Ketvirtadienio horoskopas – birželio 9 d.

2016-06-09, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Bijūno žiedas.
Fotolia nuotr. / Bijūno žiedas.

Kaip ten vadiname ketvirtadienį? Mažuoju savaitgaliu? Pažvelkime, kokią šią dieną mato astrologai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte sulaukę vertingų rekomendacijų iš užsienio parnerių, mokytojo ar kokio autoritetingo asmens, vėliau sieksite visaip save išreikšti ar tinkamai pasirūpinti džiugiąja gyvenimo dalimi, atrasdami tinkamu žinių ir pašnekovų. Deja, apie lengvas diskusijas, ypač materialinėmis temomis, verčiau net nesvajokite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dieną pradėję gavę jums reikalingą palaikymą, leidžiantį išspręsti šeimos problemas, jausitės nuveikę didelius darbus. Šis tinkamas startas jums padės laiku pritaikyti savo gebėjimus ir įgūdžius. Tiesa, asmeninių ar dalykinių santykių eiga nebus tokia sklandi, jei laikysitės įsikibę savo nuomonės.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Rytas jums bus susitikimų metas, kai galėsite sustiprinti savo ryšius su partneriais ar atnaujinti senus ryšius. Ir jei tik galėsite – duosite valią kalboms, kurios nebus tokios efektyvios ir lengvos, kaip galima tikėtis. Regis, teks kažką perdaryti, išklausius kolegų priekaištus, pamirštant savo puoselėjamas svajones.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dienos pradžioje jūsų savivertė sustiprės, o kai kam gal ir atsiras priežasčių sustiprinti savo finansinę padėtį, atlikus kelis niekaip neįveikiamus darbus ar bent prie jų sugrįžus. Vėliau ūpo siekti daugiau bus, tačiau vis kažkas kiš koją, kaip antai, jūsų bičiuliai ar kolegos, netikintys tais lobiais, kuriuos jiems siūlote.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte verta prisiminti savo užkištus kūrybinius ar pramogų planus, įvykdyti pažadus vaikams ir imtis atsakomybės už kitų žmonių gerą laiką. Žinosite, kad be jūsų visi negalės žengti nei žingsnio, todėl visur skubėsite sudalyvauti ir būti matomais. Tiesa, jūsų karjeros planų šeimos nariai gali nelaiminti, todėl verčiau nesigirkite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Rytas gali būti svarbių pareigų šeimai atlikimo metas, jei turėsite noro ir dėsite reikalingų pastangų. Ir net jei jūsų įdirbis bus nematomas, tyliai tuo pasidžiaugsite. Galimi ginčai, kai nesutaps nuomonės ir įsitikinimai su akivaizdžiais faktais. Laimėsite, laiku prikandę liežuvį, o ne pabandę argumentuoti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dienos pradžioje kažkam iš kolegų ar draugų reikės informacijos, kurią jūs turėsite. Nenuostabu, jei būsite priversti dalyvauti susirinkime tema, kurią jau ne sykį aptarėte. Ir nors komandinis darbas bus atgaiva, reikės pakovoti už savo atlygį, įmenant kažkokias mįsles ar išsprendžiant galvosūkius.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte jūsų įgūdžiai ir gabumai bus reikalingi darbo vietoje. O jei išliks temos dėl atlygio, spręskite jas, atmesdami abejones. Pasistengę būti matomi dėl savo darbų, savo asmeninius norus vis dėlto kiek prigesinkite. Antraip gali būti nelengva išvengti nemalonių akistatų ir dar nemalonesnių pašnekesių su partneriais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ryte būsite tikri, kad be jūsų optimizmo, požiūrio ir žinių kažkas užstrigs, ir būsite beveik teisūs. Tačiau ne visi prisipažins, kad jumis tiki ir ketina stoti jūsų pusėn. O darbe gali tekti pasiklausyti skundų dėl praeities įvykių ar anksčiau padarytų klaidų, užuot gavus aiškius atsakymus ir padarius konkrečius sprendimus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jums teks dalintis dėmesiu su kažkuo kitu, patikint, kad dėl to išloš visi, netgi jūs. Ir jei prieš akis nebus vien lengvų užduočių, tai gali būti ženklas, kad einate teisinga kryptimi. Tiesa, darbų eiga komandoje gali užstrigti, kai jos nariai negirdės jūsų neįtikėtinų kūrybinių idėjų ar dėl to su jumis aršiai ginčysis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ryte įtraukti į draugų pasiūlytą veiklą užmegsite ryšių ar atnaujinsite ankstesnius. Ir kuo labiau palaikysite kitų žmonių sumanymus, tuo efektyviau įvykdysite dienos planus. Tiesa, būtų pravartu prikąsti liežuvį darbo vietoje, ypač jei norėsite paplepėti apie savo šeimą – tai gali sukelti nereikalingų įtampų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Dienos pradžioje savo noru ar vadovybės paraginti grįšite prie anksčiau neįvykdytų užduočių. Ir nieko nebus smagiau, kaip atrasti malonumą užsiimant savo įprasta veikla. Tiesa, gali kilti pagundų pasigalynėti su kai kuo dėl to, ką išmanote. Įsitikinkite, ar jūsų nuomonė neprieštarauja faktams.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?