuviškos pirties teikiamais malonumais. „Mažiausieji" Mociškių palivarko svečiai dalyvavo įvairiose edukacinėse programose, linksminosi ant batuto.

Kaimo turizmo sodybos „Mociškių palivarkas“ kolektyvas savo svečius lepino ir nuostabiu Mažosios Lietuvos tradiciniu krašto patiekalu - šiupiniu, garsiosiomis Vilkyškių kaimo bendruomenės žolelių arbatomis, o Mociškių blynais – vofeliais - visus vaišino Darius ir Lina Tamuliai. Visi, pabuvoję „Mociškių palivarke“, namo išsivežė puokštę teigiamų emocijų ir dar ilgai neišblėsiančius įspūdžius.

Kaimo turizmo sodyba „Mociškių palivarkas“ šiemet svečius pasitinka gerokai praplėtę savo veiklos barus naujai teikiamomis paslaugomis – čia galima organizuoti šeimos šventę, draugų susitikimą, konferenciją, mokymus ar sąskrydį 1 500-2 000 žmonių. Sodyboje įrengta 100 vietų pokylių, renginių salė, mažoji salė, talpinanti 18 žmonių rąstiniame svečių namelyje, pirtis su 18 vietų priepirčiu. Nakvynė patogiuose kambariuose suteikiama 45 asmenims. Esant poreikiui - ir iki 70 žmonių.

Čia galima paragauti šiupinio, vofelių, įvairių kuchenų, tijos, kafijos bei išrankiausiam klientui tinkančių šiuolaikinių patiekalų.

Ant upės kranto įrengta poilsiavietė baidarininkams, įrengtos paplūdimio tinklinio, minifutbolo aikštelės, tvenkinys, erdvės atrakcionams, vaikų žaidimams. Sezono metu renginių aikštėje sumontuojama 60 kv. m. scena renginiams. Pastariesiems ar mugėms organizuoti nuomojamos penkios 5x10 m bei aštuonios 3x3 m greito surinkimo pavėsinės.

Kaimo turizmo sodyboje „Mociškių palivarkas“ vykdoma baidarių bei dviračių nuoma, organizuojama kita veikla.

Sezoną atidariusi kaimo turizmo sodyba „Mociškių palivarkas“ laukia jaukioje gamtos apsuptyje laiką praleisti norinčių svečių.

Išsamesnė informacija: tel. 8 652 90 229 arba el. p. sodyba.agrune@gmail.com .

 

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

..2016-05-24
trikampinių mūsiškininkystės Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar Jums kada nors buvo įsisiurbusi erkė?