Penktadienio horoskopas – birželio 3 d.

2016-06-03, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Penktadienis
Fotolia nuotr. / Penktadienis

Smagaus penktadienio!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien nepraleisite progos pakalbėti apie tai, ką sugebate, aptarti savo uždarbio ar pirkinių planų. Ko nors siekdami, nelėkite, kaip akis išdegę, o viską gerai apgalvokite. Be to, išgirdę autoritetų nuomonę, manysite, kad jūsų turimą informaciją ar mintis bando paneigti. Gal vis dėlto tik papildo?

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien norėdami dėmesio savo asmenybei ar asmeninei nuomonei, galite ryžtingai lipti į sceną ir pranešti tai, kas jums rūpi. Tikėsite, kad tai jūsų diena ir kad bet koks jūsų kūrinys ar idėja sulauks reikalingo atgarsio. Vis dėlto turėsite susitaikyti su kylančiais atstūmimo jausmais dėl jūsų finansų ar vertybių.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jūsų mintys kol kas tegul lieka jūsų galvoje – verčiau leiskite joms subręsti. Ir jei tai nebus viena iš lengviausių užduočių, vis dėlto kur kas lengvesnė už kitą. O ji susijusi su jūsų asmeniniu žavesiu. Regis, kažkoks jums rūpintis asmuo to nemato ar netgi jus kritikuoja. Galbūt jis tik atspindi tai, ką apie save manote?

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien būsite užsispyrę ir tvirti tuomet, kai reikės prišnekinti savo draugus ar komandos narius prie jūsų prisijungti. Tiesa, vos sutikę kliūtį darbe ar sulaukę kolegų nepritarimo galite užsigeisti užsidaryti ar net pabėgti nuo visko į savo saugią vienatvę. Puiku, jei ten ieškosite atsakymų, o ne bandysite ko nors išvengti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien tikslingai darbuositės, naudodami ne tik konkrečias priemones, bet ir žodžio galią. O jei jūsų iniciatyvos komandoje sulauks priešiškos reakcijos, tai gali neturėti nieko bendro su jumis. Gal jūs tiesiog skubate raškyti vaisius nuo medžių, kurie dar nepasiruošę jų vesti?

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien norėdami iššokti aukščiau galvos, kažin ar sugebėsite. Tačiau sudominti savo mintimis ar net kitus ko nors išmokyti, jums bus vieni niekai. Be to, asmeninio gyvenimo trukdžiai, nesibaigiančio pareigos šeimos nariams jums primins, kad negalite išreikšti savo meilės darbui taip, kaip norėtumėte.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien prisipažinkite, kad gerai nežinote, kas jums svarbiau, statyti ar griauti. Kad jaustumėtės stabiliai, pasitelkite į pagalbą savo sąjungininkus. Tiesa, jums gali tekti sudėtinga užduotis – pasikartoti savo žinias tam, kad išlaikytumėte savo esamas pozicijas ar įgytumėte daugiau pasitikėjimo.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien geri santykiai su kitais, jums bus indikatorius, kad einate teisinga kryptimi. Beje, panaudokite žodžio galią geriems santykiams kurti. Be to, jūsų pastangos gauti trokštamą įvertinimą, regis, reikalaus iš jūsų neįmanomo. Kita vertus, bus proga atrasti savyje tai, ko iki šiol nepastebėjote.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jums pasitenkinimą ir prasmės teiks paprasti kasdieniai darbai. Juose ieškokite stiprybės ir jei kas nors netenkina, pasikalbėkite apie tai su savo kolegomis. O jei pamanysite, kad su jumis buvo pasielgta neteisingai, paklauskite savęs, kiek atviri ir nuoširdūs esate jūs patys. Dygsta tai, kas pasėta.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien, kai Mėnulis žemės ženkle, konkreti praktiška veikla jums teiks džiaugsmo. Ypač, jei žinote, ką ir dėl ko darote ir sugebate tai išreikšti žodžiais. Tiesa, kai darbų traukinys užstrigs kartu su sėkmingais jūsų santykiais su kolegomis ar gera savijauta, neieškokite pasiteisinimų, o raskite tai koreguojančių priemonių praeityje.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien ramybę teiks jums įprasta aplinka ir bendravimas su artimaisiais. Regis, bus galimybė apsikeisti svarbia asmenine informacija. O jei mėgautis savo kūrybos, meilės, pramogų ar romantikos akimirkomis jums bus neįmanoma, koreguokite situaciją ne kovodami, o rasdami neišnaudotų saviraiškos erdvių.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien neskubėdami suspėsite visur, kur esate laukiami. Mėgausitės būdami įvykių sūkuryje ir galėdami pasidalinti tomis žiniomis, informacija ir idėjomis. Jaukią atmosferą namuose vėsins nebaigtų darbų gausa, būtinybė perdaryti tai, kas netinkamai buvo atlikta ar kokie nors vadovybės priekaištai.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?