Antradienio horoskopas – gegužės 31 d.

2016-05-31, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Pienės
Fotolia nuotr. / Pienės

Palydime pavasarį ir pasitinkame vasarą. Ar gali būti geresnių žinių?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien pasukite galvą ir paleiskite į darbą savo liežuvį, nes tai, ką sumąstysite, išdiskutuosite ar išsiderėsite, ves jus link materialinės gerovės. Regis, kuo aukščiau taikysite, tuo taikliau pataikysite. Dėl šio ir dėl kitų dalykų būsite tikri, kad be dėmesio jūsų asmenybei ir jūsų žodžiams, diena nueitų vėjais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien visi žinos, kad jūsų nuomonės, žinių ar pamokymų ignoruoti nevalia. Ir kuo tvirčiau dėl to jausitės, tuo labiau paveiksite aplinkinius. Nors jūsų minčių ir žodžio galioms nebus lygių, bus akimirkų, kai norėsite pasislėpti, išnykti arba niekam nematant užsiimti tuo, kas jums svarbiausia.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien pavyks žvelgti giliai ir matyti daug, kas jums padės šį tą išsiaiškinti ir net tokiu būdu kai ką palenkti savo pusėn. Tiesa, neatsispirsite ir visokiems komandinės dvasios virusams. Laimei, jie bus jums palankūs – iki vakaro šypsositės, žavėsite ir kitais tik jums žinomais būdais bursite aplink savo pakeleivius ir bendraminčius.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien ne be kito žmogaus įtakų pasieksite geresnių komandos darbo rezultatų. Ir, reikia pripažinti, jums bus svarbu ne tik tai, kaip sekasi jūsų komandai, bet ir asmeniškai jums. Tik būdai, kuriuos naudosite pagerinti savo darbo efektyvumą ar savo sėkmę darbe, bus išties ne visiems suprantami.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien turėsite minčių ar gausite vertingų pasiūlymų, padėsiančių pagerinti jūsų darbo aplinką ar sveikatą. Tiesą sakant, rutina su visomis jos įgrisusiomis smulkmenomis jums rūpės nedaug, nes jūsų mintys skraidys toli, siekiant ką nors sužinoti, pasidalinti savo mintimis ar sustiprinti savo tikėjimą.

 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien būsite tobuli atostogų, kelionių, mokymo ar reklamos planuotojai, išvengiantys bet kokių nuobodžių ar paviršutiniškų pastebėjimų. Be to, didžiąją dienos laiko dalį skirsite užmegzti pasitikėjimu paremtus ryšius su savo vadovais ar kitais, kuriems svarbūs jūsų tikslai ir jūsų efektyvus darbas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandiena tinkama atlikti kelis esminius ėjimus dėl šeimos finansų ar siekti sustiprinti jūsų šeimos ryšius. Tiesa, ne mažiau reikšminga bus tai, ką atliksite dėl savo partnerių ar jų paskatinti. Norėdami ne tik veikti pagal jų nustatytą planą, bet ir patys daryti įtaką, išties nestokosite optimizmo ir pasitikėjimo savo žiniomis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien ko nors išmokę – ilgai nepamiršite, kaip ir tie, kuriems apie tai papasakosite. Per dieną būsite darbštūs ir skubantys kuo greičiau pamatyti savo darbo rezultatus. Ir kai pamatysite, jog jums pavyksta sudominti ir įtraukti į savo sumanymus kitus žmones, įgysite dar didesnį pagreitį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jūsų įgūdžiai jums pravers sprendžiant net pačius sudėtingiausius darbo ar sveikatos galvosūkius. Tiesa, ne tik uoliai dirbti norėsite, bet ir save išreikšti, ir pasidžiaugti tuo, kas vyksta aplinkui jus ar tuo, ką patys sukursite. Ir greit suprasite vieną džiugią tiesą – rezultatas kur kas geresnis, kai tuo užsiimate ne vieni.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien būtų keista, jei jus, o ypač jūsų žodžius, kas nors ignoruotų. Todėl turėdami tikslą pasiekti kieno nors širdį, savimi neabejodami jo siekite. Kita vertus, neypatingai atvirausite ir į viską žiūrėsite labai asmeniškai, o namai taps jūsų geriausių emocijų vieta netgi tuomet, kai reikės pabraidyti po rutiną.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien giliai kapstydami, vertingų dalykų savo šeimos istorijoje ar šiaip praeityje atrasite, kuriuos verta aptarti su šeimos nariais. Per dieną būdami nuolatiniame judesyje ir šurmulyje, vakare skubėsite į susitikimus su tais, kurie jus žavi ir kuriuos siekiate sužavėti. Vaikai ir įvairios pramogos taps jūsų gerų emocijų šaltiniu.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien pravartu pasiklausyti ką šneka jūsų draugai ar bendrakeleiviai – tuomet ir temų, ir reikalingų žinių įgysite. Tiesa, kai labai rūpės kilstelėti savo vertės kartelę, nekantrausite pamatyti rezultatą. Ir jei net koks nors svarbus troškimas per dieną neišsipildytų, malonus vakaras namuose kompensuos viską.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?