Trečiadienio horoskopas – birželio 15 d.

2016-06-15, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Kačiukas
„Fotolia“ nuotr. / Kačiukas

„Laikas tarp 14.20 ir 16.20 val. yra skirtas įprastiems darbams arba poilsiui, kadangi bus per mažai energijos. Gražiausias dienos laikas bendravimui arba pirkiniams laukia 9–10 val. Vakarą nuo 21 val. pasistenkite praleisti namie, nekonfliktuoti su artimaisiais ir pasistengti nesureikšminti savo vidinės būsenos, kuri gali diktuoti klaidingas nuojautas“, – pataria astrotarologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Prasmingai dienai reikės ne vien jūsų norų, bet ir kitų asmenų, turinčių jums ką patarti. Ir net jei neskubėsite atlikti visų jums teikiamų nurodymų, kitų žmonių prašymams neatsispirsite. Vakare gali užvaldyti abejonės tuos, kurie tiki, kad gali apsieiti be kitų žmonių pagalbos. Persigalvokite, ir pasaulis pasikeis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien geriausiai savo energiją panaudosite darbui ir santykiams su tais, su kuriais dirbate. Verčiau savo norus darbo vietoje išsakykite būdami atidūs kolegoms, o, esant reikalui, įvykdykite taikdario misiją. Vakare jausite, kad turite atsižvelgti į savo antrosios pusės nuomonę, tačiau nepasitikėjimas gali imti viršų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien sėkmingai aplink save skleisite džiugias emocijas, nestokodami kūrybiškumo, azarto ir iniciatyvų. Gavę paskatinimą iš aplinkos, lengvai ryšitės tam, nuo ko paprastai susilaikytumėte. Jei jums pakanka atidumo ir apdairumo – pirmyn. Vakare nesiliausite tikrinę, kad buityje viskas būtų deramai atlikta.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien labiausiai rūpės ryšiai jūsų asmeniniame pasaulyje. Galimas daiktas, kai kas iš jūsų šeimos narių mandagiai išsireikalaus iš jūsų nemažos riekės jūsų šios dienos laiko. Kita vertus, gera priežastis su kai kuo iš namiškių susitaikyti. Vakaro atgaivai jums reikės mėgstamo užsiėmimo, vaikų klegesio ar mylimo žmogaus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien noriai ir išmaniai judėsite įvairiausiais dienos labirintais, kartais kiek pasiklysdami, o kartais džiūgaudami, kad pavyko su kai kuo susitarti ar kai ką išsiderėti. Nenuostabu, jei šis tas praslys pro akis. Vakare jūsų pasaulis apsiribos jūsų šeima ar namais, kuriuose reikės šiokių tokių buitinių permainų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien verta pasaugoti tai, ką turite sukaupę, nes dienos pirkiniai džiugins neilgai – per skubėjimą ar išsiblaškymą nepastebėsite trūkumų. Verčiau pasistenkite kitus įtikinti, kad esate ne iš kelmo spirti. Vakare skubėsite į susitikimus ir noriai megsite pažintis, nors atsiverti neskubėsite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jūsų reikės visiems ir tai žinodami, noriai kaišiosite nosį tiek į savo, tiek ne į savo reikalus. Laimei, jūsų įžvalgos bus ištartos laiku ir vietoje, užpildant kitų bendravimo spragas. Vakare sunkiai atsispirsite pagundai dairytis po parduotuvių lentynas, kuriose sudėti jūsų namams reikalingi daiktai.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Leisdami sau šiandien kiek pasislėpti, padarysite tiek sau, tiek kitiems paslaugą. Supratę, kad nedaug galite turėti įtakų pakeisti jus netenkinančius dalykus, žmones, jų elgesį, palaukite vakaro. Tuomet jums bus leista ne tik pasisakyti, bet ir bus kreipiamasi patarimo, informacijos ar reikalingų žinių.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien pasirinkę komandinę veiklą, nuveiksite didžiuosius dienos darbus. Bet kurioje komandoje būsite įvertinti kaip turintys visas reikiamas priemones suvienyti bendražygius ir sutaikyti konfliktuojančius. Visą dieną intensyviai bendravę, vakare ieškosite vietos, kurioje galima būtų nuo visko pasislėpti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien negalėsite liautis siekę kokių nors tik jums žinomų tikslų, būdami tikri, kad priešingu atveju, prarastumėte kitų žmonių pasitikėjimą, o vadovybė jumis nusiviltų. Iš tiesų, daug daugiau naudos duos ne ambicijų patenkinimas, o nuoširdus bendravimas. Tobulam vakarui raskite draugą, kuris vertina jūsų išskirtinumą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien nestokosite pačių šviesiausių ketinimų tam, kad užtikrintumėte ryšius su toli gyvenančiais. O jei reikės ką nors įtikinti ar išmokyti, lengvai prasiminsite takelius į bet kurio žmogaus mintis. Vakare iki ausų įsibridę į jums svarbią veiklą ar susitelkę į kokį savo tikslą, kažin ar matysite tai, kas vyksta šalia jūsų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien nesuprasite sakančių, kad reikia į viską žvelgti paprasčiau. Vis atrasite priežastį nerimauti, abejoti ar prarasti viltį. Jei jums pavyks rasti žmogų, į kurį galite atsiremti, suprasite, kad viskas įveikiama. Tokiu būdu vakare pamatysite perspektyvas ten, kur iki tol net neįsivaizdavote jas esant.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?