Savaitgalio horoskopas – birželio 4–5 d.

2016-06-04

Koks bus pirmasis vasaros savaitgalis?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį rasite aibę darbų, kurių iki šiol nepavyko atlikti. Ir net jei manote turį neišsenkančių jėgų šaltinį, jis nebegalinis. Be to, panašu, kad dalis šnekų taip ir liks šnekomis. Sekmadienį jaunatis jus užklups besišnekučiuojančius ir nerandančius žodžiams galo. Svarbu turėti planą, pagal kurį dėstote savo mintis ir ko tuo siekiate.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį visokiausi įgeidžiai, laisvalaikio pramogos ir tie, kuriuos mylite, jums brangiai atsieis. Ir jei laiku tai pastebėsite, jau sekmadienio rytą galėsite įtraukti naują taupymo ar pajamų didinimo programą į savo artimiausius planus, nes jūsų materialių vertybių srityje įvyks jaunatis. Beje, tuo metu verta su kuo nors aptarti savo finansų strategiją.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį optimizmo gūsis jus pakels ir nepaleis tol, kol jūs to nenorėsite. Regis, būsite pasiruošę visą save išdalinti šeimos nariams, nieko nepasilikdami sau. Sekmadienį vis dėlto verta sugrįžti prie savęs, nes jūsų ženkle įvyks jaunatis, kai bus ypač svarbu numatyti priemones, padedančias jums augti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį bus tiek kalbų, susitikimų ir išvykų, kad visos jūsų viltys dieną skirti atsitraukimui, bus pamirštos. Bet ne amžinai. Sekmadienį grįšite prie savo vidinio pasaulio reikalų. Kurią vidinę kertę norite išvalyti? Kaip ketinate stiprinti savo vidines galias? Į šiuos ir panašius klausimus atsakyti skatins jaunatis gretimame ženkle.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį gal kiek naiviai tikėsitės materialiomis priemonėmis nupirkti savo draugus. Nors rezultatas bus toli gražu ne toks, o gal net ir priešingas. Sekmadienį galėsite pradėti taisyti pašlijusią situaciją, nes jūsų bičiulių ir komandos srityje įvyks jaunatis, padedanti naujoms iniciatyvoms.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį savo asmenybės galiomis neabejosite ir pasistengsite, kad kuo geriau visi apie tai sužinotų. Ir net jei matysite aibę įspėjančių ženklų, niekas nepajėgs jūs įtikinti, kad elgiatės klaidingai. Sekmadienį dėl Dvynių ženkle vyksiančios jaunaties, jums pravartu su kuo nors aptarti savo tikslų sąrašą ir jį patobulinti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį neatsispirsite pagundai kam nors pasiaukoti, kas gali, užuot jus priartinę prie jūsų svajonių ir siekių ką nors įtikinti, dar labiau atitolinti. Sekmadienį verta planuoti keliones, studijas, kurti tobulėjimo ir mokymo planus. Nepasilikite viso to, ko siekiate sau – kalbėkite ir diskutuokite, nes tai padės gauti geriausią rezultatą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį demonstruosite pasitikėjimą savo draugais, jiems nieko negailėdami. Tikėdamiesi jiems grąžinti negrąžintas skolas, gerokai perlenksite lazdą. Ankstų sekmadienio rytą Dvynių ženkle vyks jaunatis, kurios paskatinti galite sustiprinti ryšius su tais, su kuriais jus sieja intymūs, finansiniai ar kitokie ryšiai.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį niekaip neatsispirsite pagundai įvykdyti kokį ambicingą projektą, tokiu būdu vildamiesi partnerių pagarbos ir meilės. Deja, šis ėjimas nebus toks teisingas kaip tikėsitės. Sekmadienį, jaunatis priešingoje zodiako pusėje, todėl susitelkite į santykius, pavyzdžiui, pateikdami jam ar jai klausimą: kaip galiu padaryti tavo gyvenimą geresnį?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį nekaip seksis taikyti žinias kasdienybėje, tačiau jums viskas atrodys priešingai. Regis, dėl didelių vilčių, nepastebėsite mažų, bet svarbių dalykų. Sekmadienį vyksianti jaunatis suteiks naujos energijos jūsų kasdienybei, mitybos ir mankštos įpročiams. Bendraudami ir mokydamiesi naujų dalykų, atrasite tai, kas jums tinka.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį lengvai leisitės į visokias jaudinančias patirtis su kitais žmonėmis, tikėdamiesi patirti kuo daugiau teigiamų emocijų, nuotykių, patirčių ir jausmų. Sekmadienį jaunatis, kurios paskirtis jums – atrasti džiaugsmo, kūrybos ir malonumų šaltinį savyje, nesitikint, kad kiti gali jums tai suteikti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį puoselėsite pasakiško dydžio planus dėl savo antrosios pusės ar asmens, kurį norite matyti jo ar jos vietoje. Regis, viršelis bus gražesnis už realybę. Sekmadienį pažvelkite atidžiau į savo namus, šeimą, asmeninę erdvę tam, kad pamatytumėte dalykus, kuriuos verta patobulinti. O dar geriau, jei savo šeimos planus aptarsite su namiškiais.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?