Savaitgalio horoskopas – gegužės 28–29 d.

2016-05-28, ji24.lt, 15min.lt
„Fotolia“ nuotr. / Arbūzas
„Fotolia“ nuotr. / Arbūzas

„Šeštadienį gausite išties daug jums aktualios informacijos. Palanku pirkti knygas, lankytis įvairiuose apmokymuose. Vakarą geriau praleisti namuose. Sekmadienį bus sunku suvaldyti poreikį emocionaliai išsakyti aplinkiniams savo nepasitenkinimo priežastį. Praleiskite šią dieną vienatvėje, apmąstymuose. Ypač svarbu vengti alkoholio bei sunkaus maisto“, – tikina astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Sėkmingam šeštadieniu reikės gerų draugų, minties ir žodžio laisvės, originalaus asmeninio požiūrio, o dienai baigiantis – stiprybės prisitaikyti. Svarbiausi sekmadienio įvykiai vyks ne išorėje, o jūsų viduje. Ir vos tai pripažinsite, kas jums trukdė – stos jums padėti. Ir net jei kas nors nepavyktų, užuot temdę vakarą liūdesiu, praskaidrinkite jį svajonėmis.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nesistebėkite, jei šeštadienį atrodys, kad nuolat einate prieš vėją ar važiuojate priešinga kryptimi, nei ketinote. Visaip bandysite ištaisyti padėtį, tikėdamiesi pripažinimo ir aplodismentų, tačiau sulauksite tik nuostabos kupinų žvilgsnių. Sekmadienį, įdėję kiek pastangų, būsite apdovanoti išskirtiniu draugų dėmesiu.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį žinosite, kurį mygtuką spustelėti, kad sugužėtų visi jums reikalingi bičiuliai. Per dieną išradingų minčių ir drąsos joms įgyvendinti netrūks, o vakare sunkiai išsisuksite nuo rutinos. Sekmadienį sėkmės tikimybė bus lygi jūsų norui imti iniciatyvą į rankas, net jei pasirinkimų bus ribotai.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį jums gali tekti peržengti savo komforto zonos ribą ir susitaikyti su tuo, kad ne visuomet galima sulaukti paaiškinimų, kodėl kai kas vyksta taip, o ne kitaip. Sekmadienį atklydęs lengvumo jausmas neišvaduos jūsų nuo pažadų įvykdymo. Ir tik tuomet bus galima nerti į patogius knygų, filmų peržiūrų ar panašius išgalvotus pasaulius.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį nevalia pasikliauti vien savimi, net jei busite tikri, kad jūsų žinios ar ryšiai jums padės bet kokioje situacijoje. Vakare noras pasižmonėti nesutaps su jūsų šeimos narių poreikiais. Sekmadienį jus užklupusiomis įžvalgomis galite tikėti tik tuo atveju, jei prie jų nagus prikiš žmonės, nuo kurių esate priklausomi.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį, kitų žmonių paraginti, rasite neįprastų prieskonių savo kasdienybei pagardinti. Ir nors per dieną pakylėti žygiuosite į priekį, vakare turėsite kalbėti ne tik jums patogiomis temomis. Sekmadienį reikės būti atidesniems, kad kiti žmonės jums padėtų, o ne pakenktų. Kaip ir, be abejo, jūs jiems.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį jūsų antroji pusė ar šiaip koks svarbus jums asmuo gali paskatinti jus kitaip pažvelgti į jums įprastą gyvenimo aspektą. Deja, vakarop kai kas, ko reikia jūsų mylimiesiems, jums pasirodys per sunku ar per brangu. Sekmadienį padėję ankstesnes problemas į šoną, kupini vilties brisite į kasdienybės ir visokiausių intrigėlių liūną.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį neįprasti sprendimai jus nuves toliau nei tikėjotės. Žinoma, jei jiems ryšitės. Ir ne dėl to, kad ryžto bus mažoka – veikiau priešingai. Tačiau jūsų veiksmai eis sau, o rezultatai – sau. Sekmadienį turėsite progą pasitikrinti, ar, nepaisant visokių peripetijų, sugebate spinduliuoti meilę, kūrybiškumą ir gyvenimo džiaugsmą.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį išgirstos naujienos bus pasiruošusios sugriauti jūsų įprastą tvarką. Laimei, jums tiks gautas rezultatas. Jis nesiderins nebent tik su tuo, kas jūsų praeityje susikaupė. Sekmadienį jums reikės namų, o namams jūsų. Ir kiek jums pavyks išklausyti tuos, kurie namuose, ir apsaugoti juos nuo pasaulio vėjų, tiek galėsite pasimėgauti besibaigiančia savaite.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį nenurimsite, kol rankose nelaikysite kokio geidžiamo daikto. Ir nors pasirinkimas bus keistokas, jis įneš gerų permainų į jūsų namus. Vakare draugų iniciatyvos trukdys jūsų planams. Sekmadienį pajudės tie reikalai, kuriems reikės jūsų ryšių, net jei tai trukdytų įprastai jūsų gyvenimo eigai ar sveikatai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį lyderystės vairas bus jūsų. Ir nors ne visi supras ir pateisins jūsų kiek ekscentriškus poelgius, numosite į tai ranka. Deja, vakare jūsų ambicijos turės būti užgesintos. Sekmadienį sėkmė lydės tik tuos, kurie pasirinkimus daro pasikliaudami vidiniais pojūčiais. To ypač reikės apsaugoti tai, ką turite ar rasti naują aukso puodą.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį nežinodami tinkamo būdo atsiskleisti, verčiau meskite tokias mintis iš galvos. Lai tuo užsiima visi kiti. Gaila bus vieno, kad nekaip nesugebėsite apginti to, kuo visa širdimi tikėsite. Sekmadienį įplauksite į savuosius vandenynus, kuriuose gali iškilti vienintelė ryški problema: norėsite to, ko nėra, o to, ką turėsite – nevertinsite.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?