Pirmadienio horoskopas – birželio 20 d.

2016-06-20, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Bijūnai
„Fotolia“ nuotr. / Bijūnai

„Šios dienos įvykiai iškels problemas, kurios jau seniai laukia sprendimo, pokyčių. Pravartu šiai dienai maksimaliai apriboti darbus, komunikavimą bei pabūti vienumoje“, – tikina astrotarologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien Šaulio ženkle įvyks pilnatis, kuri gali atnešti į jūsų dieną prieštaringų nuotaikų. Viena vertus, būsite kupini tikėjimo, kad visi jūsų sumanymai dėl kelionių, mokymosi, studijų yra įgyvendinami, kita vertus, kai kurie trikdžiai ar apribojimai dėl jums reikalingos informacijos, gali jums neleisti lengvai gauti to, ko jums reikia.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dėl pilnaties įtakų šiandien jums gali būti nelengva susitaikyti su tuo, kad ne viskas, ką siūlote ir ką išsakote, yra išties vertinga ar vertinama kitų. Be to, perdėtas pasitikėjimas bendražygiais gali nepigiai atsieiti. Nepralošite, mokėdami pasinaudoti jums pasiūlytomis dovanomis ir resursais bei atradę aukso vidurį tarp pasitikėjimo ir kritikos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jūsų partnerystės srityje vyks pilnatis, suteikdama galimybę pamatyti jūsų pastarųjų savaičių asmeninio įdirbio rezultatus. Regis, teks suprasti, kad jūsų asmeninės galios mažiau svarbios už tai, ką galite jūs kartu, išklausę savo partnerių rekomendacijas, išgirdę jų pastabas ir išdrįsę įtraukti kitus į savo planus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums pravers vadovautis dėkingumu kaip priemone išspręsti daugumą problemų. Tokiu būdu ir jums bus naudinga kritika dėl jūsų kasdienių įpročių, kolegų pastabos nebus tokios skausmingos, o ir nusivylimų, nepasisekus pritaikyti darbo vietoje kažkokių savo žinių ar požiūrio, nesuabsoliutinsite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien kai kurie iš jūsų gali gauti apdovanojimus už indėlį į komandinę veiklą. Kitiems teks mėgautis kiek kuklesnėmis pilnaties Šaulio ženkle dovanomis, priimant kliūtis kūrybos, vaikų auklėjimo ar pramogų srityse. Kita vertus, laimėsite, atrasdami džiaugsmo net tokiose sąlygose.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien gali tekti kai ką atlikti dėl savo šeimos ar net išklausyti keletą pastabų tam, kad jūsų siekiai įgytų naujos kokybės. Ir jei kažkas jums bandys įteikti, kad netoliese yra kitas, lengvesnis kelias, nesusigundykite. Regis, būtent ten, kur matysite pačius klampiausius takelius, atrasite ir savo tikrąjį kelią.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien vyks pilnatis jūsų bendravimo ir žinių srityje, todėl jums gali būti svarbu mokėti atidžiai klausytis ir viską, kas išgirsta, vertinti ne kaip priekaištą, o kaip unikalią galimybę. Ir net jei kai kas jums pagailės reikalingos informacijos ar pakritikuos jūsų turimas žinias, žvelkite į tai kaip į dar vieną jums suteiktą progą sužinoti šį tą svarbaus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien turėsite priežasčių ne tik susimąstyti, bet ir ką nors konkretaus atlikti dėl savo materialinės gerovės. Jei gausa nėra tai, kuo jūs galite pasidžiaugti, vadinasi, turite nišą pastangoms. Pamažėjusios pajamos gali būti signalas, kad nepakankamai realizuojate savo talentus ar nepakankamai save vertinate.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien turite priežastį save timptelėti, net jei jums atrodys, kad neturite tam nei energijos, nei noro, nei galimybių. Prisiminkite, kuo esate ypatingi. Ir net šiek tiek save pakritikavę ar panešę kiek sunkesnę naštą, nei galite panešti, leiskite sau būti savimi ir pripažinti sau ir kitiems, kokie esate nepakartojami.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien vyks pilnatis gretimame ženkle, o jums bus duotas šansas patyrinėti savo vidinio pasaulio erdves. Ruoškitės, nes išgirsite ne tik ausiai malonias tiesas ir reikės prisiminti kai kurias atleidimo ir kitas dvasines technikas. Jos padės susitaikyti su tuo, kas neišvengiama ir pamatyti perspektyvas ten, kur jų iki šiol nematėte.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jūsų komandos srityje įvyks pilnatis, dėl kurios jums reikės vis pakurstyti savo optimizmą, tuomet, kai jį kas nors iš bičiulių ar kolektyvo narių bandys užgesinti. Ir jei, užuot nusivylę ir metę šalin niekam nereikalingas savo aukas, pažvelgsite realybei į akis, pamatysite tiek galimybių išreikšti save grupės veikloje, kiek dar nematėte.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien pasitikite pilnatį Šaulio ženkle, kuri jums bus rimta priežastis pamatyti, kas jūsų padaryta ir kas ne einant profesiniu keliu. Būkite tikri, kad ta nemaloni tiesa, kurią kažkas jums drėbtels į akis, ir tie apribojimai, kurie jus vers suabejoti jūsų šeimos narių lojalumu ar jūsų nuojautomis, bus priežastis suprasti ir pasiekti daugiau.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?