Savaitės horoskopas – birželio 6–12 d.

2016-06-06, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Gėlės
Fotolia nuotr. / Gėlės

Ką mums žada artėjanti savaitė? Kokias nuotaikas dovanos?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitės pradžioje tobulai įvaldysite bendravimo meną, kas jums padės pasiekti bet kokią širdį. Kalbėkite, rašykite ir vykite į susitikimus, tikėdami savo žodžio galia.

Savaitės viduryje kažin ar atrasite abiem pusėms tinkamų sprendimų, aptardami uždarbio, išlaidų ir kitas finansines temas. Ir vos pastebėsite siūlo galą, vedantį link pergalės, jis vėl dings didžiulėje painioje nesibaigiančioje diskusijų raizgalynėje.

Savaitgalį bendraudami būsite žavūs, komunikabilūs, tačiau savo kalbomis kiek provokuojantys. O tai link jūsų trauks norinčius su jumis susipažinti ar pasišnekučiuoti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitės pradžioje žinosite, ko esate verti ir be didelių pastangų pasieksite to, kad ir kiti tai sužinotų. O jau tuomet galėsite tikėtis atlygio, dovanų ar kitų materialių gėrybių.

Savaitės viduryje santykiai su partneriais gali pereiti vieną išbandymų ruožą, kurio metu jūsų nuomonė ar žodžiai bus atremti jo ar jos vengimo atvirai padiskutavus, išspręsti jums rūpimas problemas.

Savaitgalį išsiruošę pasižvalgyti po prekybos centrų vitrinas, nepraeisite pro šalį, išvydę nepriekaištingą originalumo, naujausių technologijų ir grožio derinį.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitės pradžioje jūsų prigimtinės savybės jus pakylės aukščiau minios. Nelaukdami, kol jus pastebės ir įvertins, patys atversite kitiems tai, kuo esate žavūs ir nepakartojami.

Savaitės viduryje jūsų svajonės susikirs su niūria realybe, o jūsų viltis negailestingai gesins niekaip nepabaigiami darbai. Ypač tie, kuriuos reikia jau ne kartą perdaryti.

Savaitgalį keistoki ar jums neįprasti bičiulių pasiūlymai jumyse pažadins tik teigiamus jausmus, suteikdami jums galimybę parodyti savo išskirtinumą, patrauklumą ir stipriąsias savybes.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitės pradžioje tyliai kažkam puoselėsite jausmus ir savo jausmų objektui nieko negailėsite. O jei kam nors reikės jūsų pagalbos, skubėsite patalkinti, nesitikėdami naudos ar atlygio.

Savaitės viduryje jūsų pastangos save išreikšti trukdys susitarti su kolegomis ar draugais. Galimas daiktas, taip nieko ir nepešite ar net susikivirčysite, lyg būtumėte priversti žaisti sugedusio telefono žaidimą.

Savaitgalį viename jūsų svajonių kampelyje įsirangys kažkoks jums patrauklus asmuo ar neįprastas tikslas, dėl kurio būsite pasiruošę perplaukti jūrą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitės pradžioje nuoširdžiai pasikalbėdami su bičiuliais ar bendražygiais, sulauksite ne tik palaikymo, bet ir kilstelsite savo vertės kartelę jų akyse.

Savaitės viduryje jūsų mintys dėl karjeros gali būti netinkamai suprastos jūsų šeimos narių. Paaiškės, kad kažkas nutylėta, kažkokie pažadai neįvykdyti ir kad reikės pasistengti, tikintis būti išgirstiems. Savaitgalį jūsų neįprastos žinios, požiūris ar užjūriuose įgyta patirtis, leis jums užkariauti savo bičiulių širdis ar sukelti jų susidomėjimą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitės pradžioje nesnauskite, norėdami sužavėti vadovus ar savo įdirbiu pasiekti kuo platesnę auditoriją. O jei jūsų veikloje vyrauja žodinės išraiškos priemonės ir viešpatauja grožis, nieko nelaukdami prašykite bilieto į sėkmės traukinį.

Savaitės viduryje netrūks ginčų tikėjimo, pažiūrų ir nuomonių tematika. Kad ir kaip tai trikdytų jūsų planus, neskubėkite teisti ar apsispręsti. Visų pirma išsiaiškinkite visus faktus iš priežastis, kodėl jumis netiki.

Savaitgalį jus link tikslų priartins netikėti kitų žmonių pasiūlymai. Griebkite laimikį per daug nesvarstydami. Vėliau išsiaiškinsite, ar jis jums iš tiesų reikalingas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitės pradžioje neslėpsite to, ką žinote ir kuo tikite, nes tai bus patikimas būdas atrasti reikalingų pasekėjų ar mokinių, o gal net atvers jums daugiau reikalingų perspektyvų.

Savaitės viduryje bus aibė mįslių, į kurias atsakymų niekas nenorės jums atskleisti. Pakaks ir priešpriešos, kuri menkins jūsų norą ir pastangas gauti lengvai pasiekiamų susitarimų. Savaitgalį antrosios pusės ar kito jus dominančio žmogaus įkvėpti lengvai dalinsitės savo turima patirtimi ir sukauptomis žiniomis. Galimas daiktas, galėsite juos išmokyti kažkokių ypatingų tik jums žinomų triukų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitės pradžioje šalia jūsų atsiras dosnių geradarių. Ir jei jūs atvira širdimi ir išskėstomis rankomis imsite tai, kas jums siūloma, praturtinsite save, nudžiuginsite tuos žmones ir pagerinsite savo santykius.

Savaitės viduryje kažkokių jums svarbių santykių eiga apsunks. Regis, jūs būsite toje barikadų pusėje, kuri nori kai ką išsikovoti sau, negirdėdami tų gerųjų pasiūlymų, kuriais nekantrauja su jumis pasidalinti kitas žmogus. Savaitgalį ryžęsi permainoms buityje ar jose pritaikę vieną kitą naujovę, sulauksite ir kitų žmonių palaikymo, o gal net perkelsite jūsų gyvenimo kokybę į kitą lygmenį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitės pradžioje pagerinsite santykių kokybę, leisdami antrajai pusei imtis iniciatyvos, o patys išsakydami kuo daugiau jam ar jai malonių žodžių. Vienišieji, mėgaukitės komplimentais ir išklausykite, norinčius jus pašnekinti.

Savaitės viduryje darbo vietoje prašnekę apie visokias kasdienes aktualijas, užuot radę talkininkų ar jums pritariančių, išgirsite skundų apie senas žaizdas ir priminimų apie ankstesnes klaidas. Savaitgalį jausmų fronte visiškai apsisuks galva. Panašu, kad ją išvis trumpam pamesite dėl kokio nors trumpalaikio, bet pasakiškai žavaus nuotykio.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitės pradžioje meilė darbui liesis upeliais, o jūs tiesiog pražysite, galėdami kuo geriau viską atlikti, kuo vaizdingiau apie tai papasakoti ir kuo geresnius santykius su kolegomis užmegzti.

Savaitės viduryje jūsų pasakojimai apie atžalas bus prieštaringai sutikti draugų, o jūsų kūrybinių galių komandiniame darbe pritaikyti be pasipriešinimo nepavyks. Savaitgalį su malonumu inicijuosite permainas namuose, taikydami naujus būdus pagerinti jūsų buitį. Ir net jei veiksite visiškai nesusimąstydami apie pasekmes, rezultatas bus puikus, nors ir trumpalaikis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitės pradžioje tekės džiaugsmo, malonumų, vaikų juoko, pramogų ir romantikos upės. Visa tai jūsų ir dėl jūsų. Į kurią beįliptumėte pasiplaukioti, vis tiek kelionė bus smagi ir įsimintina.

Savaitės viduryje jūsų pasakojimai apie šeimą nei kiek nesudomins jūsų kolegų. Veikiau sutiksite aibę priešiškų replikų. O visi jūsų šeimos reikalai vadovams pasirodys vien jūsų noras išsisukti nuo savo pareigų. Savaitgalį intriguojančių pažinčių galimybė tiesiog sklandys ore. Viena, ko reikia iš jūsų – tai jas pastebėjus, nepatingėti sugauti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Į savaitę startuosite tinkamai, netausodami gražių žodžių ir pasitelkdami savo žinias bei ryšius, kurti namuose šventinę, džiugią ir jaukią atmosferą. Tegul visi sužino, kad jums šioje srityje nėra lygių!

Savaitės viduryje jūsų pateikta informacija patiks ne visiems. Kai šalia atsiras turinčių kitokių žinių ar įsitikinimų, užuot bandę perkalbėti, praplėskite savo akiratį, juos išklausydami.

Savaitės pabaigoje tęskite namų gražinimo ir šeimos gyvenimo gerinimo misiją. Šį kartą juose sukursite šį tą gražaus, pasitelkę neįprastus savo gebėjimus ar palengvinsite savo artimųjų gyvenimą, pažangia buities technika.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?