„Atsisveikinu su mokslo metais ir sveikinu vasarą“

2016-06-08, Socialinė pedagogė Sonata Vilčiauskienė

Tokiu šūkiu Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio bendruomenė užbaigė mokslo metus.

Mokyklinis skambutis pakvietė penkiolika įstaigos ketvirtokų ir mokytoją Nijolę Zdanavičienę į paskutinę pamoką, kurioje ugdytiniai apžvelgė prabėgusius metus ir linkėjo vieni kitiems gero kelio į kitą mokyklą. Pamokai pasibaigus, ketvirtokų laukė iškilminga ceremonija – mokyklos salėje direktorė Zofija Lydekienė įteikė jiems mokslo baigimo pažymėjimus.

Paskutinės pamokos vyko ir visiems įstaigos pirmokams, antrokams bei trečiokams. Šių klasių ugdytiniai atsisveikino su mokykla, knygutėmis ir pažadėjo susitikti po saugios ir šiltos vasaros. Ugdymo institucijoje tik pirmuosius žingsnius žengiantys pirmokėliai, kurie lanko teatro būrelio repeticijas, padovanojo tėveliams spektakliuką „Daktaras Aiskauda ir jo draugai“ (vadovė Sonata Vilčiauskienė). Pasibaigus pamokoms, vaikai, mokytojai, tėveliai ir visa mokyklos-darželio bendruomenė buvo pakviesta į salę pasižiūrėti koncertinės programos.

Nedidelę mokyklos salę sausakimšai užtvindė žiūrovai. Jiems buvo pristatyta teatro būrelio spektaklio pagal Vytauto V. Landsbergio kūrinį „Kiškis Pranciškus ir senelis Palemonas“ premjera. Koncertą papuošė antrokų daina (mokytoja Dalia Svirskaitė). Trečiokai, padedami mokytojos Daivos Jokubaitienės, muzikos kūrinį skyrė išeinantiems ketvirtokams – palinkėję gero kelio jie įteikė mokyklinius varpelius. Ketvirtokai, papildysiantys Žemaičių Naumiesčio gimnazijos auklėtinių gretas, atsisveikino su draugais, mokytojais, mokyklos darbuotojais, jie pasakė daug nuoširdžių padėkos žodžių ir paliko dovanų – gražių rožių krūmų.

Renginį vainikavo direktorės Z. Lydekienės ir klasių mokytojų mokiniams įteiktos padėkos už puikų mokymąsi ir palinkėjimai gerai pailsėti vasarą.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?