Čia gyvos Pamario krašto tradicijos...

2016-06-01, Šilutės lopšelio-darželio „Pušelė“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Šiuparienė

Krašto tradicijos visada buvo ir bus kiekvienos vietos bendruomenės susitelkimo, bendravimo, bendrų interesų ir bendro laisvalaikio atradimo pagrindas. Todėl bendrų švenčių organizavimas, jų šventimas yra ypač svarbus ir mūsų bendruomenei.

Kaip ir kasmet, gegužės 26 d. šventėme įstaigos bendruomenės etnokultūrinę šventę „Piemenėliai virsta kūlio“, kuri padovanojo džiugią nuotaiką ir daug puikių emocijų. Susirinkusiuosius pasveikino lopšelio-darželio direktorė Virginija Čėsnienė ir  įteikė padėkas aktyviausiai grupių gyvenime dalyvavusiems ugdytinių tėvams, kunigas Remigijus Šemeklis palinkėjo, kad vaikus visuomet suptų  artimųjų meilė ir dėmesys, o tėvams, kad savo pavyzdžiu užaugintų puikius vaikus.

Kiemelio gaspadinė Gedo ir Mariaus mama Daiva Plikšnienė, gaspadorius Nikolo ir Naglio tėtis Andrius Romanovas bei piemenaitė auklėtoja Danguolė Razantienė kvietė visų grupių vaikučius ir tėvelius prisistatyti, prisiminti Pamario krašto Sekminių papročius ir šokti ratelius.

Kad visiems mums pievelėje trypti ir šokti būtų smagu, Jonas muzikantas grojo, žirnių košę virė ir ja vaišino Vakarės tėvelis Andrius Čiulkovas, dirbantis Valstybinės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės Vileikių užkardoje ir senelis Anatolijus. Ir dar ne viskas – vaikų laukė staigmena – ledai, kuriuos dovanojo lopšelis-darželis. Vėliau visi šventės dalyviai vaišinosi sūriu, gira, o pageidaujantys aktyvios veiklos, galėjo dalyvauti vaikų ir tėvelių draugiškose futbolo rungtynėse, kurias organizavo futbolo treneris Rimas Čeliauskas.

Šventė baigėsi, tačiau liko patys gražiausi prisiminimai. Buvo smagu kitų paklausyti ir save parodyti, kartu visiems pašokti, pavakaroti.  Ačiū vedėjams už puikiai pravestą šventę.

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?