Antradienio horoskopas – lapkričio 25 d.

2014-11-25, ji24.lt
„Shuterstock“ nuotr. / Amsterdamas
„Shuterstock“ nuotr. / Amsterdamas

Sužinokite, ką Jūsų Zodiako ženklui žada paskutinis šio rudens antradienio horoskopas.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte darbe ne viskas eisis tobulai - niekaip nepavyks informacijos sklaida ar kažkokios dalybos su partneriais.  Atsikvėpsite tik dieną, iš toli gavę reikalingą palaikymą. Deja, tai ne pažadas, kad be rūpesčių apvažiuosite visas duobes profesiniame kelyje: popietę čia teks susidurti su rūsčia realybe. O jei dar kišite nosį ne į savo reikalus – gausite dar vieną neplanuotą atkirtį.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šį rytą ieškodami artimo žmogaus pritarimo suprasite, kad ne viskas paprasta. Laimė, finansiniuose, draudimo ar paskolų reikaluose pakvips optimizmu. Tačiau neskubėkite priblokšti aplinkinių savo žiniomis ar požiūriu. Kuo aukščiau nosį kelsite, tuo žemiau teks nuleisti, kai iš labai netikėto posūkio pasirodys naujiena, kuriai nesate pasiruošę.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Iki vidurdienio visi jūsų bandymai susitarti su kolegomis negailestingai strigs. Galiausiai patys pamiršite, ko siekėte, kai kažkas iš šalies linktels galva ir pagelbės jums. Deja, savo aistringu žvilgsniu privilioję kitus link savęs, tuoj juos atbaidysite. Ypač draugus, kurie taip ir nesupras, ko jums iš jų reikia. Tiesą sakant, ir jūs nesuprasite jų žodžių ar poelgių prasmės.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šį rytą vaikai jūsų negirdės, o jūsų kūrybinės idėjos atsitrenks į abejingumo sieną. Viską trumpam užglaistys šilta ir lengva atmosfera darbe. Spaudimas, kurį pajusite iš savo partnerių ar antrosios pusės popietę, jus gali nuliūdinti ar išgąsdinti. Prieš juos atstumdami įsitikinkite, gal tai jums pasiūlyta reikalinga pagalba netikėtumams įveikti?

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Iki pietų dirbti seksis tiek, kiek pavyks suderinti darbą ir asmeninį gyvenimą. Širdį glostys vaikų juokas ar priešingos lyties asmenų dėmesys. Atidumas savo sveikatai bei atsparumas išoriniams netikėtumams leis jums užtikrinti giedresnę popietę. Todėl iš anksto sugalvokite, kaip elgsitės tuomet, kai įsiverš naujienos iš mokymo įstaigos ar užsienio.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Iki pietų nevykusi planuota netolima kelionė ar susitikimas atrodys menkniekis po to, kai per pietus patirsite kažką mielo ir artimo jums. O jei popietę bus jus raginančių nerti į meilės ar kitokius nuotykius, kažin ar būsite patenkinti rezultatais. Noro bus, bet prasmės jokios. Tokiu būdu per dieną daugiau sugriūtų nei būtų pastatyta. Verčiau atlikite kažką konkretaus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nuoširdžiai ir tikslingai šiandien kurstysite namų židinį, net jei būsite ne namuose. Deja, prie jo ne visada bus šilta. Ryte veikiausiai tam truks pinigų. O štai vidurdienį būsite sušildyti optimistiško bendravimo ar perskaitę gerų žinių. Vėliu atsiras norinčių išpešti jūsų paslaptis, įteigti savąsias tiesas ir dar kažkaip netikusiai jus sukrėsti.

SkorpionasSkorpionas

(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien būsite įsitikinę dėl to, ką darote, bet kiti tuo nelabai tikės. Galbūt kažkas ryte pagalvos, kad kišatės ne į savo reikalus ir dėl šios priežasties dar labiau užsivers nuo jūsų. Tačiau gilindamiesi į kiekvieną šios dienos smulkmeną turbūt sužinosite daug įdomių dalykų, net jei pokalbių eiga ir rezultatai būtų ne tokie, kokių tikėjotės.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Supratę, kad ne visos jūros iki kelių, šiandien imsitės darbo. Kiek sudėsite – tiek ir turėsite, net jei ne viską bus įmanoma suskaičiuoti ir ne kiekvieną įnašą į savo laimę galėsite iš anksto įvertinti. Popietę grumsitės už išlikimą, be entuziazmo atsisakydami to, kas malonu. Deja, ši kova nedžiugins nė vieno, kuris joje dalyvaus. Gal kažkuris iš jūsų persistengia?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Negavę reikalingos informacijos iš bendražygių ar draugų, ieškosite jums reikalingų žinių ar palaikymo tik jums žinomuose šaltiniuose. Ir čia ją rasite. Jūsų rūstumas ar rimtumas popietę ne visus džiugins. Kai ką tai gąsdins, kai kam sukels nemalonius jausmus, o kai kas išdrįs dėl to jums prieštarauti. Tokiu būdu patirsite aibę prieštaringų jausmų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Užsidarę savyje, visą dieną skęsite prisiminimuose ar apmąstymuose. Galbūt tikėsitės, kad kolegos kažką atliks už jus, o draugai, esant nepalankiai situacijai, užtars vieną kitą žodelį. Ko gero, taip ir bus, ar bent iš dalies. Tiesa, neafišuodami savo atliktų darbų, kur kas greičiau įveiksite dienos užduotis. Jei, žinoma, per daug prasmės neteiksite netikėtoms naujienoms.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nepersistenkite šiandien bandydami kolektyve pasirodyti išskirtiniais ar daug žinančiais. Iš tiesų, gal viskas yra priešingai? Dėl to, ar be jokios priežasties, netruks norinčių jums parodyti jūsų vietą. Vieni tai atliks gražiai – jus pagirdami ir jums pakeldami nuotaiką, o kiti, deja, nebus tokie dosnūs. Bet kuriuo atveju, nusiteikite, kad ta pati ranka ir dalins, ir atims.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kokios šiuo metu apribotos veiklos jums labiausiai trūks?