Į pensiją išėjo ilgametis Žemaičių Naumiesčio seniūnas. Kas užims šias pareigas?

2016-05-30, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
J. Budreckas sako, kad jeigu eitų atsukti laiką atgal, tuomet jis siektų ne tik seniūno posto.
J. Budreckas sako, kad jeigu eitų atsukti laiką atgal, tuomet jis siektų ne tik seniūno posto.

Šilutės rajono valdžia padėkojo už puikų ilgametį darbą Žemaičių Naumiesčio seniūnui Jonui Budreckui. Nuo šiandien jis nebedirbs seniūnu, nes išėjo į užtarnautą poilsį.

J. Budreckas Žemaičių Naumiesčio seniūnu pradėjo dirbti 2000-ųjų balandžio 19-ąją. Jis teigia, kad net nepajuto, kaip prabėgo šešiolika metų, nes užimamas pareigas atlikti jam buvo labai malonu.

„Būti seniūnu – profesija. Turi išmanyti, domėtis įvairiomis sritimis. Svarbiausia - kontaktuoti su žmonėmis. Man mano darbas labai patiko. Būdavo pamatau, kas ne taip, tuoj skubu organizuoti darbus, spręsti problemų... Vėliau malonu pasidžiaugti pasiektais rezultatais. Sudėtingiausia, kai nori kažką padaryti, tačiau negali. Daug ką lemia ir lėšos...  Manau, jog seniūnas turi būti geras diplomatas, kad tiktų ir prie tanciaus, ir prie rožančiaus“,  - įsitikinęs pašnekovas.

Jis žino - visiems geras nebūsi. J. Budreckas neabejoja, kad tik savo nuoširdžiu darbu galima pelnyti žmogaus pasitikėjimą. „Manau, kad seniūnus turėtų rinkti patys žmonės. Kažkada ėjau viršaičio pareigas. Tuomet mane išrinko žmonės“, - kalbėjo J. Budreckas. Jei eitų atsukti laiką atgal, tuomet jis siektų ne tik seniūno posto, bet ir tokio, kurį užėmęs galėtų dar labiau tobulėti.

„Viskam ateina laikas. Nauji įvykiai mano gyvenime“, - į klausimą, ar neskauda širdies paliekant seniūno pareigas, atsakė J. Budreckas. Jis dabar ketina daugiau dėmesio skirti savo namų ūkiui, kuriame auginami gyvuliai ir paukščiai.

Žemaičių Naumiesčio seniūno pareigoms užimti bus skelbiamas konkursas. J. Budreckas neįsivaizduoja, kas kandidatuos į jo paliekamas pareigas.


Straipsnio komentarai

graborius amžinai jaunam2016-06-01
į grabą gali atsigulti ir jaunas, tai nereikia piktžiugauti Komentaras patinka Komentaras nepatinka
konkursas2016-05-30
bus tik imitacija,jau viskas nuspresta seniunu bus is tvarkos ir teisingumo partijos.. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
liūdna2016-05-30
Man labai gaila Lietuvos žmonių.. Ar benamis, ar seniūnas- dantų būklė ta pati. Na, jei netur i" ant tų dantų", ta nors jų higiena reiktų rūpintis... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Citizen 2.02016-05-30
Ei o kur tas pilietis „.."? Šiandien aš jo kaip ir pasigedau? Mažu apsirgo? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kai viena koja grabe vistiek kėde apsikabines nepasileidžia 2016-05-30
kai žmogus užsisėdi vienoi vietoi pasijunta tokie galingi dievai ir pamiršta kada laikas jiem pasitraukt Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?