Paskutinis skambutis nuaidėjo Žemaičių Naumiesčio gimnazijos abiturientams

2016-05-31, Laimonas Žvirblis, III b klasės mokinys

Žemaičių Naumiesčio gimnazijos LXV abiturientų laida šventė paskutinį skambutį, kurį jiems surengė gimnazijos trečiokai. Šiemet į gimnaziją abiturientai ir jų klasės vadovė Rima Vingienė atskubėjo „greitosios pagalbos“ automobiliais, apsirengę baltais chalatais. Išlipę iš mašinų tikino, kad gimnazijoje aptiko „last zvanok“ virusą ir pradėjo visiems „tikrinti“ sveikatą bei klausinėti, ar niekuo nesiskundžia. Netrukus spalvingai apsirengę trečiokai juos pasveikino nuotaikingu šokiu ir kartu su visa gimnazijos bendruomene po alyvų žiedų lietumi palydėjo į gimnaziją. Ten jie turėjo klasės valandėlę, kurios metu dalinosi atsiminimais, traukė laimės sausainukus. Į lapus rašė, ką pasiėmė iš gimnazijos ir ką jai palieka, jautrius žodžius skaitę penktokai abiturientus net pravirkdė.

O po to jauniausieji gimnazijos mokiniai palydėjo abiturientus į renginį. Jo tema – „Grįžimas į vaikystę”. Aktų salės sceną puošė mokykliniai suolai, lenta, balionai, vaikiški žaislai bei knygos. Abiturientus sveikino gimnazijos direktorius Liudvikas Genys, trečiokai, pradinių klasių mokytojos bei tos klasės vadovės, kurios juos globojo gimnazijoje. Patys abiturientai priminė apie save filmuku ir daina, netrukus perskaitė šmaikštų testamentą trečiokams ir mokytojams.

Renginio pabaigoje trečiokai savo ruožtu dėkojo į užtarnautą poilsį išeinančiai matematikos mokytojai Antaninai Košinskienei, žiūrovai jai dėkojo ir plojo atsistoję, ne vienas nubraukė ašarą, kad gimnaziją palieka tokia šauni mokytoja.


Foto galerija

Matematikos mokytoja Antanina Košinskienė

Straipsnio komentarai

Cha2016-05-31
Va ta klasė tai tikrai jėga yra. Šaunuoliai! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?