Penktadienio horoskopas – birželio 10 d.

2016-06-10, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Mergina su dviračiu.
Fotolia nuotr. / Mergina su dviračiu.

„Nuo 7.40 iki 11.10 val. avaringas, konfliktiškas ir net agresyvus laikas – būkite atidūs tiek bendravime, tiek kelyje. Laikas tarp 14.50 ir 16.50 val. nėra efektyvus svarbiems darbams ar pokalbiams, tad jį protingiau skirti poilsiui“, – sako astrologė Lana Kutkytė. Taip, nes juk penk-ta-die-nis!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien būsite nepralenkiami, kai reikės sukurti vieną ar kitą dramą. Negana to, į jas dar ir kiti noriai įsitrauks, skirdami laiko, energijos ir lėšų. Kažin tik ar jos bus išleistos prasmingai – veikiau ištuštinsite savo ar kitų kišenes, užuot jas papildę. Vakare surimtėsite ir mėgausitės veikla, kurią paprastai vadintumėte nuobodžia.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien neleisite niekam peržengti jūsų asmeninės erdvės ribų ar bent jau manysite, kad šią misiją jums sekasi įvykdyti tinkamai. Pažadai bus gražūs, o rezultatai – kaip visada ar net kiek prastesni. Svarbu liautis kaltinti kitus ir dėl menkų nesėkmių nesigraužti patiems, o vakarą skirti mylimiausiems.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien nepasikuklinsite, siekdami įrodyti, kad komunikavimo ringe geresnių už jus nerasta. Jūsų oratoriniai gebėjimai ryte nesutaps su kolegų poreikiais ir dar visokios paslaptys, kurias vylėtės pasilikti vien sau, lengvai lįs į dienos šviesą. Vakare konkrečių ir praktiškų sprendimų paprašys jūsų namai ar juose gyvenantys žmonės.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums reikės teigiamo įvertinimo iš kitų, ir kuo jis ryškiau pateiktas – tuo jums bus lengviau. Deja, besivaikydami pagyrimų, galite nemažai prarasti ir net imti abejoti kai kurių bendražygių lojalumu. Ir nors bus sunku vertinti turinį, matant nepatrauklų viršelį, jūsų pastangos nenueis vėjais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jūsų teisė tikėtis pirmosios vietos ir ją gauti. Tačiau jau ryte suprasite, kad kelias į pripažinimą ir šlovę ne rožėmis klotas: teks atiduoti duoklę namams ir ištverti ne vien smagius pokalbius darbo vietoje. Ir jei vilties neprarasite, mesdami savo kelią dėl takelio, vakare sulauksite konkretesnių įrodymų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien galva ir širdis plyš nuo planų ar norų, tačiau jausite, kad turite juos pasilikti sau. Deja, šio principo nesilaikysite jau dienos pradžioje, kiek paatviraudami ir išsakydami savo nuomonę. Ir nors per dieną bus daugiau priežasčių labiau pasistengti dėl kitų nei dėl savęs, vakare jie pasistengs dėl jūsų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien darysite viską, kas įmanoma ir kas ne, kad užkariautumėte savo komandos narių pasitikėjimą ir palankumą. Gaila, bet dažnai perlipsite jums skirtas ribas, dėl ko gali trumpam susvyruoti netgi tvirti iki šiol įgyto pasitikėjimo pamatai. Vakare galų gale galėdami ilsėtis, taip ir padarykite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien planuosite už savo darbus gauti pačius aukščiausias įvertinimus, tačiau dienos įvykiai ir jums svarbūs žmonės dėlios viską savaip. Ir nors jūsų pastangos bus ne paskutinėje vietoje, prie kai kurių dalykų teks prisitaikyti, pritaikant ir savo tikslus. Vakaras su draugais – tai geriausias atlygis jums už savaitės darbus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jūsų misija ne tik sėti optimizmą, bet ir mokyti kitus to, ką jūs žinote geriausiai. Regis, ne visi tai supras, todėl gali kilti noras izoliuotis, kovoti su netikrais priešais ar priminti senas skriaudas. Kelias į kolegų mintis ir širdis taip pat nebus lengvas. Vakare vis dar nerasite vietos pailsėti, nes galvoje bus vien darbas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien, kai kažkas vyks ne pagal jūsų planą, ieškokite žmogaus į kurį galite atsiremti ar pasikliauti – tai bus jūsų ramybės ir gausos šaltinis. Abejones, kad to jums nepakanka, gali sukelti aistros komandoje ar jūsų išaugęs apetitas įspūdžiams, pramogoms ar saviraiškai. Dienos finalas stiprins jūsų tikėjimą ir pasitikėjimą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien ieškosite žmogaus ar kelių, kurie gali jums kompensuoti kažkokius trūkumus. Deja, jums neišdegs, jei tokiu būdu tikėsite pasislėpti kam nors už nugaros. Turėsite gerai pasidarbuoti, kad įtikintumėte juos su jumis bendradarbiauti ir peržengti kažkokius asmeninių nuostatų slenksčius. Vakare galbūt jau išvysite savo įdirbo rezultatą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien nuoširdžiai norėsite būti kuo kūrybiškesniais ir kuo produktyvesniais darbuotojais, tačiau jūsų norai vaikščios kitais keliais nei galimybės. Pavyzdžiui, jums gali būti sudėtinga pritaikyti savo žinias ir atrasti tinkamų žodžių, kitiems įtikinti. Visaverčiam jūsų vakarui reikės žmogaus, kuriuo tikite ir pasitikite.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?