Antradienio horoskopas – birželio 14 d.

2016-06-14, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Uogos
Fotolia nuotr. / Uogos

Kiekviena nauja diena – nauja istorija. O kokia ji bus, priklauso tik nuo jūsų.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien labiausiai norėsite vieno – nustebinti bet kurį savo pašnekovą. O jų bet kur surasite, kaip ir stulbinančių idėjų. Tokie pokalbiai jums taps geriausia priemone save išreikšti. Tačiau vien to neužteks sėkmingai dienai, nes reikės atidumo savo partneriams ir tolerancijos derinant savo ambicijas su jų norais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jūsų mintys kryps į praeitį, kur rasite kokių nors neišpildytų materialinių užgaidų, nepanaudotų galimybių ir dar kitokių keisčiausių tik jums žinomų dalykėlių. Jų dėka stiprinsite savo situaciją. Kita vertus, bus svarbu pažvelgti realybei į akis, nelengvai susitaikant su kitokiu požiūriu ar pritaikant joje pamokymus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jūsų asmenybė ūgtels, kai pasinaudoję neįprastais savo bičiulių pasiūlymais, griebsite pasitaikiusią progą už uodegos. Bus ir priežasčių pasidžiaugti, ir tuo džiaugsmu pasidalinti su kuo tik užsigeisite. Tiesa, tai įmanoma tik tuomet, kai sėkmingai peržengsite kažkokį jus trikdantį slenkstį.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dėl savo prioritetų šią dieną kažin ar su kuo nors diskutuosite. Veikiau jums tiks patarlė apie gilią šaknį knisantį naminį gyvūną. Žinoma, neprisipažinsite! O iš tiesų – pasigavę darbe sklandančią idėją, nesiliausite siekti tikslo. Turėsite ir kitą misiją – tai jūsų šeimos laimė. Ją kurstyti kažkas trukdys, pavyzdžiui, antrosios pusės nepasitikėjimas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien tikėsite savo tiesomis arba tomis, kurias iš kitų sužinoję, kaipmat įtikėsite, pripažindami savomis. Pasidalinę tai su kitais, turėsite bendražygių būrį, kurio galiomis pasinaudosite arba ne. Turėsite ir kitokios veiklos, susijusios su judėjimu ir bendravimu, kuris bus trikdomas ne itin sklandžios darbų eigos.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien sulaukę keisčiausių pasiūlymų bendradarbiauti, dalinti ar priimti pasiūlymus, galite griebti pasiūlymą ir kaipmat pritaikyti darbe. Kuo jis keistesnis – tuo geriau. Galų gale, svarbu bus ir ne tik tai, ką gali duoti kiti, bet ir tai, ką turite ar galite pasidalinti jūs. Taupyklė patuštės dėl kai ko, ką mylite ar to, kas jums malonu.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien ieškosite būdų sulaukti kuo daugiau dėmesio, nors jums atrodys, kad elgiatės priešingai – neva esate pasiruošę visą savo dieną paskirti kitiems. Bandymai tai įrodyti šeimos nariams gali patirti fiasko. O jei jums pavyks susigundyti jūsų partnerių pasiūlymais, galite atsidurti ten, kur dar nesvajojote.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien, praradę kontrolę dėl savo dienotvarkės, galite ilgai dūsauti dėl negalėjimo visko kontroliuoti arba pažvelgti į situaciją kitu kampu, įžvelgdami tame šį tą vertingo. Gal net ne vien jums. Kita vertus, savo planais nesidalinsite. Tiesa, juos kiek pakoreguos išmokta ar pokalbiuose išgirsta informacija.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien savo keistomis kūrybinėmis idėjomis ar unikaliais sprendimais įkvėpsite savo partnerius. Tai padės pastebėti naujų jūsų santykių aspektų. Tiesa, ne mažiau svarbūs jums bus ir santykiai su jūsų bičiuliais ar kolegomis. Ir net jei norėdami jiems įtikti rizikuosite patys šį tą prarasti, tai jūsų nesustabdys.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien sugalvosite priežasčių ir būdų užsiropšti ant aukštesnio karjeros laiptelio, o kai tai nepavyks, nesižvalgykite į šalis, ieškodami kaltininkų. Regis, patys kažkam sukelsite abejonių savo elgesiu. Galbūt išties kur kas svarbiau bus ne ko nors siekti, o pasirūpinti tuo, kas čia ir dabar, neatmetant neįprastų šeimos tradicijų ar šeimos narių siūlymų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien džiaukitės tuo, kas vyksta neplanuotai. Antraip jūsų diena praras pusę savo žavesio, o jūs neteksite dar vienos progos žaviai praleisti vasaros dieną. Be to, galite sau sugalvoti vieną sunkiai įgyvendinamą tikslą – tapti optimizmo skleidėjais ar kitus kažko išmokyti. Jei tam kelio neužkirs praeitis, verčianti pasijusti bejėgiais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien gali kilti minčių dėl keistų pirkinių namams. O norėdami pagerinti namiškių nuomonę apie jus, pabandykite nustebinti juos jiems dar nežinomais jūsų gebėjimas ar įgūdžiais. O jei kai kurios aplinkybės, aplinkinių nuomonės ar dar kas nors nesutaps su jūsų planais, ieškokite būdų užmegzti ryšius, užuot nutraukę.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?