Pasienyje su Rusija sulaikyti baltarusiškų rūkalų krovinys ir karutis jam vežti

2016-06-14, VSAT Pagėgių rinktinės inf.

Pasienyje su Rusija VSAT pareigūnai sulaikė kontrabandinių baltarusiškų cigarečių krovinį - 3 tūkst. pakelių cigarečių „Fest“  ir, įtariama, su šia kontrabanda susijusį Panemunės gyventoją. Aptiktas ir savadarbis karutis, įtariama, skirtas rūkalams gabenti.

Pirmadienio naktį VSAT Pagėgių rinktinės pasieniečiai Pagėgių savivaldybės Bitėnų kaimo ribose, Bitėnų miške, apie pusantro kilometro nuo Nemuno, kuriuo eina Lietuvos ir Rusijos siena, ant miško keliuko aptiko paliktą savadarbį karutį. Panašu, kad jis yra pritaikytas gabenti cigarečių dėžes.

VSAT Pagėgių rinktinės Bardinų užkardos pareigūnai apžiūrėjo vietovę ir rado 6 juodos paketus, kuriuose buvo 3 tūkst. pakelių cigarečių „Fest“ su Baltarusijos banderolėmis. Sekant karučio ratų pėdsakais Nemuno pakrantėje buvo rastas žmogaus batų pėdsakų takelis.

Pagėgių rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai  po kelių valandų intensyvaus darbo sulaikė ir apklausė 28-erių Pagėgių savivaldybės Panemunės miestelio gyventoją, kuris tą pačią naktį buvo patikrintas pasieniečių Pagėgių savivaldybės kelyje Bitėnai - Šerėtlaukis.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo jam pradėta administracinės bylos teisena. Karutis ir cigaretės pristatyti į Bardinų užkardą. Vyksta įvykio tyrimas.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?