Trečiadienio horoskopas – birželio 1 d.

2016-06-01, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Jūra
Fotolia nuotr. / Jūra

Labas, vasara!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien daug svajosite, būsite pasiruošę pasiaukoti ir visais įmanomais būdais demonstruosite savo nepriklausomybę ar išskirtinumą. Tačiau vos savo svajones įvilksite į žodžius ir pasiūlysite kam nors savo brangų laiką, liksite nesuprasti. Viena gali pavykti – įtikinti, kad elgsitės taip, kaip jums atrodo teisinga.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien norėsite tapti nematomais, ypač dėl to, kad niekas nepastebėtų jūsų klaidų ar to, kai nepavyks suspėti tokiu ritmu, kokį diktuoja diena. Be to, kažkokia painiava jūsų vertybių sektoriuje: bus vilčių, kad kažkas iš draugų taps jūsų gelbėjimosi ratu ar šiaudu, tačiau viltys viltimis ir liks.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien turėsite du krepšius, į kuriuos krausite savo lūkesčius: jūsų karjera ir jūsų komanda. Iš savo bendražygių sulauksite keistų pasiūlymų, pakeisiančių jūsų dienos planus. Profesiniai siekiai pasirodys nieko verti vos prie jų priartėsite. Ir kažin ar tai pavyks, turint galvoje kelionės sąlygas ir daugybę kelio vingių.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien sieksite būti matomi už savo pastangas ir tam rinksitės išties keistus metodus. Tiesa, aplinkybės kreips jus kitais keliais: link apmąstymų, pasvajojimų ir prisiminimų. Ten būdami, lengvai įtikėsite naujienomis iš toli, kokiais nors visažiniais ar knygų išmintimi, leidžiančiais pasprukti nuo realybės.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien ne kas kitas, o jūsų besaikis optimizmas ir pasitikėjimas savimi skatins krėsti kvailystes, kurios kartais ištrauks jus iš bėdos, o kartais įklampins. Kaip tai numatyti iš anksto? Nerizikuoti, nežadėti to, kas ne vien jūsų ir nesivelti į abejotinas avantiūras, kad ir kaip norėsite įtikti savo bičiuliams.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien tai tiesite tiltus, tai juos griausite, pamiršę apie visokias strategijas ir ilgalaikius planus. Ir dar, be galo norėsite sulaukti publikos dėmesio. Pametę galvą dėl aplodismentų, pasekėjų ir jus palaikančiųjų, sunkiai atrinksite pelus nuo grūdų, draugus nuo priešų ir pavyduolius nuo gero linkinčių.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jums šalia reikia žmogaus, kuris sužadintų jūsų norą kovoti, siekti ir nenuleisti rankų. Tačiau jis gali paskatinti jus nukirsti šaką ant kurios sėdite, pats parodydamas pavyzdį. Be to, būsite linkę pernelyg pasitikėti savo kolegomis, kurie iš pradžių jus sugundys kažkokia veiklai, o paskui parodys padus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien skubėsite į savo kasdienių darbų traukinį, bet užuot nuosekliai juo važiavę iki galutinės stotelės, vis išlipsite, sugundyti tai vieno, tai kito jus sužavinčio dalykėlio. Nenuostabu, jei tokiu būdu nuo jo atsiliksite, o kai sulauksite kito – jis vyks jau visai kita kryptimi. Galbūt jums bus smagu, tačiau ar patikimų pakeleivių neišbarstysite?

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien kurti, save išreikšti, džiaugtis, būti su vaikais ir pramogauti jums bus lygu gyventi. Dėl viso to ryšitės įvairiausioms avantiūroms, iš kurių kai kurios turės prasmę, o kai kurios jus mažumėlę įklampins. Regis, pasakų pilys, kurias statysite dėl šeimos planų, gali subyrėti per akimirką.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien tai ieškosite prieglobsčio namuose ar privačioje erdvėje, tai protestuosite prieš šeimos tradicijas. Nuo to jūsų dėmesį atitrauks pastangos tapti tobulais darbuotojais. Deja, šiam jūsų norui koją kiš visokiausia abejotina informacija, neįvykstantys žadėti susitikimai ar kiek klaidinantys pasirinkimai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien, siekdami būti saugūs ir užtikrinti, jūs ieškosite progų pasikalbėti, pasimokyti ar padiskutuoti. Tiesa, dalis išgirstos informacijos gali jus krestelėti, o dienotvarkė – aukštyn kojomis apsiversti. Beje, jūsų atžalos, jūsų hobis ar romantiniai polėkiai bus neplanuotų išlaidų priežastys.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien verčiau nerizikuokite ir neišlaidaukite, jei tikitės išpildyti jūsų didžiausią dienos troškimą – jaustis turtingi ir vertinami. Tiesa, ne tik savo norus pildyti norėsite. Jums žūtbūt reikės išpildyti kažkokio šeimos nario norą. Ir net jei visi ženklai rodo, kad turite tam visas reikalingas priemones, prieš pažadėdami, įsitikinkite, kad nenuvilsite.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?