Šilutės pareigūnų panosėje vyksta keisti dalykai

2016-06-15, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
„Charlot LT
„Charlot LT" parduotuvės pieštukai, kurių vienas sveria apie 10 kg, dingsta ne pirmą kartą.

Sekmadienį Lietuvininkų gatvėje, priešais Šilutės rajono policijos komisariatą, esanti kanceliarinių prekių parduotuvė „Charlot LT“ buvo apvogta, o pirmadienį viešoje erdvėje pasirodė informacija, jog pareigūnas prie komisariato automobiliu partrenkė žmogų. Aiškinomės, kas darosi policijos panosėje.

Apvogė antrą kartą

Tikriausiai daugelis yra matę prie minėtos kanceliarinių prekių parduotuvės pastatytą didelę geltoną pieštukinę su milžiniškais sunkiais pieštukais. Vieno medinio pieštuko svoris siekia apie 10 kilogramų. Pro šalį praeinantys šilutiškiai, iš tolo juos pamatę, džiaugiasi, kiti iš arti apžiūrinėja, liečia ar net fotografuojasi.

Sekmadienio vakarą „Charlot LT“ Šilutės filialo vadovė Sigita Jurkienė, važiuodama automobiliu, pastebėjo, jog trūksta dviejų pieštukų. Netrukus apie tai buvo paskelbta socialiniame tinklalapyje „Faccebook“. Iš ryto vadovė sulaukė darbuotojos skambučio. Ji pasakė, kad kažkas pieštukus gražino ir jie jau savo vietoje. Todėl į policiją S. Jurkienė nebesikreipė. Kas tai padarė, pašnekovė nežinojo.

Dar praėjusią vasarą buvo pavogtas vienas pieštukas, kuriuo vėliau buvo iškulti du Šilutės pirmosios gimnazijos cokoliniame aukšte esantys langai. Anot vadovės, tuomet policija jai pasakė, jog nematė, kas nugvelbė jos turtą ir neva neprivalo to daryti. „Juokinga, kai šalia policijos pastato vyksta tokie dalykai“, - stebėjosi moteris.

Sužinojo iš žiniasklaidos

Šilutės rajono policijos komisariate laikinai einanti Kriminalinės policijos skyriaus viršininko pareigas Jurgita Nausėdienė apie šį incidentą sužinojo iš žiniasklaidos. „Kažkas čia šmaikštauja, juokauja. Jei turėtų tikslą juos pasisavinti, manau, jų ir negražintų. Tai žmogaus savivaliavimas. Per daug sau leidžia žmonės. Priešais pareigūnų langus...“, - kalbėjo J. Nausėdienė. Anot jos, jei įmonės vadovė būtų prašiusi pagalbos dėl dingusių pieštukų, jie būtų peržiūrėję vaizdo stebėjimo kamerų įrašus ir taip nustatę, kas nugvelbė šį turtą. Pareigūnė tikino, kad šį atvejį dar teks aiškintis, nes nori sužinoti, kaip iš tikrųjų čia buvo.

Policijos komisariato Budėtojų dalyje, kuri yra priešais kanceliarinę parduotuvę, dirbančių pareigūnų nebėra nuo tada, kai Lietuvos policijoje buvo įvykdyta reforma.

Taip pat internete pasirodė foto informacija, jog prie Šilutės r. policijos komisariato, policijos pareigūnų vairuojamas automobilis partrenkė žmogų. Paaiškėjo, jog iš tiesų jokio eismo įvykio ten nebuvo. Tiesiog gatvėje einančiam vyrui pasidarė bloga ir į pagalbą pirmoji atskubėjo Prevencinio poskyrio vyriausioji tyrėja Aušra Skurdelienė, o policijos automobilis stovėjo netoliese.

J. Nausėdienė teigė, kad policija aiškinasi, kas iš tikrųjų paskleidė melagingą informaciją internete apie policininko vairuojamo automobilio partrenktą žmogų. Jei paaiškės, jog tai padaryta tyčia, jo laukia administracinė atsakomybė. Pareigūnė neatmetė galimybės, jog iš toliau tai pamatęs praeivis galėjo tiesiog ne taip suprasti, kas ten įvyko.

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Artur2016-06-17
Pries metus buvome SIluteje praejome Visa centrine gatve ,bet neradome nei vieno soliuko Kur butu galima atsisesti.

Komentaras patinka Komentaras nepatinka
pieštukus nebepirmakart pavagia o koki groži jie puošia aplinka šilutės sportinius treniruokliai neišlaikė net pora savaičiu ir sulaužė ar kas saugo ir myli aplinka tik ne šilutės chuliganai 2016-06-16
šilutėje niekuomet nebuvo jokio grošio viskas tik sulaužyta tai pavokta ar kada kas buvo saugoma ir tausojama Komentaras patinka Komentaras nepatinka