Penktadienio horoskopas – birželio 17 d.

2016-06-17, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Pievų gėlės
Fotolia nuotr. / Pievų gėlės

„Dinamiška, sėkminga ir viena iš produktyviausių dienų. Paskirstykite savo energiją taip, kad užtektų jūsų dėmesio tiek darbams, tiek ir asmeniniam gyvenimui. Šiandien nėra protinga galvoti vien tik apie save. Būtina atsižvelgti į kitų žmonių jausmus ir norus bei prie jų prisitaikyti. Savanaudiški darbai šiandien nėra palaikomi“, – tikina astrotarologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien neliksite abejingi tam, kas vyks aplink jus. O jau kai į tai, kuo kiti jus sudomins, įsitrauksite, niekaip neišsisuksite iki dienos pabaigos. Regis, teks kažką perdaryti, grįžtant prie anksčiau pradėtos veiklos, kuriai reikalingos kelių žmonių rankos, lėšos, talentai ar būtinybė bendradarbiauti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums pravartu atsižvelgti į kitų žmonių pageidavimus ir rekomendacijas. Savo partnerių paskatinti veikti, nesiekite jų sustabdyti. Ir jais neabejokite, nes abejonės užkirstų kelią siekti to, ko jums labiausiai reikia. Visokie klaidų taisymai, kuriems jus pakvies kiti žmonės, jums atneš teigiamų ir produktyvių permainų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien, kai jūsų mintis užims rūpesčiai dėl darbo, sveikatos ar buities, negalėsite į nieką ramiai reaguoti. Nenorėdami visų savo planų atskleisti savo kolegoms, turėsite kapstytis po neužbaigtų darbų krūvą. Regis, daugiau atliksite nuoširdžiai pasistengę, nei bandydami laimėti kokias nors kovas darbo vietoje.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums bus lengva įtikinti save, kad yra nemažai priežasčių švęsti ir linksmintis, tačiau mažai bus tokių, kurie jumis patikės. Įtarimus bandysite išvaikyti visokiomis kūrybiškomis priemonėmis ar pramogomis, galbūt prisimindami tai, kas buvo primiršta, palikta nepanaudota ar panašiai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien rūpinsitės tuo, kas arčiausiai jūsų ir nenurimsite, kol ką nors naudingo nenuveiksite dėl savo šeimos narių ar asmeninio gyvenimo. Ir net jei nelabai norėsite matyti realių permainų, jos neskubės įvykti. Veikiau atrodys, kad žengiate du žingsnius pirmyn ir tris atgal. Laimei, kažkokias įsisenėjusias problemas tinkamai gvildensite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien susitikimai, išvykos ir nuolatinis bendravimas bus tai, kuo jūs kvėpuosite. Ir nors bandysite save įtikinti, kad taip leisti dieną jums lengva ir malonu, vis dėlto dažnai įsivelsite į varginančias diskusijas, aptarinėsite jau ne kartą aptartas naujienas ar vyksite į susitikimus, kurie neįvyko anksčiau.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien eikvosite daug energijos tam, ką norite turėti, įgyti ar įsigyti. Tačiau aplinkybės jus vers laukti, taisyti, perdaryti, stokosite kantrybės, norėdami viską gauti kuo greičiau. Permainų ir rezultatų poreikį numalšinsite, jei prišnekinsite save taisyti senas klaidas, kurios trukdo jums turėti tai, ko siekiate.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien labiausiai už viską norėsite paslėpti savo planus, norus, ketinimus, motyvus ir su tuo susijusias savo emocijas. Deja, viskas bus priešingai – tai visaip lįs į paviršių. O dėl to jums teks ieškoti pasiteisinimų, kas kažin ar padės. Geriausias būdas išvengti nesklandumų, kiek pristabdyti save ir pažvelgti į savo elgesį iš šono.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien, pasilikę ten, kur jūsų nemato, stebėkite įvykius iš šalies. Tai padės jums save apsaugoti ir susitelkti tam, ką norite atlikti, pasiekti ar išsikovoti ateityje. Ir nors tirštas jūsų emocijų debesis bus matomas tik jums, tie pokyčiai, kurie vyks jūsų viduje, galiausiai bus reikšmingi ir kitiems jūsų aplinkos žmonėms.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien turėdami vilčių lengvai įvykdyti kažkokias trokštamas permainas komandoje, veikiau nusivilsite, nei sparčiai užsitarnausite lyderio pozicijas. Regis, reikės kelis kartus pamatuoti prieš imantis aktyvių veiksmų ar net gerai pataisyti kelias klibančias grandis. Nepaisant to, pastangos to vertos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien puoselėsite viltis dėl profesinių pasiekimų ir neliksite abejingi tam, kaip jūsų pastangas mato kiti. Ir nors labai sieksite pagyrimų ar kokio nors nežodinio palaikymo, apie tai neatvirausite. O jei kažkas užkirs jums kelią siekiant svarbiausio, norėsite nedelsiant pašalinti konkurentus iš savo kelio.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien turėsite vilties, kuri tai liepsnos, pakurstyta visokių gautų žinių, pritarimo ar optimizmo, tai ges, susidūrus su netikėjimu, nežinomybe ir pesimizmu. Ir jei vadovausitės principu, kad skeptikus įtikinti reikia neskubant, ieškant klaidų ir jas taisant, jūsų rezultatai galiausiai pranoks lūkesčius.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?