Orai.lt: nuo vasariško karščio gelbės perkūnija

2016-05-30, orai.lt, orai24.lt, 15min.lt
 Luko Balandžio / 15min nuotr. / Vilniečių savaitgalio linksmybės prie ežerų
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Vilniečių savaitgalio linksmybės prie ežerų

Pirmadienį Lietuvoje ir toliau bus karšta, įdienojus temperatūra kils iki 24–29 laipsnių. Po pietų danguje ims formuotis kamuoliniai debesys, daugelį rajonų atgaivins trumpas lietus, vietomis palis gausiau. Didžiojoje šalies dalyje griaudės perkūnija, jos metu vietomis pūs gūsingas vėjas.

Paskutiniąją gegužės naktį bus tvanku. Debesys sklaidysis, palis tik vietomis, kai kur gali sugriaudėti ir perkūnija. Temperatūra svyruos tarp 14 ir 18 laipsnių. Antradienio dieną trumpi lietūs su perkūnija praslinks ne visur. Termometrai rodys 23–28 laipsnius, šiek tiek gaiviau bus tik Kuršių nerijoje.

Pirmąją kalendorinės vasaros dieną pokyčių bus nedaug, išliks nepastoviai debesuota, trumpalaikis lietus gaivins tik kur ne kur, vietomis griaudės perkūnija. Temperatūra išliks panaši kaip ir antradienį.

Vasariškas oras vilniečius sukvietė prie ežerų
Lukas Balandis

Ketvirtadienį debesų šydas bus menkas, žymesnio lietaus neprognozuojama. Vėjas bus vos juntamas. Temperatūra bus šiek tiek žemesnė: naktį atvės iki 11–16, o dieną šils iki 21–26 laipsnių.

Penktadienio naktį vyraus sausi orai, o dienos metu vietomis kaupsis trumpo lietaus debesys. Bus dar laipsniu vėsiau nei ketvirtadienį.

Savaitgalį orai atvės labiau, kai kur praslinks lietūs.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Citizen 2.02016-05-30
Rarrhh :)))) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Anis2016-05-30
Ohoho Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?