Veteranai susirungė futbolo aikštelėje

2016-06-16, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Veteranų turnyre UAB „Šilutės polderiai“ taurei laimėti dalyvavo komandos iš Šilutės, Rusnės, Žemaičių Naumiesčio bei Pagėgių.
Veteranų turnyre UAB „Šilutės polderiai“ taurei laimėti dalyvavo komandos iš Šilutės, Rusnės, Žemaičių Naumiesčio bei Pagėgių.

Žemaičių Naumiestyje suorganizuotas tradicinis futbolo veteranų turnyras UAB „Šilutės polderiai“ taurei laimėti.

Apie penkiolika metų vykstantis ir gilias tradicijas turintis bei itin populiarus senjorų futbolo turnyras šiemet sukvietė Pagėgių, Rusnės, Šilutės bei Žemaičių Naumiesčio komandas. Jos varžėsi ir jėgas bandė dėl „Šilutės polderių“ vadovo Arūno Jagmino įsteigtos didžiosios taurės. Po aštrių kovų Žemaičių Naumiesčio gimnazijos stadione paaiškėjo, kad šiemet ketvirta liko Pagėgių komanda, kuri pelnė tik 1 tašką. Garbingą trečią vietą iškovojo Rusnės futbolininkai. Jie surinko 2 taškus. Antri liko naumiestiškiai. Jų sąskaitoje buvo 6 taškai. Pergalę išplėšė šilutiškiai. Jie surinko net 7 taškus ir iškovojo taurę.

Komandos apdovanotos naumiestiškio, Šilutės rajono savivaldybės tarybos nario Arūno Pupšio dovanomis. Dalyviai iš A. Jagmino sulaukė pažado, jog ir ateityje jis įsteigs taures, kad veteranai galėtų prasmingai leisti laiką.

Turnyro metu išrinkti ir geriausi bei naudingiausi komandų žaidėjai. Jais tapo rusniškis Eugenijus Kolpertas, šilutiškis Juozas Žeimys, pagėgiškis Robertas Jurkšaitis bei naumiestiškis Tomas Normantas. Jiems įteiktos rėmėjų dovanos.

„Yra ką veikti, kol suorganizuoji tokį turnyrą. Džiugu, kad visada atsiranda norinčių aktyviai leisti laiką, padėti atlikti organizacinius darbus“, - sakė tradicinio futbolo senjorų turnyro organizatorius ir vyriausiasis teisėjas Vitalijus Mockus. 

Susirinkusieji neskubėjo išsiskirstyti - vaišinosi žuvimi, kepta duona bei įvairiais skanumynais, dalinosi įspūdžiais, diskutavo ne tik apie futbolą, bet ir kitais jiems aktualiais klausimais.


Straipsnio komentarai

simas2016-07-03
geras turnyras Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?