Padėkos vakaras ,,Iš širdies į širdį“

2014-11-25, Pagėgių savivaldybės kultūros centro renginių organizatorė Rasa Armonienė
Natkiškių seniūnė V. Sirtautienė ir Pagėgių meras V. Komskis pasveikino O. ir A. Stanaičius išgyvenusius Natkiškiuose 32 metus, o dabar paliekančius Natkiškių bendruomenę ir išvažiuojančius gyventi arčiau savo vaikų.
Natkiškių seniūnė V. Sirtautienė ir Pagėgių meras V. Komskis pasveikino O. ir A. Stanaičius išgyvenusius Natkiškiuose 32 metus, o dabar paliekančius Natkiškių bendruomenę ir išvažiuojančius gyventi arčiau savo vaikų.

„Gerumas žmogui, tai kaip saulė,

Kaip oras, kaip vanduo, kaip duona..

Labai jo reikia mums visiems,

Kad jį galėtume dalinti

Ir artimiems, ir svetimiems“.

Tokiais žodžiais Natkiškių (Pagėgių sav.) kultūros namuose lapkričio 14 dieną prasidėjo padėkos vakaras ,,Iš širdies į širdį“.

Gausiai susirinkusiuosius tą vakarą sveikino Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis, Pagėgių kultūros centro direktorė Svetlana Jašinskienė,  Natkiškių kaimo bendruomenės pirmininkė Nijolė Dargienė. Taurė šampano pakelta už draugus, už tikėjimą, už draugiškus tarpusavio santykius ir bendruomeniškumą.

Skambėjo kultūros namų kvarteto (vad. Valdas Armonas) atliekamos dainos, kurios vakaro dalyvius privertė ploti net atsistojus. Šventėje koncertavo draugai – senjorai iš Tauragės.

 Seniūnė Vilyta Sirtautienė ir meras pasveikino gerbiamus Onutę ir Algį Stanaičius, išgyvenusius Natkiškiuose 32 metus, o dabar paliekančius Natkiškių bendruomenę ir išvažiuojančius gyventi arčiau savo vaikų. Paskutinį šokį Natkiškių kultūros namuose Onutė Stanaitienė sušoko su meru.  Kvartetas garbiesiems senjorams paskyrė ir sudainavo dainą ,,Širdžių simfonija“.

Įneštas šventinis padėkos tortas, kurį Natkiškių seniūnijos gyventojams už bendruomeniškumą ir susitelkimą dovanojo Pagėgių savivaldybės meras V. Komskis.

Kvarteto atliekama daina ,,Raudonų rožių glėby“ ir kuklus rožės žiedelis įteiktas kiekvienam atėjusiam į šventinį vakarą – tai padėka visiems už pagalbą įvairių švenčių, renginių, koncertų ir kasdienių darbų metu.

Kultūros namų kaimo kapela ,,Vaivorykštė“ (vadovas Valdas Armonas) pakvietė visus pasisukti liaudiškos muzikos sūkury. Iki paryčių skambėjo dainos, aidėjo muzika, sukosi poros.

„Ištartas paprastas, bet nuoširdus žodelis ,,ačiū“, tai padėka jums visiems už tai, kad jūs buvote, esate ir būsite kartu su mumis. Dėkoju šventės rėmėjams: merui Virginijui Komskiui, Linai ir Egidijui Žabauskams, Inai ir Algimantui Baniams, Natkiškių seniūnijai ir visiems jums, atėjusiems ir praleidusiems su mumis padėkos vakarą. Dėkoju seniūnei už pagalbą organizuojant ir vedant šventę“, - kalbėjo R. Armonienė.

 

 

 


Foto galerija

Natkiškių seniūnė V. Sirtautienė ir Pagėgių meras V. Komskis pasveikino O. ir A. Stanaičius išgyvenusius Natkiškiuose 32 metus, o dabar paliekančius Natkiškių bendruomenę ir išvažiuojančius gyventi arčiau savo vaikų.Paskutinį šokį Natkiškių kultūros namuose Onutė Stanaitienė sušoko su Pagėgių meru V. Komskiu

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?