„Spindulys“ vėl dalyvavo nacionaliniame festivalyje

2014-11-25, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Kolektyvas išsiskiria savo artistiškumu, energija ir nuotaikingai atliekamomis dainomis.
Kolektyvas išsiskiria savo artistiškumu, energija ir nuotaikingai atliekamomis dainomis.

Marijampolėje vyko LRT  filmuojamas devintasis šalies vaikų ir jaunimo muzikos festivalis „Rasos lašeliai 2014”. Jame dalyvavo ir vaikų popchoras „Spindulys“.

Festivalyje pasirodė 60 kolektyvų. Šilutiškių dainorėliai dalyvavo jau 5-ąjį kartą. Pasak jaunųjų atlikėjų vadovės Lijanos Šerpytienės, festivalis taip išaugo, kad jis buvo padalintas į du koncertus. „Spindulys“ savo dainas atliko vakariniame koncerte.

Festivalio organizatorė Rasa Burinskienė spinduliukus pastebėjo daug anksčiau ir kvietė atvykti į festivalį, nes kolektyvas išsiskiria savo artistiškumu, energija ir nuotaikingai atliekamomis dainomis. „Vis nesiryžome dėl dalyvio mokesčio ir tolimos kelionės. Jau pirmą kartą nuvykus į festivalį labai patiko festivalio organizuotumas, šiltas bendravimas tarp organizatorių ir kolektyvų. Pasisėmėme daug patirties“, - džiaugėsi L. Šerpytienė.

„Spindulys“ – kolektyvas, kuris jau yra žinomas ir itin mėgstamas vaikų. Jau dalyvavo projektuose „Mes – pasaulis“, „Rasos lašeliai“. Koncertavo ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Vokietijoje, Estijoje. Jų pasirodymus ne kartą transliavo Lietuvos nacionalinė televizija, LNK, Baltijos TV, Baltikum TV, Lietuvos ryto TV. Jau 16 kartų dalyvavo festivalyje „Laumės juosta“. Šiemet popchorui buvo įteikta nominacijos  „Laumės juostos 2014 20-mečio nuotaikingiausi pasirodymai“ statulėlė.

„Spinduliukai“ džiaugiasi, kad jų vadovės darbas buvo pastebėtas. Ji apdovanota Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus padėkos raštu „Už pasiekimus propaguojant vaikų vokalinės muzikos žanrą, aktyvią koncertinę ir kūrybinę veiklą“. 

Dar prieš dvejus metus buvo atgaivintas respublikinis vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos festivalis Šilutėje „Svajonė“. Jau šeštą kartą jį organizuos Valdas Lacko ir „Spindulio“ vadovė L. Šerpytienė.

 

 

 


Straipsnio komentarai

birute klaipedos r.2014-12-01
Sveikintinas pavyzdys ,ir kitemsi rajonams ,imtu is meno-kulturos darbuotoju,kaip silutes enturiaztai ,skleidzia ,vaikans siluma ,ju talentams ,,,,,, Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar lankėtės Sausio 13-osios minėjimo renginiuose?