Savaitgalio horoskopas – birželio 11–12 d.

2016-06-11, 15min.lt, ji24.lt
 Fotolia nuotr. / Mergina skaito knygą.
Fotolia nuotr. / Mergina skaito knygą.

„Tiek šiandien, tiek ir rytoj protingiausia būtų skirti energiją darbams, kurie reikalauja tikslumo, susikaupimo ir darbštumo. Linksmybėms nėra palankus laikas. Sekmadienį laikas tarp 10.00 ir 15.30 val. gali atnešti sunkumų santykiuose. Todėl pasistenkite pagalvoti prieš ką nors sakydami ar darydami kitam žmogui“, – įspėja astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį ne sykį įsitikinsite, kad daug svarbiau daryti nei svajoti. Tačiau jausitės apgauti, kai rezultatas skirsis nuo jūsų vizijų. Nors jūsų žinias ir požiūrį nebus lengva pritaikyti buityje, optimizmo neprarasite. Sekmadienį ieškosite sąjungininkų. Regis, vos prasižioję, tuoj aibę pašnekovų priviliosite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį suprasite, kad kitų savaitgalio džiaugsmai – jūsų rankose. Imdamiesi už tai atsakomybės, sulauksite pažadų iš draugų. Deja, jie gali likti neįvykdyti, o tuomet sąjungininkų ar rėmėjų bus mažoka. Nepaisant to, džiaugsitės net mažomis pergalėmis. Sekmadienį jūsų akį patrauks mieli ir originalūs daikčiukai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį dėl namų pasistenkite, paaukodami kai kuriuos profesinius tikslus. Ir nors jūsų iniciatyvos nebus patrauklios jūsų partneriams, dienos finale žinosite, kad ne veltui stengėtės. Sekmadienį bus daug buities veiklos ką nors perdarant. Be to, kažkokia draugija bus tinkama terpė jums atsiskleisti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį bus daug pokalbių, išvykų ar susitikimų, svajonių ir planų apie keliones, tačiau ir pakankamai buitinių kliūčių, užkertančių kelią dalies planų išsipildymui. Nepaisant to, vakare džiūgausite dėl teigiamų patirčių. Sekmadienį patirsite bendravimo malonumą ir pasvajosite apie keistoką ir sunkiai įgyvendinamą tikslą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį žūtbūt norėsite ką nors įgyti. Deja, veltui tikėsitės patarimo ar pagalbos tą darant. Tam pasiryžę vieni ir net kiek surizikavę, galiausiai dėl savo pasirinkimo nepasigailėsite. Sekmadienį jūsų ryšiai ar žinios gali jums atskleisti naujų jūsų esamos ar būsimos draugystės atspalvių.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį būkite tikri, kad dienos vairą laikote patys, nors ir būtų prašančių jį jiems perleisti. Ir kai imsitės atsakomybės už ne itin malonias namų užduotis, savo ir kitų akyse ūgtelėsite. Sekmadienį laiko kalboms negailėsite kaip ir keistokoms paieškoms, kurios gali staiga pakeisti kitų žmonių nuomonę apie jus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį sieksite būti nematomais tam, kad būtų galima iki soties pailsėti. Deja, turbūt norėdami parodyti savo gerą širdį, imsitės neparankių darbų buityje. Ir net jei jūsų pastangos nebus pastebėtos, vis tiek tyliai pasidžiaugsite kažkam padėję. Sekmadienį kils noras išlaidauti ir pasidalinti su kitais tuo, ką žinote.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį ieškosite kelių, kurie jus suvestų su draugais. Ir nors toje kelionėje kelis kartus mesite kelią dėl takelio, galiausiai finišuosite smagiai leisdami laiką su savo bičiuliais. Sekmadienį jūsų ryžtas užkrės ir jūsų bendražygius, o ketinimai pakoreguoti savo įprastą erdvę sukvies norinčius prie jūsų prisijungti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį tikėsite, kad darbas jus puošia, tačiau kitus įtikinti bus sunku. Ypač šeimos narius. Galimas daiktas, suabejosite, kuriai iš priešiškų stovyklų vertėtų pataikauti. Kad ir ką pasirinksite, vakare matysite tik šviesiąją gyvenimo pusę. Sekmadienį tęsite šia gaida, naudodami vien jums suprantamus kovos būdus ir ieškodami nuotykių.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį atsikratę praeities šešėlių ir liovęsi tikėję netikromis istorijomis, vėliau susigrąžinsite gerą nuotaiką, pasitikėjimą ir optimizmą. Sekmadienį tinkamai diegsite naujoves po savo namų stogu, tikėdamiesi pagražinti savo buitį ar padaryti ją patogesne bei atriekdami nekuklią laiko dalį savo bičiuliams.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį ginkite šalin prašančius paskolinti pinigų ar ką nors dėl jų atlikti. Verčiau pasinaudokite jums teikiamais pasiūlymais, nekreipdami dėmesio į draugų įspėjimus. Sekmadienį atsiras svarbesnių dalykų už poilsį. Suspėsite ne tik pasidarbuoti, bet ir pasinaudoti netikėta pažintimi.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį jūsų pasaulis bus jūsų antroji pusė ar kitas žmogus, dėl kurio pamiršite save. Ir tai geriau nei pasilikti vieniems. Nors tokiu būdu kažkokia jums svarbi užduotis liks neatlikta, pasirinkimas stiprins jūsų santykius. Sekmadienį turėsite ko išmokyti kitus ir žinosite būdą, padedantį pagražinti jūsų namus.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?