Šilutės „Bočių“ viešnagė Suvalkijoje

2016-05-27, „Bočių“ Šilutės skyriaus narė Regina Karnauskienė

Gegužės 17 dieną rėmėjų dėka „Bočių“ Šilutės skyriaus bendruomenės nariai išsiruošė į Suvalkijos kraštą. Aplankėme Gelgadiškių dvarą, gidė Diana mus supažindino su dvaro ekspozicija, jo istorija. Po to vykome į susitikimą su Šakių ir Marijampolės „Bočiais“ bei kitomis nevyriausybinių organizacijų bendrijomis.

Ten mus sutiko svetingai. Sveikinimo žodį tarė Šakių rajono savivaldybės meras, „Bočių“ Šakių skyriaus pirmininkė. Šakių ir Marijampolės „Bočių“ kolektyvai dainavo dainas, skaitė eiles, paskui Šilutės „Bočių“ pirmininkas Zenonas Karnauskas pasveikino susirinkusius ir dėkojo už gerą priėmimą įteikdamas Šakių „Bočių“ pirmininkei padėkos raštą, pajūrio karšį ir žemaitišką šakotį. Mūsų „Bočių“ ansamblis koncertavo svečiams, skaitė eiles. Pasidaliję patirtimi ir susipažinę su „Bočių“ nariais, grįžome namo praturtinę savo dvasinį pasaulį.

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

..2016-05-27
kvepia stalininiais komunizmais ir kgbizmais, bet apvilktais naftalinais dvokiančiomis buožių ir buržujų mantijomis arba kitaip tariant nei į tvorą nei į mietą. Senoliai dainuoja daineles, skaito eilėraštukus tarsi dar nebūtų baigę net vaikų lopšelio darželio. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?