Ketvirtadienio horoskopas – gegužės 26 d.

2016-05-26, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Labirintas
„Fotolia“ nuotr. / Labirintas

„Tiems, kurie yra samdomi darbuotojai, bus svarbu atlaikyti galimus viršininko priekaištus. Tiems, kurie turi savo verslą, gali tekti tvarkyti tuos reikalus, kurie yra ne tik nuobodūs ir neišvengiami, bet ir sunkiai sutvarkomi, reikalaujantys daug pastangų, kantrybės ir laiko. Vakaras palankus maloniems susitikimams“, – tikina astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien, kai darbas vis darbą, jums nebus laiko nuobodžiauti, ypač, kai labiausiai rūpės tai, kaip jūsų pastangas mato ir vertina. Be to, verta žinoti, kad tikintis kuo geriausių savo pastangų rezultatų, jums reikės plano. Vakare rasite priežasčių pasikartoti savo žinias, tokiu būdu praplečiant savo akiratį.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums pravers turimos žinios, požiūris, įsitikinimai ar sėkmingas įdirbis užsienyje. Ir jei vis dėlto atrodys, kad dažniau kopiate į kalną, nei riedate nuo jo, nesiliaukite dėti pastangas. Vakare, pamiršę per dieną įveiktas kliūtis, išsitraukite toli užkištą ir opų bendrų lėšų panaudojimo klausimą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien tikėsitės patikimų ir išbandytų priemonių, ir, tokių radę, galėsite judėti pasirinkta kryptimi. Dauguma tikslų bus lengviau pasiekiami kito žmogaus dėka, ar jie prisidės darbu, patarimais ar lėšomis. Vakare būkite pasiruošę keliauti po nesibaigiančius santykių aiškinimosi labirintus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien ypatingai rimtu žvilgsniu žvelgsite į tuos, su kurias dalijatės savo verslu, veikla ar gyvenimu. Ir kuo labiau tuo žmogumi pasikliausite, tuo geriau panaudosite dienos privalumus savo labui. Vakare įtikinę save grįžti prie vis atidėliojamų buities darbų, sulauksite ir norinčių jums pagelbėti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Radę pasitenkinimą kasdienybėje, lengviau įveiksite dienos darbų naštą. Įgyvendindami mažus savo tikslus, būkite kantrūs, nes rezultatai išryškės veikiausiai ne šiandien. O vakare kažkoks žmogus (gal jums artimas) primins apie atostogų, laisvalaikio ar vaikų auginimo planus, kuriuos derėtų apsvarstyti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien, nepaisant kliūčių, pavyks išlikti džiugiems, bet susitelkusiems, kūrybiškiems, bet konkretiems. Kad ir kokių planų turėsite, naudosite konkrečias priemones. Vakare nesiblaškykite, kai reikės įvykdyti namiškių prašomas užduotis. Net jei viskas vyks ne taip sparčiai, kaip norėtųsi, progresas bus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien su malonumu užsiimsite kuo rimčiausia veikla, jei kiti nekaišios nosies į jūsų reikalus, leisdami jums išlikti kiek tolėliau nuo įkyrių žvilgsnių ir išlikti mažumėlę subjektyviems. Jei per dieną bus svarbu disciplina ir kruopščiai įvykdytas darbo grafikas, vakare iniciatyvą perims poreikis laisvai dalytis informacija.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien gerai planuosite savo dieną, tikslingai rinksite informaciją ir rimtai reaguosite į gautas žinias. Turėdami galvoje aibę minčių, norėsite apie jas žūtbūt pranešti pasauliui. Ir kuo aiškesnę formą joms suteiksite, tuo geresnis bus rezultatas. Dienai baigiantis grįšite prie niekaip neišsemiamų išlaidų namams temų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jus būti darbštiems, pasitikintiems ir susitelkusiems skatins įsitikinimas, kad nuoširdžios jūsų pastangos nebus nepastebėtos. Tai gali būti tiesa, bet įsisvajoti neskubėsite. Vakare būsite aktyvūs bendraudami ar megzdami ryšius, bet dažniau grįždami prie anksčiau aptartų temų, nei ieškodami naujų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien būsite rimti ir disciplinuoti, žinantys asmeninių pastangų galią jūsų dienos rezultatams. Tokiu būdu gali atsirasti norinčių pasekti jūsų pavyzdžiu ar iš jūsų pasimokyti. Vakare bus priežasčių pasikuisti netolimoje praeityje, randant ten ne vieną nesėkmių priežastį ir būdų, pagerinti savo materialinę gerovę.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien kur kas daugiau svarbių dalykų vyks jūsų vidiniame pasaulyje nei išorėje. Būsite linkę arba tyliai darbuotis, arba planuoti būsimus darbus. Tokiu būdu gali pavykti rasti savo klaidų priežastis, o vakare pabandyti jas ištaisyti. Tame jums padės draugai, neleisdami nuobodžiai leisti dienos pabaigos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jums privalu ne tik noriai dalyvauti komandos veikloje, bet ir su jos nariais ar draugais susijusias problemas spręsti. Ir jei kažkokie jūsų planai geriausiai bus įvykdyti komandoje, imkitės jų nedelsiant. Vakare pailsėti nebus sąlygų – opiu taps kažkoks jūsų karjeros klausimas, kurį reikės gerai apmąstyti ir galbūt pakoreguoti.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?