Trečiadienio horoskopas – birželio 8 d.

2016-06-08, ji24.lt, 15min.lt
 Vida Press nuotr. / Triušių sala Japonijoje
Vida Press nuotr. / Triušių sala Japonijoje

„Viena iš sėkmingiausių ir dinamiškiausių dienų, kuomet kai kurie darbai bus nudirbti tarsi savaime, be jokių ypatingų pastangų ir su gera nuotaika. Sėkmingiausi bus tie, kurie pasitiki savimi, turi galimybę dirbti mėgstamą darbą ir yra atviri meilei. Vakaras ypač palankus pasimatymams, grožio ritualams bei apskritai įvairiems gyvenimo malonumams“, – teigia astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien būsite kūrybiškai azartiški ir pasiruošę nuotykiams. Tai jums bus būdas sužavėti kitus ir juos įkvėpti. Ir kuo daugiau smalsesni būsite, kuo daugiau informacijos turėsite, žinių įgysite ar pažinčių užmegsite, tuo bet kokia jūsų pasirinkta distancija su džiugesnė. Jei manote, kad šias užduotis maksimaliai įvykdėte, mėgaukitės kiekviena akimirka.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien kad ir kur eisite, kad ir ką darysite, tai bus skirta tam, kad jūsų šeimos nariams būtų gera, o jūs galėtumėte pasigirti ar pasididžiuoti visais šiais savo pasiekimais. Tiesa, ne paskutiniai bus ir visokie materialūs norai, todėl galėdami ką nors nupirkti namams ar padovanoti šeimai, jausitės vykdantys ypatingą misiją.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien didžiausias jūsų noras ir siekis – kuo daugiau išgirsti, išmokti, sužinoti ir kuo daugiau vietų aplankyti. Geroji žinia ta, kad jums tai bus leista įvykdyti kiek įmanoma geriausiai. Ir jei nepaisant to, jums vis dar bus per mažai, nestabdykite savęs. Jūsų asmenybė turi teisę šiuo metu susižerti visą įmanomą dėmesį.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien neišmesite niekaip iš galvos minčių, kaip ką nors įsigyti ar kaip kam nors įrodyti, kad esate šio to verti. Regis, net gerokai daugiau nei manėte vakar. Gal kai kam pakaks praskrieti kelias parduotuves, o kitiems žūtbūt reikės šio to daugiau. Pavyzdžiui, įtvirtinti save atliekant kam nors malonią paslaugą ar neakivaizdžiai pasitarnaujant.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jūsų asmeninės šviesos užtemdyti niekam nepavyks. Regis, kad niekas ir nebandys to padaryti. Todėl tegul visi sužino, kur esate, kokie esate ir kuo esate išskirtiniai. Panašu, kad jūsų asmenybei išsiskleisti geriausiai padės komanda ar draugiški ryšiai. Ir kuo geriau jums seksis jiems praskaidrinti dieną, tuo ypatingesni pasijusite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien bet patys ko nors stokodami, kitiems nieko negailėsite. Būsite pasiruošę padėti, pasitarnauti, kažko atsisakyti dėl kitų, nelaukdami, kol nemalonios užduotis bus atliktos kitų. Ir net jei atrodys, kad tokiu būdu kažką jums svarbaus aukojate, iš tiesų turėsite asmeninį tikslą, kuris tik tokiu būdu pasiekiamas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien beveik tobulai įvykdysite nuostabaus grupės nario ar draugo pareigas. Ir kuo daugiau dėmesio jums bus skirta iš komandos ir bičiulių, tuo diena jums bus lengvesnė ir prasmingesnė. O turėdami būrį bendražygių, galėsite jiems parodyti tai, ko jie galbūt nėra matę, papasakoti apie dalykus, kuriais tikite ir kuriuos puikiai išmanote.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jūsų lūkesčiai nukreipti į darbą ir kitus jums aktualius tikslus. Jūs noriai atlikdami vieną po kitos ryžtingus žingsnius, neabejosite savimi. Tačiau reikės dar šio to – rasti žmonių, kurie jumis tikėtų ir kuriais pasitikėtumėte jūs. Antraip kurioje nors atkarpoje gali atsirasti kliūčių, kurias jums vieniems bus nei lengva, nei smagu įveikti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien optimistinės nuotaikos keliaus visur su jumis. Nepaleisite jų, net jei ne viskas bus tobula – turėsite tikėjimą, kuris leis žinoti, kad įveikiama viskas. O jei dar į savo žygius įtrauksite savo partnerius, leisdami jiems atlikti pagrindinę partiją, jūsų veiklos rezultatai dar labiau išaugs, o jūs žinosite, kad diena nenuėjo vėjais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien atidarykite duris tiems, kurie nori jums kai ką pasiūlyti, net jei kiltų minčių elgtis priešingai. Būkite atviri, bendradarbiaujantys, imantys ir duodantys, mokantys ir besimokantys, o tai geriausiai bus pritaikoma jūsų darbo vietoje. Vos atversite tas reikalingas duris, atsivers ir langai į reikalingus pokyčius kasdienybėje.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien lengviausias ir svarbiausias jūsų darbas – tai būti gerais partneriais. Netikėkite tais, kurie sakys kitaip – partnerystė, tiek asmeniniuose, tiek dalykiniuose santykiuose bus jūsų džiaugsmo vieta, priežastis ir jūsų sėkmės sąlyga. Partnerystės stiprybes lengviausiai taikysite kūrybinėje veikloje, auginant vaikus ar pramogaujant.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kai darbų darbelių ne mažės, o daugės, jūs net nebandysite sustoti. Jausite, kad kiekvienas jūsų veiksmas lengvina situaciją visiems kitiems ir didina jūsų vertę. Be abejo, tikėsitės ir padėkos, komplimentų ar pagyrimų už pastangas. Tiesa, dalį užduotėlių reikės atlikti dėl šeimos ar net šeimos narius įtikinti, kad tai, kas padaryta, svarbus jums visiems.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?