Trečiadienio horoskopas – gegužės 25 d.

2016-05-25, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Mergaitė
„Fotolia“ nuotr. / Mergaitė

„Šiandien svarbu susilaikyti nuo noro reikšti pretenzijas aplinkiniams, kažko reikalauti iš viršininko arba kreipti dėmesį į netikėtai kilusį poreikį nuveikti kažką naujo ir reikšmingo. Šios dienos energijos gana tamsios, sunkios ir įpainiojančios į nereikalingas situacijas“, – tikina astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien darbštiesiems, kantriems ir nuosekliems bus nepagailėta nei mėgstamos veiklos, nei trokštamo rezultato. Žinosite, kaip panaudoti darbe savo gabumus ar apie tai kitiems papasakoti. Vakarop, atlikdami kitų žmonių jums darbo vietoje keliamus reikalavimus, galbūt nedžiūgausite, tačiau prieštarauti nenorėsite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte turėsite nemažai lūkesčių, o dienos įvykiai, susiję su kūryba, pramogomis, vaikais, romantika, dar labiau kaitins jumyse liepsnojantį optimizmą. Be to, galų gale pavyks kitiems pranešti tai, kas jums aktualu. Vakare, būdami nuoseklūs, tvirti ir žvelgdami plačiai į dienos įvykius, užsitarnausite jums reikalingų žmonių pagarbą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jūsų pasitikėjimas aplinkiniais didės dėl jūsų šeimos ryšių. Ir bet ką gero atlikti dėl šeimos jums bus ir svarbu, ir gera, o namai taps jūsų išsipildymų vieta. Tiesa, kažką, kas jums aktualu, kol kas nutylėsite, tikėdamiesi tą mintį subrandinti. O vakare, nevenkite pokyčių, antraip praleisite pro ausis vertingus pasiūlymus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jums ši diena bus tiek gera, kiek puikiai nusiteikusių žmonių sutiksite, kiek naujų pažinčių užmegsite ir kokį kiekį gerų naujienų išgirsite. Regis, reaguodami į kitų žmonių pageidavimus ir aktyviai bendraudami komandoje, užsitikrinsite, kad viso to gėrio jums nepritrūks. Vakarop bus jums iškeltų sąlygų, kurias vykdyti ar ne – jūsų valia.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Susitelkę į nedideles kasdienybės užduotis, jas su didžiuliu malonumu lyg kokius riešutus gliaudysite. Juo labiau kad ir gebėjimų tam pakaks, ir gerų idėjų, ir atlygio. Vakarėjant, įvykdydami kelias esmines kitų žmonių inicijuotas permainas savo darbo vietoje, buityje ar dėl sveikatos, padarysite sau paslaugą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien nebus nei noro, nei galimybių ištirpti minioje. Sieksite pasidalyti tuo, ką savyje turite geriausio, ir jums pavyks. Tik jūsų dėka išjudės ilgokai stovėjęs kūrybinių sprendimų traukinys, o reikalingos žinios ar nuomonės atras savo vietas. Vakarop akylu žvilgsniu stebėsite tuos, kuriuos labiausiai mylite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien smagiai sau dirbsite, pasirinkę kuo saugesnę ir jaukesnę aplinką. Su malonumu atliksite kam nors paslaugą, už tai nesitikėdami atlygio. Ir visai nesivaržysite, mindami kam nors ant kulnų tam, kad išsiaiškintumėte nuo jūsų slepiamą paslaptį. Vakare skubėsite namo jau žinodami, kad dėl kažko teks verstis per galvą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien dairysitės žmonių, su kuriais gera pasikalbėti, o taip pat turinčių panašių tikslų ar pomėgių. Ir ši misija išties įvykdoma. Smagūs pokalbiai gali įtraukti, net jei jų metu išliksite santūrūs ir nenukrypstantys nuo temos. Vakarop jūsų smalsumas ir įžvalgumas jums atvers visas reikalingas duris.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien darysite teisingus pasirinkimus dėl savo pajamų ir rasite savo gausos šaltinį darbe. Todėl ženkite kuo didesniais žingsniais, nesitenkindami mažu. Ir kuo labiau būsite užtikrinti dėl pasirinktos krypties – tuo daugiau turėsite. Vakare primygtinai nesistenkite išsaugoti to, kas įgyta, kad rezultatas nebūtų priešingas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien rinkdamiesi tai, kas jums tinka, pagal tai pakoreguokite dienos toną – visi noriai prie jūsų prisitaikys ir jumis patikės. Juo labiau kad vykusiai derinsite rimta su žaisminga, tikslus su pramogomis, tokiu būdu įtraukdami kitus. Vakarėjant kiek labiau surimtėsite, tikėdamiesi kilstelėti savo kartelę kokia nors tema.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien, pažvelgus į jus, gali būti neaišku, kuo jūs gyvenate. Galbūt noriai užsiimsite tuo, kas leis jums niekam nekrentant į akis, atgauti jėgas arba kam nors pasitarnauti. Prasmingas bus ir vidurdienio pokalbis su šeimos nariu. Vakare gali tekti įbristi į prisiminimų upę, kurioje braidžioti ne tiek malonu, kiek naudinga.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien turėsite progą įsitikinti, kad geram draugui ar komandos nariui niekas nieko nepagailės. Girdite? Tai apie jus. Gavę padėką, iš širdies pasidžiaukite, ir keliaukite toliau kartu su komanda, kurioje gausite vertingų žinių ir priežastį maloniems susitikimams. O vakare nesustokite, net jei kažkas įjungtų nepasitikėjimo režimą.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?