Pagėgių pasieniečiai Nemune išbaidė rūkalų kontrabandininką

2016-06-13, pasienis.lt; VSAT Pagėgių rinktinės informacija

Pagėgių pasieniečių Nemune pabaidytas plaukikas upės viduryje paliko 3 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių ir spruko atgal į Rusiją.

Sekmadienio naktį VSAT Pagėgių rinktinės Viešvilės užkardos pasieniečiai ties Pagėgių savivaldybės Sokaičių kaimu stebėjimo kameromis užfiksavo Nemunu į Lietuvą plaukusį asmenį. Jis tempė kelis ryšulius. Upės viduriu čia eina Lietuvos ir Rusijos siena.

Į nurodytą vietą VSAT pareigūnai tuoj pat išskubėjo tarnybiniu kateriu. Tuo metu ties Nemuno vidurį pasiekęs plaukikas pastebėjo besiartinančius pasieniečius, metė krovinį ir skubiai nuplaukė Rusijos kranto link. Čia jis iššoko iš vandens ir dingo pakrantėje.

Nemune pasieniečių katerio ekipažas rado keturis juoda polietileno plėvele aptrauktus  ryšulius. Paaiškėjo, kad juose buvo 3 tūkst. pakelių cigarečių „New Line Full Flavor“ be akcizo ženklų.

VSAT pareigūnai dar patikrino Nemuno krantą ties Sokaičių kaimu, tačiau nei įtartinų daiktų, nei asmenų ar transporto priemonių neaptiko.

Apie įvykį Pagėgių rinktinės pasieniečiai pranešė kolegoms Rusijoje, o patys dėl kontrabandos pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Rūkalai saugomi Viešvilės užkardoje.

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?