Šilutės r. savivaldybėje svečiavosi juknaitiškiai mokiniai

2014-11-25, Gerda BELOKOPYTOVA
Šilutės r. savivaldybėje apsilankė Juknaičių pagrindinės mokyklos mokiniai, lydimi mokytojos Z. Pranevičienės.
Šilutės r. savivaldybėje apsilankė Juknaičių pagrindinės mokyklos mokiniai, lydimi mokytojos Z. Pranevičienės.
Lapkričio 18 dieną į Šilutės rajono savivaldybę atvyko Juknaičių pagrindinės mokyklos 9 klasės mokiniai, lydimi mokytojos Zitos Pranevičienės. Čia jie buvo supažindinti su Savivaldybės veikla.

Į Savivaldybę atvykusius mokinius iš Juknaičių bei jų mokytoją Z. Pranevičienę mažojoje posėdžių salėje priėmė Šilutės r. savivaldybės mero pavaduotojas Algirdas Gečas. Vicemeras džiaugėsi, kad sulaukė svečių būtent iš Juknaičių, mat pats yra baigęs tuometę Juknaičių aštuonmetę mokyklą. Buvęs pirmosios šios mokyklos laidos mokinys.

Vaikams A. Gečas įteikė dovanėlių su Savivaldybės atributika, o mokytojai – padėką už kitokį požiūrį į jaunosios kartos ugdymą.

Mokiniai išklausė išties įdomią pamoką apie rajono valdžią, susipažino su aukščiausias pareigas Šilutės rajono savivaldybėje užimančiais darbuotojais. Vicemeras juknaitiškiams aiškino, kokios yra Savivaldybės funkcijos, pristatė darbuotojų vykdomas veiklas, funkcijas, supažindino su Savivaldybės struktūra. Mokiniai iš arti galėjo stebėti Savivaldybės darbą ir suprasti, kaip yra valdomas rajonas, kuriame jie gyvena.

 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!