Apdovanoti Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos pradinukai

2016-05-29, zum.lrv.lt
zum.lrv.lt nuotrauka
zum.lrv.lt nuotrauka

Konkursas „Mano svajonių žuvis“ pasiekė bene maloniausią etapą – apdovanojimus. Šį kartą dovanos ir diplomai buvo įteikti  Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje.        

Ministerijos atstovai dovanas įteikė  ketvirtokėms: Dominykai Nausėdaitei, Vygantei Kojalytei, Austėjai Macijauskaitei ir Karinai Alkimavičiūtei, nupiešusioms Tautiškiausią žuvį (mokytoja Irma Kelpšienė) ir pirmokui Gabrieliui Burinskui (mokytoja Virginija Macijauskienė), kurio nupiešta žuvelė buvo pati didžiausia iš visų atsiųstų žuvų. Nugalėtojai gavo Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministrės Padėkos raštus ir žurnalo apie gamtą vaikams 6 mėnesių prenumeratą. O socialinio tinklo Facebook konkurso nugalėtojui trečiokui Ugniui Dimšai (mokytoja Violeta Chockevičienė), kurio iš siūlų suklijuota žuvelė pelnė daugiausia Facebook lankytojų simpatijų, svečiai padovanojo dėlionę „Gėlavandenės žuvys“. „Kai vaikai dalyvauja tokiuose konkursuose – tai ne tik galimybė laimėti, visų pirma jie gilina savo žinias apie vieną ar kitą sritį yra aktyvūs ir noriai imasi papildomos veiklos. Smagu, kad mūsų konkursas sulaukė nemažai dėmesio ir mokiniai bei jų mokytojos entuziastingai jame dalyvavo“, – teigia žemės ūkio viceministrė Lina Kujalytė.  

 Atminimo dovanėlės šią smagią nuotaikingą šventę primins ir visiems Dominykos, Vygantės, Austėjos, Karinos, Gabrieliaus ir Ugniaus klasių draugams.

 Pamario pagrindinėje mokykloje mokosi 808 vaikai. Renginio metu vaikai dainavo, deklamavo eilėraščius, vaidino, entuziastingai dalyvavo viktorinoje apie Lietuvos žuvis, spėjo mįsles, sužinojo įdomių faktų iš vandenų gyventojų pasaulio. Mokinukai linksmai pasakojo apie pačių pagautas žuvis, dalinosi žuvavimo nuotykiais.

Dėkojame visiems mažiesiems dailininkams už nuoširdžius piešinukus, dėkojame mokytojoms ir mokyklos vadovams už iniciatyvumą ir visapusišką vaikų ugdymą, už skatinimą mylėti ir saugoti Lietuvos gamtą.


Straipsnio komentarai

..2016-05-29
kažkokios viešųjų besmegenių kvailystės. butaforinės tuščiavidurės nieko nereiškiančios apeigos išskyrus priedangas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar Jums kada nors buvo įsisiurbusi erkė?