Ką renkatės: pakelį kavos ar išmanųjį telefoną?

2016-05-24
 „Kai žmonės sako, kad daug kas pabrango, mes norime įrodyti, kad kokybiškos technologijos yra prieinamos visiems“, – sako „Teo“ ir „Omnitel“ komercijos plėtros padalinio privatiems klientams vadovas Povilas Dapkevičius. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotrauka.
„Kai žmonės sako, kad daug kas pabrango, mes norime įrodyti, kad kokybiškos technologijos yra prieinamos visiems“, – sako „Teo“ ir „Omnitel“ komercijos plėtros padalinio privatiems klientams vadovas Povilas Dapkevičius. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotrauka.
Artėjanti vasara atneša gerų naujienų tiems, kas seniai norėjo įsigyti savo pirmąjį išmanų telefoną arba pakeisti jį nauju. „Omnitel“ siūlo pasinaudoti puikia galimybe ir kartu su pasirinktu planu gauti išmanųjį telefoną. Priklausomai nuo modelio, kainos už naują telefoną siekia nuo 0 eurų iki keleto eurų per mėnesį.

Tokios kainos galioja tik ribotą laiką, todėl verta paskubėti. Įsigyti naujus išmaniuosius telefonus „Huawei Y3“ ir „LG K4“ galima pasirinkus vieną iš mokėjimo planų Neribotai M, L, XL ir XXL arba Mano XL, XXL, pasirašius 24 mėnesių sutartį bei sumokėjus 1 euro pradinę įmoką. Pasibaigus sutarčiai, išmanusis telefonas lieka kliento nuosavybe. Planų kainos, su kuriais galioja šie pasiūlymai išmaniesiems telefonams yra nuo 9,5 eurų per mėnesį.   

„Kai žmonės sako, kad daug kas pabrango, mes norime įrodyti, kad kokybiškos technologijos yra prieinamos ir suprantamos visiems“, – sako „Teo“ ir „Omnitel“ komercijos plėtros padalinio privatiems klientams vadovas Povilas Dapkevičius.

Išmanusis telefonas palengvina gyvenimą daugelyje sričių. Pavyzdžiui, norint sužinoti orus ar naujienas jau nereikia laukti radijo žinių ar vakaro televizijos naujienų – tą galima padaryti išmaniajame telefone bet kuriuo metu. Su tokiu telefonu giminės kitame mieste ar užsienyje pasiekiami paspaudus kelis bendravimo programėlės mygtukus, o pasitikrinti banko sąskaitos likutį yra lygiai taip pat paprasta kaip pradžiuginti artimuosius gražiai žydinčių tulpių nuotrauka.

Šiuo metu „Omnitel“ salonuose ir internetinėje svetainėje www.omnitel.lt naują išmanų „Huawei Y3“ telefoną su planu galima įsigyti vos už 0 eurų per mėnesį, o sparčiausiu Lietuvoje „Omnitel“ mobiliuoju internetu bus galima mėgautis įsigijus „LG K4“, jo kaina siekia vos 2 eurus per mėnesį.

Už sumažintą kainą dabar galima įsigyti ir 4G ryšį palaikantį „Coolpad Porto S“, jis kainuoja vos 3 eurus per mėnesį. Panašių techninių parametrų, tačiau talpesnę bateriją turintis „Huawei Y6“, naujų spalvų jūsų gyvenimui suteiks už 4 eurus per mėnesį.

Klientai, įsigiję išmaniuosius telefonus, už naršymą internete neišleis daugiau nei planavo, nes galioja išlaidų kontrolės paslauga. Tai reiškia, kad pasiekus duomenų limitą, naršyti be papildomų mokesčių bus galima ir toliau, tik mažesne sparta. Tai – patogu ir leidžia planuoti išlaidas.

Be to, dabar parduodamus planus turintys „Omnitel“ klientai keliaujantys Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Švedijoje, Danijoje ir Norvegijoje telefonu bendrauja ir naršo internete tomis pačiomis sąlygomis kaip Lietuvoje. Tarptinklinio ryšio „kaip namie“ tarifai papildomai nieko nekainuoja ir atskirai jų užsakinėti nereikia.

Naujausiais Lietuvos ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, sparčiausias ir plačiausią Lietuvos teritoriją dengiantis 4G „Omnitel“ ryšys yra kokybiškiausias ir juo gali naudotis daugiau kaip 96% Lietuvos gyventojų.


Straipsnio komentarai

Hadis to Aurimas2016-05-25
Gal išmaniau rašytum be klaidų? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Aurimas2016-05-24
Kavos puodeli. kam man atras ismanus?
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-05-24
bet ot cžvistinių demagogijų demokratijos pasirinkimo laisvės iliuzija - nei kava nei tie telefonai žmogui nėra nei naudingi nei reikalingi, o atvirkščiai - turbūt kenkia sveikatai. ir negalima sakyti kad duodama rinktis iš dviejų blogybių, nes kai blogybė yra išmani ar išmaningesnė negu blogybės vartotojas (nes kitaip būtų pats išmanus ir nereikėtų tokių razdų ir kastylių kad gyventi), tai jau tada labiau panašu į kažką kas yra blogiau nei blogybė. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų uždaryti rusakalbių mokyklas?