Ratuoti ketvirtokai susirinko į seniūno taurės varžybas

2016-06-08, Indrė TALIŪTĖ
Antrus metus iš eilės organizuojamose ketvirtokų dviratininkų varžybose rungtyniavo keturiasdešimt šeši Šilutės  mokyklų mokiniai.
Antrus metus iš eilės organizuojamose ketvirtokų dviratininkų varžybose rungtyniavo keturiasdešimt šeši Šilutės mokyklų mokiniai.

Birželio 1-ąją, minint Tarptautinę  vaikų gynimo dieną, Šilutės miesto stadione šurmuliavo ketvirtų klasių vaikai. Čia antrus metus iš eilės mokiniai buvo pakviesti varžytis dviračiais ir iškovoti puikius prizus renginyje seniūno taurei laimėti.

Beveik 30 laipsnių karštyje stadione aktyviai sportuoti – iššūkis ir jaunam žmogui, tačiau tai nesutrukdė smagios nuotaikos ir gerų emocijų naujoje sporto šventėje. Antrosiose  ketvirtokų dviratininkų varžybose šiais metais varžėsi keturiasdešimt šeši rajono mokyklų ketvirtų klasių berniukai ir mergaitės, o juos palaikė gausus būrys klasės draugų, mokytojų bei tėvelių. Varžytuvės buvo itin azartiškos, nes pagrindiniai prizai – nauji dviračiai.

Jaunuosius dviratininkus pasveikino varžybų sumanytojas ir iniciatorius - Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus, Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis bei UAB „Šilutės būstas” vadovas Aleksas Kvederis. Saugumą varžybų metu užtikrino Šilutės rajono policijos komisariato vadovai.

Berniukų grupėje

Suskaičiavus pirmųjų ir antrųjų važiavimų rezultatus, prie starto linijos kovoti dėl pagrindinių prizų stojo penki dviratininkai. Finalo ratas sukėlė begalę šūksnių ir palaikymo. Labiausiai pasisekė Mantui Deveikiui iš Pamario pagrindinės mokyklos. Vaikinas laimėjo naujutėlaitį dviratį. Antrasis 400 metrų ratą įveikė Domantas Mulskis iš Šilutės Žibų pradinės, o trečioji vieta atiteko kitam Pamario mokyklos mokiniui Grantui Venckui.

Mergaičių grupėje

Mergaičių grupėje iš viso varžėsi 22 jaunosios dviratininkės. Į finalinį rato važiavimą buvo pakviestos greičiausios penkios mergaitės. Finale pirmąją vietą užėmė Deimantė Eglynaitė iš Šilutės Žibų pradinės mokyklos. Antroji vieta atiteko Pamario pagrindinės mokyklos mokinei Karinai Alkimavičiūtei, o trečioji – Šilutės Žibų pradinės mokyklos Grabupių skyriaus mokinei Milanai Paulauskaitei.

Figūrinio važiavimo rungtyje

Be ketvirtokų varžybose vyko ir dviračių slalomo rungtis, į kurią buvo kviečiami mokinius atlydėję pedagogai bei tėveliai. Prizas taip pat dėmesio vertas – „Šilutės būsto” vadovo įsteigtas dar vienas naujutėlaitis dviratis.  Kliūčių ruože su dviračiais panoro dalyvauti 20 suaugusiųjų. Rungtis nesudėtinga – nenukritus pervažiuoti ant žemės patiestą lentą ir įveikti kliūčių ruožą, nenuverčiant nė vienos iš jų. Sėkmingiausiai įveikti figūrinio vairavimo rungtį pavyko Ričardui Krutikovui, kuriam A. Kvederis įteikė 200 eurų vertės dviratį.

Taip pat greičiausiai važiavusiems ir prizinių vietų laimėtojams įteikti medaliai, taurės, šakočiai bei dviratininkų šalmai. Nepamirštos varžybų metu buvo ir pedagogės, atlydėjusios vaikus į stadioną. Seniūnas R. Steponkus moterims įteikė po dovanėlę.

Šiame renginyje Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai nemokamai žymėjo ir policijos žurnale registravo visų norinčiųjų dviračius, kad vagystės atveju šiuos būtų galima greičiau atrasti ir grąžinti teisėtiems savininkams.

 


Foto galerija

Tarp berniukų greičiausi buvo: I vietos laimėtojas Mantas Deveikis (Pamario pagrindinė mokykla), Domantas Mulskis (Šilutės Žibų pradinė mokykla, II vieta) ir Grantas Venckus (Pamario pagrindinė mokykla, III vieta).Mergaičių grupėje nugalėtoja - Deimantė Eglynaitė iš Šilutės Žibų pradinės mokyklos, II vieta atiteko Pamario pagrindinės mokyklos mokinei Karinai Alkimavičiūtei, o III vieta džiaugėsi Šilutės Žibų pradinės mokyklos Grabupių skyriaus mokinė Milana Paulauskaitė.Slalomo rungties nugalėtojas ir naujo dviračio savininkas Ričardas Krutikovas.

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?