Penktadienio horoskopas – gegužės 27 d.

2016-05-27, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Katė.
Fotolia nuotr. / Katė.

„Aktyvi diena, kuri palanki tik tiems, kurie geba dirbti su kolektyvu, moka komunikuoti ir turi savyje neeilinių idėjų, kuriomis noriai dalinasi su kitais. Vienišiams arba tiems, kurie nori aktyviai, diktatoriškai ir nelanksčiai vadovauti kitiems, – nepavyks pasiekti norimų rezultatų. Draugiškumas, prisitaikymas ir pagarba kitiems – tai šiandien raktas į sėkmę“, – tikina astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandiena jums bus palanki tiek, kiek jūs įstengsite būti komandos žaidėjai, gebantys pasidėti į šalį savo principus dėl bendros sėkmės. Jūsų tvirtos žinios, požiūris ir ryšiai su užsieniu gali gerokai sustiprinti jūsų pozicijas grupėje. Vakare ne kažin ką turėdami pasiūlyti savo bičiuliams, vis dėlto jausitės jiems reikalingi.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien, kai turėsite daug veiklos ir, svarbiausia, norą kuo geriau viską atlikti, jums išties nebus lygių. Siekdami būti užimti, reikalingi ir vertinami už savo pastangas, nestokosite ir palaikymo. Tiesa, vakare jūsų balsas gali nebūti išgirstas, dėl ko verčiau likti santūriems, nei ieškoti kaltų ar minti sunkiai praminamus takus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Būdami tvirti dėl to, ką žinote, šiandien jausitės pranašesni už kitus. Tačiau geriausiai visa tai panaudosite ne bandydami tokiais pasirodyti, o, priešingai, atsižvelgdami į kitų žmonių pasiūlytas taisykles ir neperžengdami jų nustatytos ribos. Vakare jūsų svajonės nederės su tuo, ką girdite, bet prieš vėją nepapūsite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien nebus lengva priimti teisingus sprendimus, jei sieksite atsiriboti nuo kitų ir žvelgsite į viską kiek paviršutiniškai. Ir net jei tai bus tik smulkmenos, kai kas po šios dienos jau bus kiek kitaip nei vakar. Per dieną išsprendę ne vieną galvosūkį, atlikę ne vieną sunkią užduotį, vakare vis dėlto nesitikėkite, kad draugai jums atvers širdį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Labai tikėtina, kad šiandien teks į savo geranoriškus planus įtraukti kitus žmones ir net atsižvelgti į jų nuomonę. Jų dėka lengviau įveiksite dienos užduotis, suplanuosite tiek vakaro, tiek savaitgalio pramogas. Dienos pabaigoje neišvengsite rimtų temų, kuriose jums bus labai sudėtinga ką nors įrodyti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien veltui eikvotumėte laiko sutvarkyti įsivyravusį chaosą. Vieną akimirką jis valdys, kviesdamas kuo geriau įvykdyti dienos užduotis, pasinaudojant laisvės, netikėtumo ir naujovių tendencijomis, kitą – viskas susidėlios į vietas. Dienos pabaigoje mažiausiai rūpės visokios smulkmenos, kas gali vesti iki ginčų ar nesusipratimų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien norėsite pamaitinti savo kūrybiškumo ir džiaugsmo kirminą, kuris niekaip neduos ramybės, kaip ir tie, kuriuos mylite ar veikla, kuri jus žavi. Be to, susitikimai ar pokalbiai gali jums nubrėžti aiškesnes gaires ir leis nesiblaškyti. Dieną pabaigsite niekaip neišpešdami jums reikalingos informacijos iš savo atžalų ar mylimojo.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien kitu kampu pažvelkite į įprastas, ypač namines situacijas. O siekdami neiššvaistyti šios brangios dienos vėjais, rinkitės sudėlioti į vietas tam tikras asmeninio gyvenimo smulkmenas. Galbūt grįšite prie minties kai ką įsigyti namams ir galiausiai pasikalbėti ne pačia lengviausia tema su savo antrąja puse.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jums reikalingi kontaktai megsis lengvai, sklandžiai ir paprastai, ypač, jei būsite pasiruošę ne tik klausyti ir girdėti, bet ir, esant reikalui, keisti kryptį. Tiesa, dažnai jūs kitiems nurodysite kryptis ir net nustatysite ribas, kas gerins jūsų pokalbių, išvykų, susitikimų ir kitos veiklos kokybę.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jūsų originalumas gali padėti jums įgyti papildomų taškų, kurie vėliau pavirs šlamančiais. Ir jei kokie nors planai sukiosis jūsų galvoje, dalis jų atklys iš praeities ir jums derės nuodugniai peržiūrėti ankstesnes patirtis. Vakare papildomos išlaidos pramogoms ar atžaloms beveik neišvengiamos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jūsų poreikis išsiskirti iš minios leis jums nekreipti dėmesio į tai, ką apie jūsų elgesį mano kiti. Tačiau tokiu keliu toli nenuvažiuosite. Galų gale atsigręšite į savo komandą tam, kad paklaustumėte, ko jie iš jūsų tikisi. Ta pati taisyklė galios ir ryšiuose su draugais. Vakare namiškių nuomonė skirsis nuo jūsiškės.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien daug ką sugalvosite, bet ne daug kuo norėsite su kitais pasidalyti. Vienintelis dalykas, kuris atitrauks jus nuo svajonių ir klaidžiojimų po prisiminimus – tai būtinybė įvykdyti savo įsipareigojimus darbe. Vakare nusisukdami nuo visų, norinčių su jumis susitikti ar pasikalbėti, nieko nelaimėsite.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?