Antradienio horoskopas – birželio 7 d.

2016-06-07, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Jazminai.
Fotolia nuotr. / Jazminai.

„Tai išties puiki diena gražiam bendravimui su mylimaisiais, dovanoms, pasimatymams, šiltai romantikai. Nemaloniausias, konfliktiškas laikas nusimato nuo 10 iki 12 val. – tuomet pasistenkite susilaikyti nuo aštrių žodžių ir veiksmų, kadangi jie atsiras dėl neadekvačių, nevaldomų emocijų“, – apibūdina dieną astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien anksčiau numatyti profesiniai tikslai ar darbdaviai nelauks, kol jūs pasirūpinsite savo asmenine erdve. Nieko nelaimėsite dieną nustatydami griežtas ribas kitiems, kaip ir vakare, bandydami save apsaugoti ekscentrišku elgesiu. O štai vakaro pirkinys gali praversti jūsų namams.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien ginčuose nebūsite stiprioji grandis, galbūt netgi suabejojantys tuo, ką iš tiesų žinote po keleto jums pateiktų sunkiai nuginčijamų argumentų. Vakare savo žiniomis labiau pasikliausite, todėl noriai bendraukite, atmesdami visokias jums neparankias praeities istorijas, trukdančias judėti pirmyn.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien vengsite kaišiojančių nosį į jūsų piniginę, besidominčių jūsų pajamomis ar besisiūlančių jums padėti, bet kažin ar išvengsite. Puiku, jei liausitės kovoti ir patys užsiimsite savo stabilumo kūrimo darbais. Kai vakare kai kas iš bičiulių perlenks lazdą, surasite užuovėją prisiminimuose ar svajonėse.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei dienos pradžioje būsite labiau susirūpinę, kaip save apginti nuo bandančių jus kontroliuoti nei tiesiog būti savimi, išeikvosite dalį dienos vėjais. Vėliau jūsų dienos vandenis drums netikėtumai darbo vietoje ar naujienos, pasiekiančios jūsų namus. Teigiamų įspūdžių šaltinis jums – jūsų bičiuliai ir pokalbiai su jais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandieną pradėsite, apsistatydami sienomis, kurios leistų jums kuo ilgiau pasilikti išgalvotame ar susapnuotame pasaulyje. Kasdienių darbų chaosas ir būtinybė prisitaikyti nepaliks jūsų abejingų. Vakare ramybę drums skubantys jums įpiršti kokią nors netikėtą mintį, o stiprins pritariantys jūsų tikslams.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dienos pradžioje stengsitės būti tobulais komandos žaidėjais, tačiau nepavyks išnaudoti visų komandos privalumų, kai turėsite ambicijų išsiskirti iš minios. Dienos pabaigoje kai kurios prieš jūsų akis iškilusios grėsmės atrodys neįveikiamos. Viskas taps daug paprasčiau, jei pasikliausite savo žiniomis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien sumanymų darbe bus į valias, deja, jų sklandžią veiklą trikdys visokiausi šeimos narių prašymai. Tik atlikę kelis prieštaringus veiksmus, atrasite kelią ir kurio jus išmušti gali antrosios pusės keistoki pasiūlymai. Su jais susitaikyti bus nelengva, o kažkokia intriguojanti žinia pakeis jūsų požiūrį.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien bus pakankamai aštrių kampų, kurių gludinimu, regis, net nebus laiko užsiimti. O gal net nevisai aišku, kaip tai padaryti. Vakare priversti keisti dienotvarkę turbūt kažkokių grandiozinių planų neįvykdysite, tačiau savo stiprybes ir erudiciją panaudosite pokalbiuose su antrąja puse.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šį rytą turėję ne vieną slaptą planą, ramiai juos pasidėkite šalin ir stebėkite įvykius ir gaunamus pasiūlymus. Ir jei situacijai tapus komplikuotai, labiau tikėsitės kitų žmonių pagalbos, turėsite išplaukti patys. Ramybės likučius iššluos rizikingi žaidimai dienos pabaigoje, o juos sugrąžins paaiškėję faktai dėl sveikatos ar buities.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jums sunkiai seksis pasitikėti kitais. Viena vertus, manysite, kad kažkas bandoma nuo jūsų nuslėpti, kita vertus – būsite tikti, kad viską žinote geriau. Vakare darnių santykių eigą trukdys netikėti pasikeitimai namuose, o pusiausvyrą grąžins pramogos, laisvalaikis su vaikais ar užsiėmimai mėgstama veikla.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien pagrindinės kliūtys, trukdysiančios kurti ramią dieną, bus jūsų galvoje, iš kurios nepavyks išvyti slogių prisiminimų. Iš tiesų, svarbiausia pasitikėti tuo, kas vyksta čia ir dabar, nekreipiant dėmesio į netikėtas naujienas ir nesusierzinant dėl pakitusio dienos plano. Galų gale suprasite, kad namuose yra žmogus, su kuriuo gera pasikalbėti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien tikėjimas, kad kažkam esate patys svarbiausi, neleis jums įgrimzti į abejones, savigailą ar panašius nesmagumus. Deja, ne visi jūsų kolegos ar draugai tinkamai reaguos į jūsų elgesį. Ir nors vakare gali būti sunku suvaldyti to, kas vyksta jūsų materialiame pasaulyje, pokalbiai suteiks aiškumo.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?