Paplūdimio tinklinio sezono atidarymas

2016-06-07, VšĮ „Sporto ir turizmo centras“ informacija

Gegužės 27-ąją Benininkų laisvalaikio sporto aikštyne buvo atidarytas paplūdimio tinklinio (2x2) sezonas. Dalyvauti sezono atidarymo turnyre susirinko gausus būrys merginų ir vaikinų – 8 merginų ir 7 vaikinų komandos.

Dėl gausaus dalyvių komandų skaičiaus merginų vaikinų komandos burtų keliu suskirstytos į du pogrupius.

Iš pirmojo merginų komandų pogrupio lyderės buvo ir į finalą pateko „Statutinės“ (Agnė Miščiokaitytė ir Deimantė Skiudulaitė) bei „Karūnos“ (Armida Čepukaitė ir Norvilė Markauskaitė) komandos. Iš antrojo pogrupio bilietus į finalą iškovojo „R-2“ (Rolanda Maciukevičienė ir Rita Kutkaitė) bei „Šilgalių“ (Neringa Merkelienė ir Silvija Stirbienė) komandos.

Pogrupiuose daugiausia taškų surinkusios „Statutinės“ ir „R-2“  komandos finale kovojo dėl pirmosios vietos. Viso turnyro metu „Statutinės“ komandos merginos buvo lyderės komandos pozicijoje ir finale nepasidavė priešininkėmis tapusioms „R-2“ komandos moterims – „Statutinės“ iškovojo pirmąją vietą merginų grupėje. Dėl trečiosios vietos aikštelėje susitiko „Šilgalių“ ir „Karūnos“ komandų merginos. Po tinklinio kovos „Karūnos“ komanda džiaugėsi laimėjusi trečiąją vietą. „Šilgalių“ komanda liko ketvirta paplūdimio tinklinio (2x2) sezono atidarymo turnyre.

Iš pirmojo pogrupio, kuriame buvo trys komandos, į finalą pateko „Terliai“ (Gustas Zongaila ir Arnas Macaitis), iš antrojo pogrupio, kurioje buvo 4 komandos, - „Mikasa“ (Žydrūnas Andrijauskas ir Mindaugas Jonika) bei „Komanda“ (Algirdas Šveikauskas ir Paulius Jacyna). Finale vietos pasiskirstė taip: pirmoji vieta – „Komandai“, antroji – „Mikasai“, trečioji – „Terliams“.

Dalyviams taures įteikė VšĮ „Sporto ir turizmo centras“ direktorius Ervinas Kuncaitis bei Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas. Turnyrą stebėti atvyko Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Stonys, kuris dalyviams įsteigė dovanėles.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Grazios2016-06-08
sportininkes Komentaras patinka Komentaras nepatinka