Savaitgalio horoskopas – birželio 18–19 d.

2016-06-18, ji.lt, 15min.lt
 Vida Press nuotr. / Ežeras
Vida Press nuotr. / Ežeras

„Šeštadienį palanku pradėti kažką visiškai naujo, kadangi šios dienos įvykiai turi poreikį įsitvirtinti bei plėstis. Sekmadienis palankus beveik visoms veikloms, tačiau su sąlyga, kad jūsų veiksmai bus naudingi ne tik jums, bet ir aplinkiniams. Jei tik norėsite, nesunkiai išgirsite savo sielos tikslus bei poreikius. Tai išties stipri diena“, – tikina astrotarologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį pasitiksite trykšdami meile savo šeimos nariams ir namams, nes jausmų planeta savo kerus skleis Vėžio ženkle. Ir nors šeštadienį nepavyks įgyvendinti kažkokios toli siekiančios svajonės, entuziastingai kažko mokysitės. Sekmadienį bus daug veiklos. Ir kuo plačiau užsimosite – tuo mažiau atliksite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitgalį jausmus kaitins šilti pokalbiai ir susitikimai, o liūdins stoka norinčiųjų jūsų idėjas palaikyti. Šeštadienį padiskutavus pirkinių ar taupymo temomis, sekmadienį viskas atrodys įmanoma ir pasiekiama. Tai vertėtų panaudoti savo tikslams pasiekti, užuot rizikavus tuo, kas jums brangu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį, vertybių ir grožio planetai palikus jūsų ženklą, jūsų dėmesys nukryps iki materialių vertybių. Šeštadienį, diskutuodami jūsų santykiams aktualiomis temomis, išsisuksite nuo partnerių abejingumo, siekiant svarbaus tikslo. Sekmadienį siekdami įtikti savo antrajai pusei, kiek persistengsite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalį Venera, būdama jūsų ženkle, padės jums skleisti aplink save meilę ir pasirūpinti savo įvaizdžiu. Be to, ruoškitės pasidarbuoti, jei norite kažką įtikinti ar išmokyti, o norėdami pranešti žinią, naudokite aplinkkelius. Sekmadienį iš jūsų bus prašoma darbštumo ir optimizmo, laiku prikandant liežuvį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį bus įvairiausių jausmų, gana prieštaringų. Regis, apie juos reikės patylėti, o dėl laimės akimirkų šiek tiek pasistengti, nesitikint kitų pagalbos. Šeštadienio vakarą su draugais pasikalbėti verta, net jei nuomonės skirsis. Stiprės noras išlaidauti pramogaujant ir pamaloninant savo atžalas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį atrasite vis daugiau priežasčių pabūti su draugais, nes jų buvimas šalia kels teigiamus jausmus ar kitaip jus praturtins. Ir nors šeštadienį įvykiai šeimoje pristabdys jūsų planus su kažkokiu žmogumi, turėsite apie ką su namiškiais padiskutuoti. Sekmadienį neabejosite savimi, dalydami pažadus šeimos nariams.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį dairysitės aukštai, matydami ne tik savo tikslus, bet ir tuos, kurie gali padėti jums juos pasiekti. Kita vertus, negalėsite pasidžiaugti turinčių reikalingos informacijos gausa. Laimei, jei pasistengsite, šeštadienį išpešite tai, kas jums reikalinga. Sekmadienį puldami padėti, įsitikinkite, ar gerai viską apgalvojote.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį prasidės Veneros viešpatavimas vandens stichijoje, jums atverdamas platesnes galimybių erdves. Tiesa, viena kita pramoga nueis šuniui ant uodegos. Šeštadienį ieškosite siūlo galo finansinės informacijos raizgalynėje, o sekmadienį pagausindami savo draugų gretas, nieko negailėsite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitgalį mokykitės patirti pasidalinimo, intymumo ir įsitraukimo į bendrus tikslus malonumą. O jei teks nuvilti šeimos narius, žinokite, kad kitaip nepasielgti buvo neįmanoma. Ir po to, kai šeštadienį pokalbiai kaitins jūsų santykius, sekmadienį, pamiršę bet kokį saiką, ieškosite priežasčių patenkinti savo ambicijas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jau savaitgalį dairykitės artimos sielos, kuri galėtų jums tapti antrąja puse. O jei ją turite, naujoji Veneros padėtis padės patirti partnerystės malonumą. Šeštadienį iš tingulio jus ištrauks būtinybė aptarti aktualius buities darbus. Sekmadienį kažkam pamokslaudami, sau papildomų problemų prisikursite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalį jums bus gera pasirūpinti jaukumu buityje ir pasistengti dėl savo ir artimųjų geros savijautos. Tiesa, kažkas iš draugų nepriims jūsų aukų ar pakvies šeštadienį jus padiskutuoti apie vaikų auklėjimą. Sekmadienį sieksite įrodyti kitiems, kokie geri bičiuliai esate, tikėdamiesi iš kitų besąlygiško pritarimo.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį jums bus gera išlieti savo širdį kiekvienam, kuris parodys jums nors kiek atidumo. Beje, ne visi supras jūsų bandymus pakerėti pasaulį savo įžvalgomis. Šeštadienio vakarą prieštaringi pokalbiai namuose netils, o sekmadienį jūsų antroji pusė parodys tikslą, iki kurio plauksite, pamiršę savo norus.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?